Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze plenkových kalhotek Huggies pants (2018) - Radimradi.cz
Výběr redakce

Recenze plenkových kalhotek Huggies pants (2018)

Plenkové kalhotky Huggies pants jsou překvapením testu. Plenkové kalhotky se prodávají s nižším váhovým rozpětím, ale velice dobře sedí. Pojďme se podívat na to, zda protékají, jak sají a jak zanechají pokožku suchou. Vyrábí se v České republice.

Velikost, kilogramy a cena  100 %

Pleny zakoupíte v těchto velikostech                                            Cena / kus v Kč (2018)
Huggies Pants Jumbo 3  (6 – 11 kg), 44 ks 6,1 – 7,5
Huggies Pants Jumbo 4 (9 – 14 kg), 36 ks 7,5 – 9,2
Huggies Pants Jumbo 5 (12 – 17 kg), 34 ks 7,9 – 9,7
Huggies Pants Jumbo 6 (15 – 25 kg), 30 ks 9 – 11

 

Plenkové kalhotky se prodávají od velikosti č. 3 až do velikosti č. 6. Jsou perfektně dostupné, mají hezký design, sedí přesně, neprotékají a nezapáchají chemicky. Nejsou certifikované pro alergiky. To může být jejich nevýhoda, máte-li doma miminko s atopickým ekzémem. Jedno balení Huggies Pants Jumbo pořídíte za 270 Kč až 330 Kč. Záleží, kde jej budete kupovat (na konci recenze na vás čeká tip, kde kalhotky seženete levně). Plenkové kalhotky Huggies jsou velkým a příjemným překvapením testu.

Plenkové kalhotky Huggies pants: Detail na gumičku kolem nožiček.

Plenkové kalhotky Huggies pants: Detail na gumičku kolem nožiček.

Jak plenky vypadají?

Materiál zvenku a zevnitř plenky (80 %): Svrchní materiál je příjemný, ale nepatří k prémiovým. Obrázky na plenkových kalhotkách jdou ruku v ruce s designem plenek Huggies. Na plence jsou nakresleni sloni, opice a další roztomilá zvířátka. Je dobře označen předek a zadek plenkových kalhotek. Obrázky se v jednom balení střídají (dva designy). Materiál zevnitř pleny je jemný, příjemný. Savé jádro je vyznačeno a gumičky kolem nožiček dítě netlačí. Plenkové kalhotky mají indikátor vlhkosti, který změní při počůrání barvu.

Gumičky v pase (80 %): Gumičky v pase pruží, netlačí, nezanechávají na bříšku otlaky. Na bocích ve švu lze kalhotky snadno roztrhnout a sundat. Díky pružným gumičkám v pase kalhotky neprotékají.

Plenkové kalhotky Huggies pants: Detail na gumičky v pase.

Plenkové kalhotky Huggies pants: Detail na gumičky v pase.

Vlastnosti

Parfemace (100 %): Pleny nejsou parfemované.

Chemický zápach (100 %):  Plenkové kalhotky nezapáchají chemicky.

Savé jádro (100 %): Savé jádro je vyznačeno a je dostatečně dlouhé. Plenka nepatří k tenkým, ale není příliš silná. Tenká/silná je akorát. Pokud zmáčknete savé jádro, nejsou cítit na omak krystalky. Saje perfektně.

Plenkové kalhotky Huggies pants: Detail na savé jádro.

Plenkové kalhotky Huggies pants: Detail na savé jádro.

Absorpce (100 %): Kalhotky neprotékají. Díky velmi úzkému váhovému rozpětí sedí velmi dobře. Jsou kvalitní, gumičky netlačí, ale zároveň udrží moč i stolici. Sají velmi rychle a zanechají pokožku v suchu.

Jak dlouho vydrží? (100 %): Plena je vhodná na noc i na denní nošení. Neproteče a pojme velké množství tekutiny.

Opruzeniny (80 %): Nezpůsobují opruzeniny, nicméně plenka není označená jako hypoalergenní. Dětem s extrémně citlivou pokožkou nebo s atopickým ekzémem nemusí vyhovovat.

Plenkové kalhotky Huggies pants: Detail na lepící proužek.

Plenkové kalhotky Huggies pants: Detail na lepící proužek.

Dostupnost a cenová kategorie  90 %

Plenkové kalhotky Huggies Pants jsou velice dobře dostupné a zakoupíte je v hypermarketech, také v některých supermarketech, drogeriích, lékárnách a online obchodech s dětským zbožím. Levně pořídíte plenkové kalhotky v lékárně Dr. Max nebo v Kauflandu, když je na ně akce. 

Youtube

Poměr cena a kvalita  100 %

Poměr ceny a kvality je výborný. Jestliže jsou plenky v akci, vyplatí se je vyzkoušet. Plenky neprosakují, neškrtí, nezapáchají a jsou vhodné na noc. Pleny nejsou označeny jako ekologické a hypoalergenní.

Jak plenka sedí?

Pozn.: Velikost 5 (12 – 17 kg), dítě o hmotnosti 15 kg. Plenkové kalhotky sedí perfektně.

9.4 Total Score
Plenkové kalhotky Huggies pants

Plenkové kalhotky Huggies pants perfektně sedí, neprotékají, nezapáchají chemicky a v akci je pořídíte za přijatelnou cenu. Nejsou ekologické a nejsou určeny pro děti s atopickým ekzémem. Hodí se na noc, pojmou velké množství tekutiny.

Velikost, kilogramy a cena
10
Materiál zvenku a zevnitř plenky
8.0
Gumičky v pase
8.0
Parfemace
10
Chemický zápach
10
Savé jádro
10
Absorpce
10
Jak dlouho vydrží?
10
Opruzeniny
10
Dostupnost a cenová kategorie
10
Poměr cena a kvalita
10
PROS
  • Nejsou extrémně tenké.
  • Sají perfektně.
  • Neprotékají.
  • Gumičky neškrtí.
  • Jsou velké akorát.
  • Netlačí v pase.
  • Velmi dobře dostupné.
CONS
  • Bez akce vyšší cena.

Zdroj foto: Radimradi.cz, www.drmax.cz

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo