Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Obuv Primigi: Recenze + tip na levný nákup - Radimradi.cz

Obuv Primigi

Italské dětské boty Primigi se staly mezi rodiči oblíbené zejména pro svůj pěkný design, kvalitní materiály a střih boty, který se hodí na širší nohu. Obuv nabízí velmi dobrý poměr ceny a kvality. Víte, kde ji seženete výhodně?

Historie

Dětské boty Primigi se vyrábí od roku 1976. K výrobě jsou použity velmi kvalitní materiály a obuv se záhy rozšíří do povědomí lidí jako vysoce kvalitní a odolná bota. Už ve své době jsou boty průkopníky zdravého obouvání, používají moderní technologie k výrobě a úspěch na sebe nenechá dlouho čekat. V roce 2007 značka rozšířila portfolio služeb a otevřela tzv. Primigi Stores, kde mohou zákazníci nakoupit nejen obuv, ale také oblečení pro děti. Vše snadno, rychle a na jednom místě.

Certifikáty (100 %)

Značka Primigi získává pravidelně ocenění kvality.

Produkty

Dětské boty Primigi jsou dobře dostupné a ze širokého sortimentu vyberete dětské letní sandálky, zimní boty, celoroční šněrovací boty. Obuv je vyrobena z přírodních materiálů – kůže a textilie. Střihem je určena spíše pro širší, průměrně širokou, nohu. Pro děti s extrémně širokou nohou se boty nehodí, ale jsou vhodné pro děti se širokou nohou, kterým je úzká například obuv značky Fare nebo Lupilu.

Kolekce

Boty Primigi koupíte v tlumených barvách pro batolata a starší děti. Pestrá paleta produktů je dobře dostupná v kamenných prodejnách dětské obuvi, v internetových obchodech s dětským zbožím. Velký výběr najdete také v německých e-shopech s dětským zbožím.

Kolekce podzim 2018: Podzimní a zimní kolekce přichystala vysoké boty, polobotky, kozačky, boty s kožíškem a TEX membránou v tmavých barvách. V roce 2018 dominuje tmavě modrá, hnědá, tmavě béžová, vínová, petrolejová a tmavě růžová.

Velikost

Dětské boty značky Primigi zakoupíte až do velikosti 29. Boty pro děti se prodávají ve dvou kategoriích a zaznamenáte také odlišné číslování. První kategorii tvoří velikosti 19 až 24, druhou kategorii velikosti 24 až 29. Jak vidíte, obě kategorie se překrývají a velikost 24 není u obou kategorií stejná.
Kategorie pro první krůčky jsou následující velikosti: 19, 20, 21, 22, 23, 24
Kategorie pro kluky a holky (chodící) má následující velikosti: 24, 25, 26, 27, 28, 29

Materiál a složení (100 %)

Botičky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který se hned tak nezničí. Materiál je jemný, přírodní a ani po vyprání v pračce se boty nezničí (vyzkoušeno na celokožených botách). K výrobě se používá nejčastěji kůže, případně textilie a nepropustné membrány.

Dostupnost (90 %)

Botičky jsou dostupné v obuvích, obchodech s dětským zbožím a online. V kamenných prodejnách na ně narazíte častěji než například na konkurenční slovenskou značku Rak, o které jsme již také psali. Levně boty koupíte například v outletu ve Fashion Aréně, de bývají výprodeje. Nevýhodou je velmi malý výběr, ale když si z něj vyberete, dají se dětské celokožené boty koupit z  700 Kč. Další možností je zkusit akci na Mall.cz (když jsou ve výprodeji). Na Mall.cz mají také oblečení stejnojmenné značky.

Poměr ceny a kvality (80 %)

Ceny botiček nepatří k nejnižším a ani k nejvyšším. Pohybují se někde uprostřed. Botička je kvalitní, pohodlná, netlačí. Boty se nezničí a vydrží i nešetrné zacházení. Podívejte se na to, jak vybrat dětské boty.

9.5 Total Score
Dětské boty Primigi

Obuv Primigi je kvalitní, vyrobená z odolných materiálů, které se nezničí. Díky perfektnímu provedení je bota pohodlná a netlačí. Nevýhodou je nižší výběr bot v České republice v kamenných prodejnách. Velmi dobře je seženete online.

Certifikáty
10
Materiál a složení
10
Dostupnost
9.0
Poměr ceny a kvality
8.0
PROS
  • Dobře dostupné online
  • Velký výběr
  • Pohodlné boty
  • Kvalitní provedení
  • Vhodné na širší nohu
CONS
  • Malý výběr v kamenných prodejnách
  • U vybraných modelů vyšší cena

Foto: www.prodeti.cz; vlastní koláž

Zdroje: Vlastní zkušenost, Primigi

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo