Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Oblečení George: Recenze + Kde sehnat? - Radimradi.cz

Oblečení George

Oblečení značky George je v České republice mezi maminkami velmi oblíbené. Jestli vás zajímá, jak dětem sedí a kde jej koupit, jste tu správně. Věděli jste, že značka George má svůj velký e-shop?

Historie

V roce 1989 založila nadnárodní společnost Asda značku George, aby nahradila již starou zavedenou značku ze sedmdesátých let Asdale/Asda. První kousky módy se začaly prodávat pod značkou George v roce 1990. Název George dostala značka po George Davisovi, který založil značku Next a v Asdě působil jako šéf designu. V roce 2000 společnost opustil, ale značka George nezmizela a těší se oblibě u zákazníků dodnes.

Produkty

Značka George pokrývá veškerý potřebný sortiment dětského kojeneckého zboží, stejně jako všechno potřebné oblečení najdete v kolekci pro kluky a holky. Pro novorozence a miminka koupíte oblečení pod označením “baby”, pro starší děti pod označením “kids”. Od značky George seženete dupačky, body, kombinézy, trička, tepláčky, čepičky i ponožky a punčocháče. Pro kluky a holky pořídíte od George zimní bundy, kalhoty, trička, košile, sukně, šaty. Zkrátka vše, co bude potřeba.

Kolekce

Oblečení se pravidelně obměňuje dle ročních období a v každém kvartálu mu dominují mírně odlišné střihy a barvy. Kojenecké oblečení a oblečení pro kluky a holky je vyvedeno v jemných a světlých barvách. Oblečení pro kluky a holky je výrazně pestřejší.

Kolekce podzim 2018: V miminkovském oblečení George dominuje krémová, růžová, modrá, hnědá. U oblečení pro kluky a holky návrháři vsadily na výraznější barvy. Velmi často se objevuje červená, cihlová, žlutá, tmavě zelená.

Velikost

Oblečení George koupíte od novorozeneckého věku až do 16 let věku. Záleží na proporcích dítěte a také na tom, jak bude oblečení sedět. Zpravidla velikost odpovídá (oblečení není tak velké jako například Next).
Kategorie pro miminka (baby) má následující velikosti: 0-3 měsíců, 3-6 měsíců, 6-9 měsíců, 9-12 měsíců (oblečení George u vybraných modelů nabízí kousky pro předčasně narozená miminka). Oblečení George je vhodný dárek pro novorozence.
Kategorie pro kluky a holky (kids) má následující velikosti: 1-1,5 roku, 1,5 – 2 roky, 2-3 roky, 3-4 roky, 4-5 let, 5-6 let, 6-7 let, 7-8 let, 8-9 let, 9-10 let, 10-11 let, 11-12 let, 12-13 let, 13-14 let, 14-15 let, 15-16 let

Oblečení značky George.

Oblečení značky George. Oblečení se vyrábí na Srí Lance.

Materiál a složení (100 %)

Materiál je pevný, příjemný, oblečení se netrhá, vydrží několik dětí, nešetrné zacházení, nezničí se, mírně se může vytahat. Z materiálu je nejčastěji použitá u oblečení pro miminka a batolata bavlna. U oděvů pro starší kluky, holky, ženy a muže najdete různé materiály od bavlny, přes elastan až po polyester.

Dostupnost (50 %)

Dětské oblečení je dostupné v eshopu George Jinde jej nekoupíte. Možná, že narazíte na malého prodejce, který oblečení dováží, ale největší výběr najdete zaručeně v jejich e-shopu. Obchod zasílá do České republiky. Ceny jsou uvedeny v korunách, platforma e-shopu není do češtiny přeložena. V České republice koupíte velmi dobře zboží z bazaru, ale jestli se nebojíte nakupovat v zahraničí, v e-shopu seženete hezké, nové a levné oblečení. Poštovné metodou DHL Economy vyjde na 300 Kč.

Oblečení značky George.

Oblečení značky George.

Poměr ceny a kvality (100 %)

Oblečení je velmi levné, zejména, koupíte-li ho v akci. Materiál je příjemný, oblečení je kvalitní. Materiál drží hezky, nevytahuje se a nepáře. Za nízkou pořizovací cenu kupujete pěkný kousek oblečení. Velkou nevýhodou je absence obchodů v České republice.

8.3 Total Score
Oblečení pro děti George

Dětské oblečení George je velmi levné, kvalitní, ale v České republice se nedá dobře koupit. Můžete jej objednat ze zahraničního e-shopu, v kamenných prodejnách na něj nenarazíte.

Materiál a složení
10
Dostupnost
5.0
Poměr ceny a kvality
10
PROS
  • Pěkný materiál
  • Kvalitní
  • Levné
CONS
  • V České republice není dostupné

Foto: Radimradi.cz

Zdroje: Zkušenost oblečením George, Wikipedia

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo