Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze Plenky Bevola z Kauflandu - Radimradi.cz

Plenky Bevola z Kauflandu

Tyto plenky pleny vypadají na první pohled velmi dobře. Jsou měkké, nezapáchají, hezky sedí. Pojďme se podívat na to, jak plenka saje a jak je kvalitně provedena.

Velikost, kilogramy a cena  90 %

Předepsaná velikost odpovídá a může být malinko menší, než výrobce uvádí na obale. Dítěti v uváděné horní hranici hmotnostní kategorie by mohly být plenky malé. Pleny se řadí do nižší cenové kategorie a seženete je ve velikostech 2, 3, 4, 5 a 6. Jedno velké balení stojí v akci okolo 160 Kč.

Jak plenky vypadají?

Materiál zvenku a zevnitř plenky (80 %): Materiál zvenku plenky není prémiové kvality, je příjemný a hezky měkký. Na plenkách jsou namalované hezké obrázky zvířátek ze přední u ze zadní strany. Uvnitř plenky je savé jádro měkké a jemné.

Lepicí pásky (80 %): Lepící pásky jsou dostatečně dlouhé, lepí dobře. Lze je opětovně rozepnout a zapnout.

Vlastnosti

Parfemace (100 %): Pleny jsou velmi silně parfemované. Zapáchají.

Zápach (100 %):  Zapáchají chemicky po parfemaci.

Savé jádro (100 %): Savé jádro je rozvrženo po celé délce plenky.

Absorpce (70 %): Plenky sají slušně. Nemají absorpční kanálky, savé jádro je rozloženo téměř po celé délce plenky a pojme dostatečné množství tekutiny. Plenky mohou prosakovat, když zvolíte špatnou velikost.

Jak dlouho vydrží? (60 %): Plenka vydrží déle než 2 hodiny.

Vhodné na noc (60 %): V noci může protéci. Záleží na tom, kolik dítě vypilo tekutiny.

Opruzeniny (80 %): Pleny nejsou určeny pro děti s velmi citlivou pokožkou a ani s atopickým ekzémem. Při testování opruzeniny nezpůsobily.

Plenky Bevola z Kauflandu

Plenky Bevola z Kauflandu

Dostupnost a cenová kategorie  50 %

Pleny jsou velmi dobře dostupné, koupíte je v hypermarketech, supermarketech a drogeriích. Velmi dobře dostupné jsou také online. Patří do střední cenové kategorie.

Poměr cena a kvalita  50 %

Plenky sají velmi dobře, neprosakují a dobře sedí. Jejich velkou nevýhodou je přílišná parfemace, která až smrdí a působí velmi chemicky. Plenka může být mírně menší, než výrobce uvádí na obale.

Partnerem testu je Feedo.cz. Podívejte se na jejich nabídku plenek.

7.7 Total Score
Plenky Bevola z Kauflandu

Plenky jsou krásné, velmi měkké a příjemné. Mohou občas protékat u nožiček. na druhé straně představují velmi slušný poměr ceny a kvality. Koupíte je pouze v Kauflandu.

PROS
  • Dobře sedí
  • Jsou měkké.
  • Velmi příjemný materiál.
CONS
  • Mohou protékat.
  • Dostupné pouze v Kauflandu.

Zdroj foto: Radimradi.cz

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo