Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze Nutrilon 1 ProFutura počáteční mléčná výživa | Radimradi.cz

Nutrilon 1 ProFutura

Počáteční mléko Nutrilon 1 ProFutura od narození nepatří mezi nejvyhledávanější produkty. Více oblíbená je mléčná výživa z řady Nutrilon ProNutra díky nižší ceně. Víte, jaké jsou klady a zápory prémiového umělého mléka? Nahlédněte do hodnocení.

Jak si stojí Nutrilon 1 ProFutura

Balení

800 gramů: Papírová dóza s ochrannou fólií a odměrkou.

Dostupnost

Výborná dostupnost. Zakoupíte jej v lékárně, drogerii, v e-shopech s dětskými potřebami, v e-shopech se smíšeným zbožím, v online obchodech s potravinami, v hypermarketech a supermarketech.

Cena

Maloobchodní cena je 419 Kč. V akci jej pořídíte za 379 Kč. Velké slevy na Nutrilon ProNutra nebývají.

Chuť a vůně

Moc nevoní.

Bolení bříška

Většina dětí mléko snáší dobře a nemá po něm bolení bříška. Je vhodné pro děti s citlivým zažíváním. Patří mezi sytější kojenecké formule.

Vlastnosti

Dobře se rozpouští, nehrudkovatí, pění.

Složení

Sušená demineralizovaná syrovátka (z mléka), Laktóza (z mléka), Sušené odtučněné mléko, Bezvodý mléčný tuk (z mléka), Rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový, kokosový, olej z mikrobiologických zdrojů), Galaktooligosacharidy (z mléka) 8 %, Koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), Vaječný lipid, Rybí olej, Fruktooligosacharidy 0,6 %, Uhličitan vápenatý, Chlorid draselný, Chlorid hořečnatý, Citran sodný, L-askorban sodný, Kyselina L-askorbová, Taurin, Emulgátor (sójový lecitin), Síran železnatý, DL-α-tokoferyl acetát, Síran zinečnatý, Sodná sůl uridin 5′-monofosfátu, Cytidin 5′-monofosfát, Adenosin 5′-monofosfát, Sodná sůl inosin 5′-monofosfátu, Nikotinamid, Inositol, Sodná sůl guanosin 5′-monofosfátu, Kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), D-pantothenát vápenatý, Síran měďnatý, D-biotin, L-tryptofan, DL-α-tokoferol, Retinyl palmitát, Kyanokobalamin, Thiamin hydrochlorid, Cholekalciferol, Pyridoxin hydrochlorid, Síran manganatý, Jodid draselný, Seleničitan sodný, Fytomenadion, Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny

Počáteční mléko Nutrilon 1 ProFutura je vhodné pro kojence od narození. Většina dětí snáší mléko dobře, chutná jim, je sladké a zasytí. Výhodou značky Nutrilon je, že vyrábí kromě klasického obyčejného mléka řadu dalších speciálních výživ, například s nízkým obsahem laktózy, pro alergiky, antirefluxní, antikolikové. Nutrilon ProFutura je určen pro děti s citlivým zažíváním, kterým klasické kojenecké formule nevyhovují. Obecně není dobré dávat kojenci do čtyř měsíců mléko s označením „na dobrou noc“ nebo „good sleep“, a podobně. Tato mléka obsahují rýžové vločky, což je v podstatě příkrm, a malému miminku napáchá zažívací obtíže.

Mléko nebylo zatím odborně hodnoceno a ani testováno. Nahlédněte do srovnávací tabulky, kde najdete více detailů ohledně složení.

Obsahuje mléčný tuk, rybí, slunečnicový, řepkový a kokosový olej. Jako jedna z mála kojeneckých mléčných výživ v sobě nemá palmový olej. Má vysoký obsah prebiotik, AA, DHA, omega 3 a 6 mastných kyselin. Připravuje se dobře, snadno se rozpouští, pění. Cena za 100 gramů se pohybuje okolo 54 Kč. V akci jej moc neseženete. Multipacky jsou výhodnější v řádu desetikoruny na balení. Umělou výživu zakoupíte v drogerii, online v obchodě s dětským zbožím a v lékárnách.

Výživa je zabalena v pevné papírové dóze, což se hodí, pokud často někam cestujete. Na dóze je plastové víčko, které se zacvakne a mléko se nevysype.

NAHLÉDNĚTE: Kojenecká výživa bez palmového oleje

Shrnutí

Klady  (+)

 • Pro děti s citlivým zažíváním
 • Dobře se rozpouští.
 • Netvoří se hrudky.
 • Zasytí.
 • Dobrá dostupnost
 • Praktické balení

Zápory (-)

 • Pění.
 • Vyšší cena

Hodnocení v sobě reflektuje zkušenosti více maminek s dětmi. Každému dítěti vyhovuje jiná kojenecká formule. Co sedí jednomu, druhému vyhovovat nemusí. To platí i u sourozenců.

Zdroj foto: www.drmax.sk

Celkové hodnocení
 • 91%
  Hodnocení - 91%
91%

Mléčná počáteční kojenecká formule Nutrilon ProFutura patří mezi nejkvalitnější umělá mléka a je určena pro děti s citlivým zažíváním. Mléko je dobře dostupné, ale velice drahé.

Poznámka: Nejedná se o reklamu a propagaci počátečního umělého mléka. Nejpřirozenější stravou pro miminko je kojení.

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo