Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze Sunar Premium 3 batolecí mléčná výživa | Radimradi.cz

Batolecí mléko Sunar Premium 3 od dvanácti měsíců nepatří mezi nejvyhledávanější produkty. Více oblíbená je mléčná výživa z řady Sunar Complex, zejména díky nižší ceně. Víte, jaké jsou klady a zápory prémiového umělého mléka? Nahlédněte do hodnocení.

Jak si stojí Sunar Premium 3

Balení

600 gramů: V papírové krabici jsou dva sáčky a odměrka.

Dostupnost

Mléko zakoupíte v hypermarketech, supermarketech, drogeriích a online. Dostupnost je výborná.

Cena

Maloobchodní cena je 299 Kč. V akci jej pořídíte za 279 Kč. Velké slevy na Sunar Premium nebývají.

Chuť a vůně

Nevoní ani nesmrdí.

Bolení bříška

Většina dětí mléko snáší dobře a nemá po něm bolení bříška. Je vhodné pro děti s citlivým bříškem. Patří mezi sytější kojenecké formule.

Vlastnosti

Dobře se rozpouští, nehrudkovatí, pění.

Složení

Sušené odtučněné mléko, Laktóza (z mléka), Maltodextrin, Slunečnicový olej, Mléčný tuk, Galaktooligosacharidy (z laktózy), Řepkový olej, Palmový olej, Syrovátková bílkovina (z mléka), Kokosový olej, Orthofosforečnan vápenatý, Uhličitan vápenatý, Citran sodný, Citran draselný, Emulgátor (sójový lecithin), Rybí olej, Chlorid draselný, Chlorid hořečnatý, Kyselina l-askorbová, Chlorid cholinu, Síran železnatý, Inositol, L-askorbylpalmitan, Síran zinečnatý, L-karnitin, Nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, Síran měďnatý, D-alfa tokoferol, Dl-alfa tokoferol, Thiamin hydrochlorid, Retinylacetát, Pyridoxin hydrochlorid, Riboflavin, Síran manganatý, Jodid draselný, Seleničitan sodný, Fytomenadion, Kyselina listová, D-biotin, Cholekalciferol, Kyanokobalamin, Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny

Batolecí mléko Sunar Premium 3 je vhodné pro batolata od dvanácti měsíců. Většina dětí snáší mléko dobře, chutná jim, je sladké a zasytí. Nahlédněte do srovnávací tabulky, kde najdete více detailů ohledně složení. Obsahuje mléčný tuk, rybí, palmový a kokosový olej. Má nižší obsah prebiotik. Ve srovnání s “obyčejným” Sunarem má ve složení úplně stejně mléčného tuku, 2x více DHA,  jinak jsou si složením velmi podobné. Český časopis dTest ohodnotil batolecí mléko Sunar Premium 3 z hlediska nežádoucích látek jako „uspokojivě“ s výsledkem 57 %. Mléko se umístilo na 10. místě z celkově 13 hodnocených batolecích mlék od 12 měsíců. Nejhůře dopadl Sunad Complex s výsledkem 33 % a skončil na posledním místě.

Připravuje se dobře, snadno se rozpouští, pění, ale méně než Sunar Complex 3. Cena za 100 gramů se pohybuje okolo 50 Kč. V akci jej moc neseženete. Multipacky jsou výhodnější v řádu desetikoruny na balení. Umělou výživu zakoupíte v drogerii, online v obchodě s dětským zbožím a v lékárnách.

Uvnitř slabé krabičky jsou dva nepromokavé zavakuované sáčky. Mléko snadno navlhne, pokud je otevřeno déle. Sáček spotřebujte nejpozději do tří týdnů po otevření. Sunar Premium koupíte v akci v e-shopu Proděti.cz. Dárky k nákupu a zajímavé slevy najdete také na Feedo.cz. Zajímavé akce bývají několik vybraných týdnů v roce na Mall.cz.

Shrnutí

Klady  (+)

 • Pro děti s citlivým zažíváním
 • Dobře se rozpouští.
 • Netvoří se hrudky.
 • Zasytí.
 • Dobrá dostupnost

Zápory (-)

 • Pění (méně než Sunar Complex).
 • Nepraktické balení
 • Vyšší cena

Hodnocení v sobě reflektuje zkušenosti více maminek s dětmi. Každému dítěti vyhovuje jiná kojenecká formule. Co sedí jednomu, druhému vyhovovat nemusí. To platí i u sourozenců.

Zdroj foto: www.drmax.cz

Celkové hodnocení
 • 81%
  Hodnocení - 81%
81%

Sunar Premium 3 batolecí mléko je vhodné pro děti s citlivým zažíváním. Obsahuje mléčný tuk a málo prebiotik.

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo