Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Srovnání nových a starých plenkových kalhotek Babylove - Radimradi.cz

Srovnání nových a starých plenkových kalhotek Babylove

Kupovali jste staré plenkové kalhotky Babylove? Chtěli byste vědět, jaký je rozdíl mezi starými a novými pants? V článku podrobně rozebereme, jak plenkové kalhotky vypadají, jejich vlastnosti, savost a také systém tří kanálků. Na konci článku na vás čeká přehledná srovnávací tabulka.

Velikost, kilogramy a cena

Babylove staré (100 %): Plenkové kalhotky seženete ve velikosti č. 4, 5 a 6. Jedno balení se prodává za 154 Kč. Plenky najdete aktuálně v e-shopu DM ve výprodeji za 120 Kč (září 2018). Sedí dobře.

Babylove nové se třemi kanálky (100 %): Nové plenkové kalhotky se prodávají ve velikosti č. 4, 5 a 6. Velikostně jsou stejné jako ty staré (měřila jsem). Sedí velmi dobře a zakoupíte je za 154 Kč v e-shopu nebo v kamenných prodejnách.

Foto staré vs. nové: Gumičky kolem nožiček

Materiál zvenku a zevnitř plenky

Babylove staré (70 %): Svrchní materiál je příjemný, jemný a na omak hladký.  Na plence jsou obrázky lodiček a tuleňů. Motivy se v jednom balení střídají. Uvnitř uvidíte savé jádro, které není vyznačeno. Zevnitř je plenka jemná, hladká. Gumičky netlačí do nožiček a jsou spíše volnější. Plenkové kalhotky patří k tenčím, ale nejsou extrémně tenké.

Babylove nové se třemi kanálky (70 %): Svrchní materiál je příjemný, jemný a na omak hladký.  Na plence je obrázek slona, zebry, případně jiné zvířecí motivy. Motivy se v jednom balení střídají. Uvnitř uvidíte savé jádro, které není vyznačeno. Zevnitř je plenka jemná, hladká. Gumičky netlačí do nožiček a jsou spíše volnější. Plenkové kalhotky jsou extrémně tenké.

Gumičky v pase

Babylove staré i nové se třemi kanálky  (100 %): Gumičky v pase jsou pružné, netlačí, nezanechávají na bříšku otlaky. Na bocích ve švu lze kalhotky snadno roztrhnout a sundat. Vzadu i zepředu je umístěna v pase gumička, díky které pants lépe sedí. U obou kalhotek jsou gumičky totožné.

Foto staré vs. nové: Gumičky v pase

Parfemace

Babylove staré (100 %): Pleny nejsou parfemované.

Babylove nové se třemi kanálky (100 %): Pleny nejsou parfemované.

Chemický zápach

Babylove staré (100 %):  Plenky vůbec nezapáchají.

Babylove nové se třemi kanálky (50 %):  Plenky mírně zapáchají.

Savé jádro

Babylove staré (80 %): Savé jádro není vyznačeno a je dostatečně dlouhé. Plenkové kalhotky Babylove sají velmi dobře, zanechají pokožku suchou, neprotékají. Po zmáčknutí plenky jsou krystalky cítit zanedbatelně a téměř neznatelně. 

Babylove nové se třemi kanálky (40 %): Savé jádro není vyznačeno.  Tenký materiál vyplňuje celou délku plenky, končí přibližně sedm centimetrů pod okrajem. Po zmáčknutí savého jádra ucítíte mírné krystalky. Savé jádro neplní funkci dobře a plenka při velkém množství tekutiny zanechá pokožku vlhkou.

Foto staré vs. nové: Savé jádro

Absorpce

Babylove staré (100 %): Kalhotky neprotékají, sedí perfektně a svou funkci plní skvěle. Plenka ihned vsákne tekutinu a zanechá zadeček v suchu.

Babylove nové se třemi kanálky (60 %): Kalhotky mohou protékat okolo nožiček. Nesají příliš rychle, a pokud jsou dítěti mírně volnější, protečou. Nepojmou velké množství tekutiny, nezanechají pokožku v suchu. Jako tréninkové kalhotky pro učení na nočník svůj účel plní dobře.

Jak dlouho vydrží?

Babylove staré (100 %): Plena je vhodná na noc.

Babylove nové se třemi kanálky (60 %): Plena je vhodnější na denní nošení. V noci může protékat. 

Opruzeniny

Babylove staré (80 %): Plenky zanechají zadeček v suchu. Jestliže se dítě více vyčůrá, plena tekutinu rychle a spolehlivě pojme.

Babylove nové se třemi kanálky (60 %): Plenky nezanechají spolehlivě zadeček v suchu. Jestliže se dítě více vyčůrá, plena tekutinu rychle a spolehlivě nepojme. Zadeček se může zapařit.

Foto staré vs. nové: Lepící proužek

Dostupnost a cenová kategorie

Babylove staré i nové se třemi kanálky (50 %): Plenky zakoupíte pouze v e-shopu DM. Plenkové kalhotky nebývají často v akci.

Youtube

Video: Plenkové kalhotky Babylove staré

Video: Plenkové kalhotky Babylove nové se třemi kanálky

Poměr cena a kvalita

Babylove staré (75 %): Poměr ceny a kvality je velmi dobrý. Plenkové kalhotky nepatří k nejlevnějším, ale jsou kvalitní, hezky sají, neprotékají a zanechají pokožku v suchu. Pojmou velké množství tekutiny a jsou vhodné na noc.

Babylove nové se třemi kanálky (60 %): Poměr ceny a kvality je dobrý. Jestliže jsou plenky v akci, vyplatí se je vyzkoušet. Plenky mohou prosakovat v oblasti nožiček. Nepojmou velké množství tekutiny a nejsou vhodné na noc, ale možná, že vám budou vyhovovat.

Jak plenka sedí?

Srovnávací tabulka

PlenkyBabylove staréBabylove nové
plenkové kalhotky babylovePlenkové kalhotky Babylove
Velikost100 %
sedí perfektně
100 %
sedí perfektně
Materiál70 %
příjemný, plenky jsou tenké
70 %
příjemný, plenky jsou extrémně tenké
Gumičky v pase100 %
Měkké, netlačí
100 %
Měkké, netlačí
Parfemace100 %
nejsou parfemované
100 %
nejsou parfemované
Chemický zápach100 %
nezapáchají
50 %
mírně zapáchají
Savé jádro80 %
dlouhé, dobře saje
40 %
špatně saje
Absorpce100 %
výborná
60 %
průměrná
protékají
Výdrž100 %
vhodné na noc
60 %
denní plena
Opruzeniny80 %
výjimečně
60 %
zapařená pokožka
Dostupnost50 %
prodejna a e-shop
50 %
prodejna a e-shop
Poměr ceny a kvality75 %
velmi dobrý
60 %
Průměrný
Hodnocení87 %68 %
RECENZERecenzeRecenze

Foto: Radimradi.cz

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo