Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze plenkových kalhotek Babylove se třemi kanálky (2018) NOVÉ - Radimradi.cz

Recenze plenkových kalhotek Babylove se třemi kanálky (2018) NOVÉ

Plenkové kalhotky Babylove z DM se třemi kanálky jsou novinkou pro rok 2018. Plenkové kalhotky nabízí novou technologii třech savých kanálků, která by měla odvést tekutinu rychleji a lépe. Jak dlouho kalhotky vydrží? Pojďme se na to společně podívat. V hodnocení shrnujeme klady a zápory jednorázových plen a zaměřujeme se na poměr ceny a kvality.

Velikost, kilogramy a cena  100 %

Pleny zakoupíte v těchto velikostech                                            Cena / kus v Kč (2018)
Babylove Maxi 4 (8 – 15 kg), 22 7
Babylove Junior 5 (13 – 22 kg), 20 7,7
Babylove XXL 6 (18 – 30 kg), 18 8,6

 

Plenkové kalhotky se prodávají od velikosti č. 4 až do velikosti č. 6. Jsou běžně dostupné v kamenných prodejnách a také skrze e-shop. V České republice koupíte jedno balení za 154 Kč. V akci nebývají často. V současné době drží prvenství o nejtenčí plenkové kalhotky na trhu. Na první pohled vás jejich tenká vrstva překvapí. Tři savé kanálky jsou novinkou pro rok 2018. Savé kanálky najdete například  u plenek Albert se sovičkami, Babydream, Babylove. Plenkové kalhotky Babylove jsou první na trhu, které technologii savých kanálků používají. Ne každému dítěti kalhotky sedí a vyhovují. Raději nekupujte balení kalhotek do zásoby, i přesto, že máte s produkty Babylove pouze pozitivní zkušenosti. Uvedená velikost na obale odpovídá hmotnosti dítěte.

Babylove plenkové kalhotky se třemi kanálky: Detail na gumičku kolem nožiček.

Babylove plenkové kalhotky se třemi kanálky: Detail na gumičku kolem nožiček.

Jak plenky vypadají?

Materiál zvenku a zevnitř plenky (70 %): Svrchní materiál je příjemný, jemný a na omak hladký.  Plenku zdobí obrázek slona, zebry, případně jiné zvířecí motivy. Plenkové kalhotky jsou designem podobné jako plenky Babylove se třemi kanálky. Motivy se v jednom balení střídají. Uvnitř uvidíte savé jádro, které není vyznačeno. Zevnitř je plenka jemná, hladká. Gumičky netlačí do nožiček a jsou spíše volnější. Plenkové kalhotky jsou velice tenké.

Gumičky v pase (100 %): Gumičky v pase pruží, netlačí, nezanechávají na bříšku otlaky. Na bocích ve švu lze kalhotky snadno roztrhnout a sundat. Vzadu i zepředu je umístěna v pase gumička, díky které pants lépe sedí.

Babylove plenkové kalhotky se třemi kanálky: Detail na gumičky v pase.

Babylove plenkové kalhotky se třemi kanálky: Detail na gumičky v pase.

Vlastnosti

Parfemace (100 %): Pleny nejsou parfemované.

Chemický zápach (50 %):  Plenky mírně zapáchají. Po vyjmutí plenek z obalu zápach do jednoho týdne vymizí.

Savé jádro (40 %): Savé jádro není vyznačeno.  Tenký materiál vyplňuje celou délku plenky, končí přibližně sedm centimetrů pod okrajem. Po zmáčknutí savého jádra ucítíte mírné krystalky. Savé jádro neplní funkci dobře a plenka při velkém množství tekutiny zanechá pokožku vlhkou.

Babylove plenkové kalhotky se třemi kanálky: Detail na savé jádro.

Babylove plenkové kalhotky se třemi kanálky: Detail na savé jádro.

Absorpce (60 %): Kalhotky mohou protékat okolo nožiček. Nesají příliš rychle, a pokud jsou dítěti mírně volnější, protečou. Nepojmou velké množství tekutiny, nezanechají pokožku v suchu. Jako tréninkové kalhotky pro učení na nočník svůj účel plní dobře.

Jak dlouho vydrží? (60 %): Plena je vhodnější na denní nošení. V noci může protékat (vše se odvíjí od toho, jak sedí). 

Opruzeniny (60 %): Plenky nezanechají spolehlivě zadeček v suchu. Jestliže se dítě více vyčůrá, plena tekutinu rychle a spolehlivě nepojme. Zadeček se může zapařit. Nejsou označeny jako hypoalergenní.

Babylove plenkové kalhotky se třemi kanálky: Detail na lepící proužek.

Babylove plenkové kalhotky se třemi kanálky: Detail na lepící proužek.

Dostupnost a cenová kategorie  50 %

Plenky zakoupíte pouze v drogerii DM a v jejich e-shopu. Plenkové kalhotky nebývají často v akci.

Youtube

Poměr cena a kvalita  60 %

Poměr ceny a kvality je dobrý. Jestliže jsou kalhotky v akci, vyplatí se je vyzkoušet. Plenky mohou prosakovat v oblasti nožiček. Nepojmou velké množství tekutiny a nejsou vhodné na noc. Možná ale, že vašemu miminku budou vyhovovat.

Jak plenka sedí?

Pozn.: Velikost 5 (13 – 22 kg), dítě o hmotnosti 15 kg. Plenkové kalhotky sedí dobře.

6.8 Total Score
Plenkové kalhotky Babylove se třemi kanálky

Nové plenkové kalhotky Babylove z DM mohou prosakovat, pokud se dítě hodně vyčůrá. Velké množství tekutiny nemusí pojmout vždy spolehlivě a nejlépe. Občas prosakují.

Velikost, kilogramy a cena
1.0
Materiál zvenku a zevnitř plenky
7.0
Gumičky v pase
10
Parfemace
10
Chemický zápach
5.0
Savé jádro
4.0
Absorpce
6.0
Jak dlouho vydrží?
6.0
Opruzeniny
6.0
Dostupnost a cenová kategorie
5.0
Poměr cena a kvalita
6.0
PROS
  • Nejsou příliš velké, dobře sedí.
CONS
  • Mohou prosakovat, pokud odhadnete špatně velikost.
  • Zapáchají.
  • Zanechají zadeček vlhký, mohou způsobit zapaření pokožky.
  • Bez akce je pořídíte za vyšší cenu.

Zdroj foto: Radimradi.cz, www.dm.cz

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo