Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze plenkových kalhotek Babylove (2018) - Radimradi.cz

Recenze plenkových kalhotek Babylove (2018)

Plenkové kalhotky Babylove z DM patřily k nejoblíbenějším plenkovým kalhotkám na trhu pro svou nízkou cenu, pěkný design a  skvělé savé schopnosti. Pojďme se podívat na to, jak dlouho vydrží a zda protékají. V hodnocení shrnujeme klady a zápory jednorázových plen a zaměřujeme se na poměr ceny a kvality.

Velikost, kilogramy a cena  100 %

Pleny zakoupíte v těchto velikostech                                            Cena / kus v Kč (2018)
Babylove Maxi 4 (8 – 15 kg), 22 7
Babylove Junior 5 (13 – 22 kg), 20 7,7
Babylove XXL 6 (18 – 30 kg), 18 8,6

 

Plenkové kalhotky se prodávají od velikosti č. 4 až do velikosti č. 6. Starý typ plenkových kalhotek je zatím dostupný v internetovém obchodu DM, v kamenných prodejnách zakoupíte pouze velikost č. 4.  V České republice koupíte jedno balení za 154 Kč, v Německu je už neseženete. V akci nebývají často. Plenkové kalhotky Babylove jsou krásné, nezapáchají chemicky, sedí dobře a uvedená velikost na obale odpovídá hmotnosti dítěte. Tento model DM stahuje z trhu a nahradil jej model nový, vylepšený – plenkové kalhotky se třemi kanálky. Plenky jsou vyrobeny v Rakousku.

Plenkové kalhotky Babylove: Detail na gumičku kolem nožiček.

Plenkové kalhotky Babylove: Detail na gumičku kolem nožiček.

Jak plenky vypadají?

Materiál zvenku a zevnitř plenky (70 %): Svrchní materiál je příjemný, jemný a na omak hladký.  Na plence jsou obrázky lodičky a tuleňů. Plenkové kalhotky jsou designem zcela jiné než plenky Babylove a zcela se odlišují oproti plenkovým kalhotkám se třemi kanálky. Motivy se v jednom balení střídají. Uvnitř uvidíte savé jádro, které není vyznačeno. Zevnitř je plenka jemná, hladká. Gumičky netlačí do nožiček a jsou spíše volnější. Plenkové kalhotky patří k tenčím.

Gumičky v pase (100 %): Gumičky v pase jsou pružné, netlačí, nezanechávají na bříšku otlaky. Na bocích ve švu lze kalhotky snadno roztrhnout a sundat. Vzadu i zepředu je umístěna v pase gumička, díky které pants lépe sedí.

Plenkové kalhotky Babylove: Detail na gumičky v pase.

Plenkové kalhotky Babylove: Detail na gumičky v pase.

Vlastnosti

Parfemace (100 %): Pleny nejsou parfemované.

Chemický zápach (100 %):  Plenky vůbec nezapáchají.

Savé jádro (80 %): Savé jádro není vyznačeno a je dostatečně dlouhé. Plenkové kalhotky Babylove sají velmi dobře, zanechají pokožku suchou, neprotékají. Po zmáčknutí plenky jsou krystalky cítit zanedbatelně,neznatelně. 

Plenkové kalhotky Babylove: Detail na savé jádro.

Plenkové kalhotky Babylove: Detail na savé jádro.

Absorpce (100 %): Kalhotky neprotékají, sedí perfektně a svou funkci plní skvěle. Plenka ihned vsákne tekutinu a zanechá zadeček v suchu.

Jak dlouho vydrží? (100 %): Jsou vhodné na noc.

Opruzeniny (80 %): Plenky zanechají zadeček v suchu. Jestliže se dítě více vyčůrá, plena tekutinu rychle a spolehlivě pojme. Nejsou označeny jako hypoalergenní.

Plenkové kalhotky Babylove: Detail na lepící proužek

Plenkové kalhotky Babylove: Detail na lepící proužek

Dostupnost a cenová kategorie  50 %

Plenky zakoupíte pouze v e-shopu DM. Plenkové kalhotky nebývají často v akci.

Youtube

Poměr cena a kvalita  75 %

Poměr ceny a kvality je velmi dobrý. Plenkové kalhotky nepatří k nejlevnějším, ale jsou kvalitní, hezky sají, neprotékají a zanechají pokožku v suchu. Pojmou velké množství tekutiny a jsou vhodné na noc.

Jak plenka sedí?

Pozn.: Velikost 5 (13 – 22 kg), dítě o hmotnosti 15 kg. Plenkové kalhotky sedí dobře.

8.7 Total Score
Plenkové kalhotky Babylove

Plenkové kalhotky z DM jsou kvalitní, neprosakují, skvěle sedí, opruzeniny mohou způsobit jen výjimečně. K dostání jsou pouze v e-shopu DM. Kalhotky se postupně stahují z trhu a nahrazují se novými.

Velikost, kilogramy a cena
10
Materiál zvenku a zevnitř plenky
7.0
Gumičky v pase
10
Parfemace
10
Chemický zápach
10
Savé jádro
8.0
Absorpce
10
Jak dlouho vydrží?
10
Opruzeniny
8.0
Dostupnost a cenová kategorie
5.0
Poměr cena a kvalita
7.5
PROS
  • Sedí perfektně
  • Neprosakují
  • Nezapáchají chemicky
  • Skvěle sají
  • Jsou vhodné i na noc
CONS
  • Bez akce je pořídíte za vyšší cenu

Zdroj foto: Radimradi.cz, www.dm.cz

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo