Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Jak vybrat kvalitní krajkové prádlo? - Radimradi.cz

Jak vybrat kvalitní krajkové prádlo?

Jak vybrat kvalitní krajkové prádlo?

Jestliže hledáte pohodlné a zároveň stylové spodní prádlo pro ženy, můžete vsadit na krajkové kousky. Krajkové dámské spodní prádlo však musíme vybírat na základě dalších kritérií. Jestliže nevíte, která to jsou, nevadí. My vám to totiž na následujících řádcích rádi prozradíme. Proto čtěte a nechte se inspirovat společně s námi.

Jak vybrat správnou velikost krajkového spodního prádla a jaký střih bude ten pravý?

Módní krajkové spodní prádlo musíme vybírat na základě více parametrů. Při jeho výběru bychom se měly zaměřit na velikost i jeho střih. Tyto faktory jsou totiž při výběru kalhotek i podprsenek stěžejní. Velikost spodního prádla volte vždy za pomoci krejčovského metru. Pečlivě měřte obvod vašeho hrudníku, pasu a boků. Naměřené výsledky pak nezapomeňte porovnat s velikostní tabulkou zvoleného výrobce. Různé módní značky mají totiž nuance v číslování. Díky správnému měření i porovnávání se lépe vyhnete nechtěným reklamacím. Důležité je pak sledovat i střih podprsenky nebo kalhotek. Ženy, které mají bujné poprsí, ocení dámskou podprsenku s širší gumou.

Také jsou pro ně vhodné podprsenky s širšími ramínky. Ženy s menším poprsím zase mohou sáhnout po podprsenkách s tenkými ramínky. Vsadit pak můžete i na tzv. push-up podprsenky. Ty totiž poprsí vkusně nadzvednou a vyčarují tak ženám s menšími přednostmi nabitý dekolt. V posledních letech se upouští od podprsenek s kosticemi. Samozřejmě záleží na vás a na vašem jedinečném vkusu. Ženy s pevným pozadím mohou volit stylová krajková tanga. Ženy s větším pozadím mohou nasadit i tzv. brazilky. Pro všechny ženy jsou tu pak dámské kalhotky v klasickém střihu.

Jak prát a uskladnit krajkové spodní prádlo, aby nám sloužilo dlouhou dobu?

Aby nám krajkové prádlo vydrželo sloužit dlouhou dobu, musíme o něj i správně pečovat. Pozor si dávejte hlavně na dámská tanga s krajkou. Ta jsou velmi jemná a v ideálním případě je tak perte pouze v rukách. Jestliže raději perete v pračce, navolte si na ní alespoň šetrný prací program. Sušičce se doporučujeme v případě jemného krajkového prádla raději vyhnout. Mohla by se totiž porušit jemná struktura krajky a ta by pak mohla mít pomuchlaný tvar. A tomu se chceme jistě vyhnout. Na sněhové spodní prádlo můžete využít i speciální prací prostředek, který je přímo určený na bílé oblečení. Díky tomu se vyhnete zešednutí či zežloutnutí vašeho svěžího oblečení.

Jaké barvy, motivy či vzory vyniknou na krajkovém spodním prádle?

V letošní sezóně pofrčí především přírodní a pastelové odstíny barev. Světle modré, růžové i fialové dámské spodní krajkové prádlo tak bude letos dobrou volbou. Vsadit však můžete i na černou nebo na bílou klasiku. Tyto barvy z módy nevychází a hodí se i do tzv. kapsulových šatníků. Do vaší výbavy pak zařaďte určitě alespoň jednu podprsenku v pleťové barvě. Tzv. nude podprsenka je vhodná zejména pod trička bez ramínek či pod světlé halenky a blůzky. In pak bude i spodní prádlo se vzory a s motivy. Volit můžete drobné puntíky či klasické proužky. V kurzu budou letos i romantické květy. Hledáte-li inspiraci, můžete se podívat také zde: https://www.sinsay.com/cz/cz/zena/spodni-pradlo. Tady si kvalitní a trendy spodní krajkové prádlo vybere i ta nejnáročnější z vás.

Externí spolupráce
Externí spolupráce

Spolupracujeme také s externisty, kteří jsou specialisty ve svém oboru, a někdy nám přispějí článkem do magazínu. :) Jejich články mají přidanou hodnotu v tom, že autoři k dané problematice mají blízko, ví o ní nejvíce a snaží se své vědomosti maximálně předat dál.

Radimradi.cz
Logo