Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze dětských plenek Rossmann Babydream Premium | Radimradi.cz

Vzhledově obyčejné plenky z Rossmannu, Babydream Premium, koupíte v akci za dobrou cenu. Testovali jsme je za vás. Pojďte se podívat na výsledek. V hodnocení shrnujeme klady a zápory jednorázových plen a zaměřujeme se na poměr ceny a kvality.

Velikost, kilogramy a cena

Pleny zakoupíte v těchto velikostech                           Cena / kus v Kč (2017)
Newborn (2 – 5 kg), 28 ks 6
Mini (3 – 6 kg), 42 ks 4
Midi (4 – 9 kg), 46 ks 3,7
Maxi (7 – 18 kg), 40 ks 4,2
Maxi Plus (9 – 20 kg), 36 ks 4,7
Junior (12 – 25 kg), 34 ks 5
XL (16 – 30 kg), 32 ks 5,3

 

Maximální předepsaná velikost na obale odpovídá hmotnosti dítěte pouze přibližně. Plenky jsou menší, co se maximální hmotnosti dítěte týče. Pokud vyberete špatnou velikost, plena bude miminko škrtit.

Ceny jsme přebírali z obchodů Rossmann. Jedno balení v akci seženete za 169 Kč.

Podívejte se do velkého srovnání plenek a uvidíte, jak si stojí plenky Rossmann Babydream Premium.

Jak plenky vypadají?

Materiál zvenku a zevnitř plenky: Svrchní materiál je bílý, působí obyčejně, ale na omak je příjemný. Pleny jsou čistě bílé a je na nich barevný pouze proužek se suchým zipem. Do velikosti 2 mají detekční proužek, který při kontaktu s močí zmodrá. Uvnitř plenek není vyznačeno savé jádro a po celé ploše je natažena síťka, která zamezí kontaktu pokožky a vlhké buničiny.

Lepicí pásky: Pružné pásky na suchý zip se přizpůsobí tělíčku dítěte, ale pro děti s větším bříškem mohou být kratší. Proto nekupujte pleny do zásoby a vyzkoušejte, zda daná velikost dítěti opravdu sedí.

Vlastnosti

Parfemace: Pleny nejsou parfemované a nesmrdí chemicky.

Savé jádro: Plenka nemá zvýrazněné savé jádro.

Absorpce: Celkem dobře sají, neprosakují. Velkou nehodu nemusí zvládnout. Pokud necháte dítěti delší dobu, utvoří se v plence žmolky.

Jak dlouho vydrží?: U kojence a ani batolete plena celou noc nevydrží.

Opruzeniny: Záleží na tom, jak má dítě citlivou pokožku. Mohou způsobit opruzeniny, protože ne všem dětem systém přídatné síťky vyhovuje.

Dostupnost a cenová kategorie

Jednorázové plenky seženete pouze v drogerii Rossmann. Patří k levnějším. Za velmi příznivou cenu je zakoupíte, když jsou v akci.

Poměr cena a kvalita

Pleny zakoupíte v akci za výhodnou cenu. Jsou označeny jako prémiový produkt, ale toto pojmenování vás může mírně zklamat. Mohou protéci, některým dětem nevyhovuje síťka v plence a mohou způsobit opruzeniny.

Tip

Hledáte levné a kvalitní jednorázové plenky, které seženete online? Pleny Bella Háppy patří k těm levnějším, přesto sají velmi dobře a drží si perfektní poměr ceny a kvality. Plenky koupíte v akci (vždy v nějakém obchodě jsou zlevněné) třeba na Proděti.cz. Další akce, buď zlevněné plenky, nebo dárky k nákupu najdete na Feedo.cz. Výhodné multipacky plenek s dopravou zdarma koupíte i na Mall.cz.

Shrnutí

Klady (+)                                 

  • Cena
  • Nejsou parfemované

Zápory (-)

  • Děti mohou mít opruzeniny.
  • Pásky jsou krátké a plenky jsou menší, než výrobce deklaruje.
  • Nevydrží celou noc.

 

Celkové hodnocení
  • 63%
    Hodnocení - 63%
63%

Od plen s označením prémiové kvality můžete očekávat více, než ve skutečnosti nabízejí. Jestliže čekáte vcelku průměrné plenky, budete spokojeni.

Zdroj foto: www.rossmann.de

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo