Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze jednorázových plenek Pampers Active Baby-Dry | Radimradi.cz

Lidově „zelené plenky“ Pampers od společnosti Procter & Gamble (P&G) jsou jedny z nejoblíbenějších na trhu. Pleny Active Baby-Dry začínají na velikosti č. 3, do této velikosti se „zelené plenky“ označují jako New Baby-Dry. V uživatelské recenzi vám ukážeme, pozitiva a negativa tohoto produktu.

Velikost, kilogramy a cena

Pleny zakoupíte v těchto velikostech                            Cena / kus v Kč (2017)
Pampers Active Baby-Dry 3 Midi (5 – 9 kg) 4,8 – 6,49
Pampers Active Baby-Dry 4 Maxi (8 – 14 kg) 3,22 – 7,1
Pampers Active Baby-Dry 4+ Maxi Plus (9 – 16 kg) 5,8 – 7,2
Pampers Active Baby-Dry 5 Junior (11 – 25 kg) 5,5 – 9,4
Pampers Active Baby-Dry 6 Extra Large (15+ kg) 6,4 – 10,2
 

Jednorázové plenky přibližně odpovídají uvedeným kilogramům. Dítě na horní hranici váhové kategorie se nemusí do pleny vejít. Nejsou tak velké jako Pampers Premium, ale jsou větší než Pampers Sleep&Play. Uveďme příklad: Dítěti o hmotnosti 8,5 kilogramu bude lépe sedět plena velikosti č. 4 Maxi než plenka velikosti č. 3 Midi, a to i přesto, že se do předepsané hmotnostní kategorie vejde. Záleží na disproporcích těla. Vždy musíte plenu vyzkoušet. Pokud vyberete špatnou velikost, plena bude protékat. Ceny jsme přebírali z internetových obchodů. Online v akci koupíte plenky výhodně, ale vůbec nelepší cenu Pampers Active Baby-Dry najdete v Kauflandu.

Mohlo by vás zajímat

Víte, že plenky Bella Baby Háppy získaly v našem hodnocení 92 % a že je můžete koupit v akci s dopravou zdarma až domů? K nákupu nad 599 Kč si můžete vybrat dárek. Nakoupíte-li produkty značky Bella za alespoň 1399 Kč, dostanete dárek v hodnotě 200 Kč. 🙂

Jak plenky vypadají?

Materiál zvenku a zevnitř plenky: Plenky jsou vyrobeny z příjemného materiálu. Zevnitř jsou krásně hebké, zvenku je materiál jemný, avšak ne tak příjemný jako u plenek prémiové kvality. Gumičky netlačí do nožiček. Vzhledově je plenka hezká, barevná, potištěna obrázky zepředu a zezadu. Obrázky v jednom balení se střídají a nejsou na všech plenách stejné. Je hodně tenká, prodyšná a přizpůsobí se tělíčku dítěte. Pružné boky dítě netlačí.

Lepicí pásky: Pružné pásky na suchý zip lze opětovně rozepnout a zapnout, drží dobře.

Vlastnosti

Parfemace: Námi testované plenky byly mírně parfemované, nezapáchaly chemicky.

Savé jádro: Savé jádro je zřetelně modré, pokrývá téměř celou délku pleny.

Absorpce: Velmi dobře absorbuje moč a zanechá suchou pokožku. Díky vyšším zádům zachytí dobře moč i řídkou stolici.

Jak dlouho vydrží?: Výrobce uvádí, že plena vydrží až 12 hodin, což neplatí pro kojence, kterého musíte v noci přebalit. Batoleti na noc jedna plenka stačí. Vše se odvíjí od toho, kolik před spaním vypilo tekutiny.

Opruzeniny: Po těchto plenách se objevují výjimečně. Každé dítě má jinak citlivou pokožku.

Dostupnost a cenová kategorie

Plenky zakoupíte v jakémkoli supermarketu, hypermarketu, v obchodě s kojeneckým zbožím, v drogeriích. Jsou dostupné on-line. V akci je seženete za slušnou cenu, která se přibližuje plenám neznačkovým, privátních značek obchodních řetězců.

Youtube

Testy

Český časopis dTest zveřejnil v dubnu 2015 v nezávislých testech nezávadnost jednorázových plenek. Z celkových 14 testovaných produktů se umístily plenky Pampers Active Baby-Dry na prvním místě s výsledkem 78 %.

Vyzkoušeno za vás

Po registraci do Pampers klubu na webu www.pampers.cz můžete zažádat o zaslání vzorku zdarma aktuálně nabízených plenek. Vzorky se obměňují a můžete vyzkoušet různé druhy z nabídky. Plenky vám přijdou přibližně do měsíce od zadání požadavku.

Poměr cena a kvalita

Perfektní pleny za rozumnou a férovou cenu. Poměr ceny a kvality je velmi dobrý, pleny neprotečou, miminko si neušpiní oblečení a nezpůsobují opruzeniny. Pleny koupíte v e-shopu Proděti.cz, kde bývají v akci, nebo na Feedo.cz (tady jsou velké akce vybrané týdny v roce).V Alze můžete dostat dárek zdarma (je-li takováto akce), ale cenově nejlépe to vychází na Heureka.cz⇓

Shrnutí

Klady (+)   

  • Pěkný design
  •  Neprotečou
  • Perfektně sedí
  • Nesmrdí chemicky

Zápory (-)

  • Nejsou-li v akci, koupíte je poměrně draze.
  • Pro dítě s maximální možnou hmotností v dané kategorii mohou být malé.
  • Mírně parfemované

 

TIP Radima ? kupuj zde↓
Pampers Active Baby-Dry

                               

Celkové hodnocení
  • 85%
    Hodnocení - 85%
85%

Pěkné pleny za vyšší cenu neprotékají, nesmrdí a zanechají pokožku dítěte v suchu.

Zdroj foto: www.kasa.cz

Tags:

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo