Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze dětských plenek Happy Mimi Standard | Radimradi.cz

Plenky Happy Mimi Standard poznáte dle oranžového obalu s miminkem uprostřed. Od stejné značky zakoupíte pleny prémiové kvality v zeleném obale. Pojďte se podívat na to, jaká jsou pozitiva a negativa těchto plenek.

Velikost, kilogramy a cena

Pleny zakoupíte v těchto velikostech                      Cena / kus v Kč (2017)
Happy Mimi Standart Mini 2 (3 – 6 kg), 62 ks 3,5
Happy Mimi Standart Midi 3 (4– 9 kg), 56 ks 3,8 – 4,2
Happy Mimi Standart Maxi 4 (7– 18 kg), 50 ks 4,3 – 5
Happy Mimi Standart Junior 5 (11– 25 kg), 44 ks 4,9 – 5,9

 

Pleny Happy Mimi jsou velikostně menší, než je uvedeno na obale. Dítěti proto nemusejí sedět. Jedno balení zakoupíte od 214 Kč do 230 Kč. Nejlepší ceny těchto plen najdete v drogerii Teta. Podívejte se do velkého srovnání plenek a uvidíte, jak si stojí Happy Mimi Standard.

Jak plenky vypadají?

Materiál zvenku a zevnitř plenky: Pleny jsou celé bílé a pouze suchý zip na horní části pleny je barevný s obrázky. Na omak jsou zevnitř příjemné.

Lepicí pásky: Pásky jsou málo pružné, špatně drží přilepené. Jsou krátké, což dělá plenku ještě menší.

Vlastnosti

Parfemace: Pleny nejsou parfemované, ale mírně chemicky zapáchají.

Savé jádro: Uvnitř uvidíte barevné zeleno-modré savé jádro, které není rozloženo po celé ploše pleny.

Absorpce: Špatně sají, protékají. Neumí vsáknout řídkou stolici, dokonce nevsakují pořádně ani moč. Nezanechají pocit sucha a musíte je častěji měnit. Nejlépe každou hodinu, případně po každém vyčůrání.

Jak dlouho vydrží?: Nevydrží příliš dlouho. Někdy ani ne hodinu.

Opruzeniny: Jsou neprodyšné a mohou způsobit opruzeniny.

Dostupnost a cenová kategorie

Plenky zakoupíte v jakémkoli hypermarketu, v obchodě s kojeneckým zbožím, v drogeriích nebo online. Patří k levnějším.

Poměr cena a kvalita

Plenky jsou levné, ale poměr ceny a kvality je zde horší. Nesají, propustí tekutinu, která proteče zády nebo kolem nožiček.

Tip

Hledáte levné a kvalitní jednorázové plenky, které seženete online? Pleny Bella Háppy patří k těm levnějším, přesto sají velmi dobře a drží si perfektní poměr ceny a kvality. Plenky koupíte v akci (vždy v nějakém obchodě jsou zlevněné) třeba na Proděti.cz. Další akce, buď zlevněné plenky, nebo dárky k nákupu najdete na Feedo.cz. Výhodné multipacky plenek s dopravou zdarma koupíte i na Mall.cz.

Shrnutí

Klady (+)   

  • Cena   

Zápory (-) 

  • Nesají dobře 
  • Chemický zápach
  • Velikost neodpovídá
  • Lepicí pásky nedrží

        

  • 44%
    Celkové hodnocení - 44%
44%

Jednorázové plenky patří k nejlevnějším na trhu, ale bohužel, jak ukázal náš test, jejich kvalita není nikterak výjimečná.

Zdroj foto: www.lekarna.cz

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo