Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Pleny Albert se sovičkami s detekčním proužkem moči (2018) - Radimradi.cz

Pleny Albert se sovičkami s detekčním proužkem moči (2018)

Nové sovičkové plenky s detekčním proužkem moči jsou tenké, nesmrdí chemicky a na první pohled vypadají velmi slibně.  Pojďte se podívat na výsledek. V hodnocení shrnujeme klady a zápory jednorázových plen a zaměřujeme se na poměr ceny a kvality.

Velikost, kilogramy a cena  100 %

Pleny zakoupíte v těchto velikostech                                            Cena / kus v Kč (2018)
Albert Mini 2 (3-6 kg), 34 ks 4,1
Albert Midi 3 (4-9 kg), 62 ks 3,2 – 4,4
Albert Maxi 4 (7-14 kg), 54 ks 3,7 – 5,1
Albert Maxi Plus 4+ (9-18 kg), 50 ks 4 – 5,5
Albert Junior 5 (15 – 25 kg), 46 ks 4,3 – 6

Plenky jsou k dostání ve všech velikostech od malých (mini) až po juniorské. Velikost č. 2 stojí 140 Kč a v balení je 34 kusů. Velikost č. 3, č.4, č. 4+ a č. 5 koupíte za 275 Kč. Maximální předepsaná velikost na obale odpovídá hmotnosti dítěte. Plenky jsou velké akorát. Velikost č. 4 sedí i na dítě o hmotnosti 14 kg. Ceny jsme přebírali z obchodů Albert. V akci pleny seženete za 200 Kč.

Na první pohled jsou plenky velmi tenké, příjemné a nezapáchají chemií. Gumičky kolem nožiček neškrtí, ale plenka může prosakovat právě v této oblasti. Na zádíčkách chybí gumička, plenka odstává a stolice může protékat.

Obal plenek Albert s detekčním proužkem moči.

Jak plenky vypadají?

Materiál zvenku a zevnitř plenky (60 %): Svrchní materiál je bílý, jemný, na omak příjemný. Plenku zdobí obrázky soviček a obláčků, které jsou vyvedeny v jemných barvách. Design je pěkný a starší dítě může zaujmout.  Na zádech chybí gumička, okolo nožiček jsou gumičky dostatečně pružné a do nožiček netlačí. Plenka má detekční proužek moči.

Lepicí pásky (80 %): Pružné pásky na suchý zip se přizpůsobí tělíčku dítěte. Pásky jsou středně dlouhé, drží dobře. Pokud si nejste jisti velikostí, raději nekupujte plenky do zásoby a nejdříve vyzkoušejte, zda dobře sedí.

Vlastnosti

Parfemace (100 %): Pleny nejsou parfemované.

Chemický zápach (100 %):  Nesmrdí chemicky. Ani trošku.

Savé jádro (80 %): Savé jádro je světle zelené, vypadá podobně jako u plenek Babydream. Mohlo by být mírně delší. Absorpční kanálky mají odvádět vlhkost, ale zdá se, že plenka nesaje dostatečně rychle. Jádro tvoří tři absorpční kanálky, které mají rychleji vsáknout tekutinu, ale neprokázalo se, že by plenka sála lépe než běžná plena bez těchto kanálků.

Absorpce (60 %): Sají pomaleji a občas propouští. Řídká stolice protéká kolem nožiček a také na zádíčkách.

Jak dlouho vydrží? (60 %): Plena je vhodná na denní nošení. V noci může prosáknout. Záleží na tom, kolik dítě vypilo tekutiny. Vydrží tři  hodiny (a více).

Opruzeniny (80 %): Záleží na tom, jak má dítě citlivou pokožku. Při testování opruzeniny nezpůsobily.

Dostupnost a cenová kategorie  40 %

Plenky zakoupíte pouze v supermarketu a hypermarketu Albert. Patří k levnějším. Za velmi příznivou cenu je pořídíte v akci.

Youtube

Testy

Český časopis dTest zveřejnil v dubnu 2015 v nezávislých testech nezávadnost jednorázových plenek. Z celkových 14 testovaných produktů se umístily plenky z Albertu s designem Šmouly na třetím místě s výsledkem 71 %. Tyto pleny prozatím nebyly testovány žádným odborným periodikem.

Poměr cena a kvalita  60 %

Poměr ceny a kvality je dobrý, jsou-li pleny za akční cenu  200 Kč a budou dítěti sedět. Může se stát, že dětem sedět nebudou a plenka bude prosakovat. Za původní cenu 275 Kč jsou drahé a za tuto sumu pořídíte komfortnější zboží.

TIP Radima výhodná koupě podobných penek! ? ↓
                        Bella Happy Maxi 

 

7.4 Total Score
Pleny Albert se sovičkami s detekčním proužkem moči

Pleny Albert se sovičkami s detekčním proužkem moči občas propustí stolici, zejména kolem nožiček a na zádíčkách, kde chybí jistící gumička. Plenky nezapáchají chemicky, mají jemný a příjemný materiál, který není prémiové kvality.

Velikost, kilogramy a cena
10
Materiál zvenku a zevnitř plenky
6.0
Lepicí pásky
8.0
Parfemace
10
Chemický zápach
10
Savé jádro
8.0
Absorpce
6.0
Jak dlouho vydrží?
6.0
Opruzeniny
8.0
Dostupnost a cenová kategorie
4.0
Poměr cena a kvalita 
6.0
PROS
  • Nesmrdí chemicky
  • V akci nejsou drahé
  • Nejsou parfemované
  • Deklarovaná velikost odpovídá
CONS
  • Mohou prosakovat
  • Bez akce je pořídíte za vyšší cenu.

Zdroj foto: Radimradi.cz

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo