Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze nosítka Bondolino Poplin - Radimradi.cz

Recenze nosítka Bondolino Poplin

Látkové nosítko Bondolino Poplin (Hoppediz) se hodí pro děti od narození až do 20 kilogramů. Nosítko se snadno nasazuje a dobře se utahuje, je lehké, pohodlné.

Velikost nosítka a nosnost     70 %

Nosítko je určeno pro děti od narození až do 20 kilogramů. Pro 20 kilové dítě bude nosítko spíše malé.

Bondolino Poplin Hoppediz

Bondolino Poplin Hoppediz

Kvalita provedení     100 %

Nosítko je kvalitně ušito. Nepáře se ani po měsících používání a jednotlivé části se neničí. Bederní pás je široký a nosítko je pohodlné. Barva se neopere, ale dlouholeté používání bude znát, ostatně jako u každého spotřebního zboží. Funkční vlastnosti, stejně jako bezpečnost, nosítko po měsících i letech častého používání neztratí.

Detail na látku nosítka Bondolino.

Detail na látku nosítka Bondolino.

Bederní pás     100 %

Bederní pás je široký, ale tenký. Překvapilo mě, že i takto tenký pás je při nošení pohodlný a neřeže. Zapíná se na suchý zip, který velmi pevně drží a díky němu lze také regulovat šířku pasu. Nosítko se hodí pro postavu s pasem cca 65 cm až 110 cm.

Ramenní popruhy     100 %

Popruhy jsou široké a extra silné, měkké. Velmi dobře se na nich rozloží váha dítěte, a díky nim je nošení pohodlné. Nezapínají se jako u klasického nosítka, ale kříží se a zavazují. Tento styl není složitý a osvojíte si ho poměrně záhy.

Pohodlí při nošení     100 %

Nastavit nosítko s dítětem i bez něj je velmi snadné. Bederní pás nesjíždí dolů ani u štíhlé postavy a nošení je velmi pohodlné. Před nákupem nosítko raději vyzkoušejte, zda vám sedí. Zkusit jej můžete například v půjčovně nosítek.

 

Nastavení     100 %

Nastaví se snadno. Regulovatelné jsou ramenní popruhy, Látka mezi nožičkami se nastavit nedá, zádová opěrka jedno určité míry. Zapíná se snadno. Ramenní popruhy se zapínají odlišně než u klasického nosítka, ale není to vůbec složité.

Po čase používání     90 %

Nosítko se neničí, tkanina není potrhaná, ale jako každá věc se časem může opotřebovat. Ničí se méně než látková nosítka, která se operou. Nejvíc vybledne černá barva.

Údržba     100 %

Nosítko vyperete v pračce na 40 °C a vyždímáte na 400 otáček. Před uložením do pračky jej zabalte do velké osušky, aby se zbytečně neponičilo a perte jej na kratším programu. Po vyjmutí z pračky jej rozložte na sušák.

Příslušenství

K nosítku není speciální příslušenství.

Shrnutí a poměr ceny a kvality     80 %

Nosítko Bondolino představuje velmi dobrý poměr ceny a kvality. Nosítko je v podstatě polo-rostoucí. Látku mezi nožičkami není možné regulovat, ale můžete ji takzvaně nastavit pomocnými opěrkami, které se přichytí knoflíky. Zádová opěrka jde do určité míry srolovat a uchytit. Výrobce uvádí, že nosítko se hodí pro děti od narození až do 20 kilogramů, ale pro batolata už může být malé. Představuje velmi pěknou a pohodlnou alternativu pro děti do jednoho roku.

Kde nosítko koupit?

Nosítko Bondolino je dostupné ve vybraných obchodech s nosítky a také v e-shopu Pinkorblue.cz.

Stručně v bodech

 • Nosnost: až 20 kg
 • Materiál: látkové (popelín)
 • Od narození (pro novorozence): ano
 • Pro batolata: ano
 • Rostoucí: ne
 • Cena: 2000 Kč
 • Bederní pás: tenký
 • Ramenní popruhy: silné
 • Vhodné na hubenou postavu: ano
 • Vhodné na velkou postavu: ano

NosítkoBondolino nám s laskavým dovolením zapůjčil obchod a půjčovna nosítek www.zkusnositko.cz, za což jim velmi pěkně děkujeme. 🙂

9.3 Total Score
Nosítko Bondolino Poplin

Nosítko Bondolino Poplin je velmi pohodlné a nastavuje se snadno. Ramenní popruhy se kříží a zavazují. Nosítko se hodí pro novorozence a představuje velmi dobrý poměr ceny a kvality.

Velikost nosítka a nosnost 
7.0
Kvalita provedení 
10
Bederní pás 
10
Ramenní popruhy   
10
Pohodlí při nošení 
10
Nastavení
10
Po čase používání 
9.0
Údržba
10
Poměr ceny a kvality 
8
PROS
 • Nízká cena
 • Snadno se zapíná
 • Nemusí se složitě nastavovat
CONS
 • Nemusí dítěti vždy sednout

Foto: www.zkusnositko.cz, Radimradi.cz

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo