Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Oblečení Topolino: Recenze a tip, kde objednat - Radimradi.cz

Oblečení Topolino

Značka Topolino spadá pod společnost Ernsting’s family, která vlastní ještě značku Topomimi pro kojence a IGGA pro děti od velikosti 134 do velikosti 164. V současné době patří oblečení k nejlevnějším na německém trhu. Zároveň si drží slušný standard kvality.

Historie

V roce 1968 uvedl na německý trh Kurt Ernsting svou ideu jednoduchého, praktického a levného oblečení. Oblečení prodával za tzv. “minipreis” (mini ceny). O rok později již bylo otevřeno 15 filiálek. Později přejmenoval svou politiku “mini cen” na politiku “mininákladů”, která se rozšířila do povědomí veřejnosti. V roce 1975 bylo po Německu v provozu na 130 poboček. Od roku 1990 začala používat společnost oficiální název Ernsting’s family. V roce 2003 zprovoznila společnost e-shop. V současnosti vlastní na 1850 poboček v Německu.

Oblečení značky Topolino.

Oblečení značky Topolino.

Certifikáty

Oblečení je vyrobeno z certifikované tkaniny. Certifikáty jsou vždy uvedeny na štítku oblečení. Mezi certifikáty, které se mohou na oblečení objevit, patří: STANDARD 100 by OEKO-TEX®,  Bureau Veritas Quality Check, Responsible Down Standard, DOWNPASS, Cotton made in Africa, Fairtrade Cotton, OCS, Global Organic Textile Standard.

Produkty

Značka Topolino pokrývá veškerý potřebný sortiment dětského kojeneckého zboží, stejně jako všechno potřebné oblečení najdete v kolekci pro kluky a holky. Pro novorozence a miminka koupíte oblečení pod značkou Topomini, pro starší děti pod značkou IGGA. Od Topomimi seženete dupačky, body, kombinézy, trička, tepláčky, čepičky i ponožky a punčocháče. Pro kluky a holky pořídíte od Topolino zimní bundy, kalhoty, trička, košile, sukně, šaty.

Oblečení značky Topolino.

Oblečení značky Topolino.

Kolekce

Oblečení se pravidelně obměňuje dle ročních období a v každém kvartálu mu dominují mírně odlišné střihy a barvy. Kojenecké oblečení (Topomini) a oblečení pro kluky a holky (Topolino) je vyvedeno v jemných a světlých barvách, stejně jako najdete pestrobarevné kombinace. Oblečení si je velmi podobné, některé modely jsou u obou značek téměř stejné. V podstatě se liší pouze rozdělením velikosti na Topomimi a Topolino.

Kolekce podzim 2018: V miminkovském oblečení Topomimi dominuje krémová, růžová, modrá, hnědá, stejně jako tomu je u oblečení pro kluky  a holky Topolino. U vybraných modelů narazíte na tmavší barvy, například u svetrů nebo kalhot.

Velikost

Oblečení Topomimi koupíte od novorozeneckého věku až do velikosti 92. Oblečení Topolino je dostupné od velikosti 98 až po velikost 128.
Kategorie pro miminka Topomimi má následující velikosti: 50, 56, 62, 68, 74, 80, 86, 92
Kategorie pro kluky a holky Topolino má následující velikosti: 98, 104, 110, 116, 122, 128
Jak oblečení sedí? Po zkušenosti s několika kusy oděvů se zdá, že záleží na střihu. Některé střihy jsou mírně větší, než je uvedeno na štítku, jiné akorát.

Materiál a složení (80 %)

Materiál je pevný, příjemný, oblečení se netrhá. U bundy se mohou zasekávat zipy (vyzkoušeno). Oblečení je vyrobeno velmi často ze 100% bavlny (trička), bavlny a polyesteru (mikiny), bio bavlny (pure colection), polyesteru (zimní bundy, podzimní bundy).

Oblečení značky Topolino.

Oblečení značky Topolino.

Dostupnost (50 %)

Dětské oblečení je dostupné v kamenném obchodě Ernsting’s family. Kde koupit oblečení Topolino v České republice? Zatím nikde. 🙂 Objednat jej můžete v německém e-shopu. Zásilku není možné doručit do České republiky. Můžete si ji nechat poslat zdarma na vybranou pobočku v Německu, nebo můžete za 5 eur zaplatit kurýrní službu po Německu na německou adresu. Tu dostanete od společnosti, která přeposílá balíky z Německa do České republiky. Bazarové oblečení Topolino koupíte v České republice dobře, například přes internet.

Poměr ceny a kvality (100 %)

Oblečení je velmi levné, zejména, koupíte-li ho v akci. Materiál je příjemný, kvalitní. Největší slabinou jsou zipy u bundy. Materiál drží hezky, nevytahuje se a nepáře. Za nízkou pořizovací cenu kupujete pěkný kousek oblečení.

7.6 Total Score
Oblečení Topolino

Dětské oblečení Topolino koupíte ve výprodeji za velmi nízké ceny. I když je v České republice mezi rodiči oblíbené, není možné jej běžně sehnat, protože zde není žádná pobočka, která by oblečení prodávala. Můžete si jej objednat v německém e-shopu.

Materiál a složení
8.0
Dostupnost
5.0
Poměr ceny a kvality
10
PROS
  • Nízká cena
  • Kvalitní
CONS
  • V České republice velmi špatně dostupné

Foto: Radimradi.cz

Zdroje: Zkušenost oblečením Topolino, Wikipedia

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo