Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Pampers Premium Care (2019) - Radimradi.cz

Pampers Premium Care (2019)

Plenky Pampers Premium vás mile překvapí jemným svrchním materiálem. Odradit vás od jejich koupě může chemický zápach a také nedostatečně dlouhé savé jádro. Pleny jsou vyrobeny v Polsku. Pojďme se podívat na to, jak plenka saje a jak je kvalitně provedena.

Velikost, kilogramy a cena  100 %

Velikost, kterou výrobce deklaruje na obale, odpovídá. Plenka dítěti sedne dobře. Patří mezi dražší kousky. Cena za jeden kus se odvíjí dle velikosti plenky a také dle velikosti balení. Středně velké balení koupíte od 300 Kč, měsíční balení plenek pořídíte za 1000 Kč.

Jak plenky vypadají?

Materiál zvenku a zevnitř plenky (90 %): Svrchní materiál je hebký a jemný. Zevnitř je umístěna síťka, která zabrání kontaktu s vlhkým savým jádrem. Na zádíčkách není gumička.

Lepicí pásky (90 %): Lepicí pásky jsou dlouhé, pružné a dobře drží. Lze je opakovaně odlepit a zase přilepit.

Vlastnosti

Parfemace (100 %): Pleny nejsou parfemované.

Zápach (0 %):  Zapáchají chemicky.

Savé jádro (60 %): Savé jádro není dostatečně dlouhé a končí více než 10 centimetrů kus pod okrajem plenky v zadní části.

Absorpce (70 %): Plenky sají dobře. Savé jádro není tolik kvalitní jako u ostatních plenek v podobné cenové kategorii. Po nasáknutí plenky se v něm mohou tvořit mezery.

Jak dlouho vydrží? (80 %): Vydrží přes tři hodiny.

Opruzeniny (20 %): Pleny nejsou určeny pro děti s velmi citlivou pokožkou a ani s atopickým ekzémem. Při testování opruzeniny u batolat nezpůsobily. Při testování plenek u novorozence, způsobily opruzeniny.

Pampers Premium Care

Pampers Premium Care – savé jádro

Dostupnost  100 %

Plenky jsou perfektně dostupné. Koupíte je v hypermarketech, supermarketech, drogeriích a také online. Patří mezi dražší.

Poměr cena a kvalita  50 %

Za poměrně vysokou cenu dostanete plenku, která hezky saje. Na druhou stranu není ekologická, silněji zapáchá a poměr ceny a kvality není pro spotřebitele vždy příznivý. Plenky patří do vyšší cenové kategorie.

 

TIP Radima ? kupuj zde↓
Pampers Premium Care 1

 

6.6 Total Score
Pampers Premium Care

Plenky Pampers Premium Care vypadají na první pohled velmi pěkně, patří k těm lépe savým, ale v savém jádru se mohou tvořit po nasáknutí plenky drobné praskliny. Pleny silně zapáchají.

Velikost
10
0
Materiál zvenku a zevnitř plenky
9
Lepicí pásky
9
Parfemace
10
Zápach
0
Savé jádro
6.0
Absorpce
7.0
Jak dlouho vydrží?
8.0
Opruzeniny
2.0
Dostupnost
10
Poměr ceny a kvality
5.0
PROS
  • Sají poměrně dobře.
  • Dobře dostupné
CONS
  • Zapáchají.
  • Patří k dražším.
  • Savé jádro není kvalitní a plena nevydrží dlouho.

Zdroj foto: Radimradi.cz

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo