Pampers Premium Care (2019) | Radimradi.cz

Pampers Premium Care (2019)

Plenky Pampers Premium vás mile překvapí jemným svrchním materiálem. Odradit vás od jejich koupě může chemický zápach a také nedostatečně dlouhé savé jádro. Pleny jsou vyrobeny v Polsku. Pojďme se podívat na to, jak plenka saje a jak je kvalitně provedena.

Velikost, kilogramy a cena  100 %

Velikost, kterou výrobce deklaruje na obale, odpovídá. Plenka dítěti sedne dobře. Patří mezi dražší kousky. Cena za jeden kus se odvíjí dle velikosti plenky a také dle velikosti balení. Středně velké balení koupíte od 300 Kč, měsíční balení plenek pořídíte za 1000 Kč.

Jak plenky vypadají?

Materiál zvenku a zevnitř plenky (90 %): Svrchní materiál je hebký a jemný. Zevnitř je umístěna síťka, která zabrání kontaktu s vlhkým savým jádrem. Na zádíčkách není gumička.

Lepicí pásky (90 %): Lepicí pásky jsou dlouhé, pružné a dobře drží. Lze je opakovaně odlepit a zase přilepit.

Vlastnosti

Parfemace (100 %): Pleny nejsou parfemované.

Zápach (0 %):  Zapáchají chemicky.

Savé jádro (60 %): Savé jádro není dostatečně dlouhé a končí více než 10 centimetrů kus pod okrajem plenky v zadní části.

Absorpce (70 %): Plenky sají dobře. Savé jádro není tolik kvalitní jako u ostatních plenek v podobné cenové kategorii. Po nasáknutí plenky se v něm mohou tvořit mezery.

Jak dlouho vydrží? (80 %): Vydrží přes tři hodiny.

Opruzeniny (20 %): Pleny nejsou určeny pro děti s velmi citlivou pokožkou a ani s atopickým ekzémem. Při testování opruzeniny u batolat nezpůsobily. Při testování plenek u novorozence, způsobily opruzeniny.

Pampers Premium Care

Pampers Premium Care – savé jádro

Dostupnost  100 %

Plenky jsou perfektně dostupné. Koupíte je v hypermarketech, supermarketech, drogeriích a také online. Patří mezi dražší.

Poměr cena a kvalita  50 %

Za poměrně vysokou cenu dostanete plenku, která hezky saje. Na druhou stranu není ekologická, silněji zapáchá a poměr ceny a kvality není pro spotřebitele vždy příznivý. Plenky patří do vyšší cenové kategorie.

 

TIP Radima 🏆 kupuj zde↓
Pampers Premium Care 1

 

6.6 Celkové hodnocení
Pampers Premium Care

Plenky Pampers Premium Care vypadají na první pohled velmi pěkně, patří k těm lépe savým, ale v savém jádru se mohou tvořit po nasáknutí plenky drobné praskliny. Pleny silně zapáchají.

Velikost
10
0
Materiál zvenku a zevnitř plenky
9
Lepicí pásky
9
Parfemace
10
Zápach
0
Savé jádro
6.0
Absorpce
7.0
Jak dlouho vydrží?
8.0
Opruzeniny
2.0
Dostupnost
10
Poměr ceny a kvality
5.0
Klady
  • Sají poměrně dobře.
  • Dobře dostupné
Zápory
  • Zapáchají.
  • Patří k dražším.
  • Savé jádro není kvalitní a plena nevydrží dlouho.

Zdroj foto: Tereza Krček

Zapojte se do diskuze

comments

Tereza Krček

Vystudovala ekonomickou žurnalistiku ve studijním programu Ekonomie a hospodářská správa na Vysoké škole ekonomické v Praze. V roce 2017 založila www.radimradi.cz a ve volném čase testuje (na svých dětech) produkty určené dětem. Zajímavé recenze kvalitních hraček a dětských knih najdete na jejím osobním blogu www.matkatereza.cz.