Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Bella Háppy Baby Flexi (2019) - Radimradi.cz

Bella Háppy Baby Flexi (2019)

Nové plenky Bella Háppy Baby si udržely svůj vysoký standard i v porovnání s testováním v minulém roce, kdy celé testování vyhrály. Pleny jsou po inovaci vylepšeny o pružné pásky, ale pohoršily si tím, že nemají gumičku na zádech. Pleny jsou vyrobeny v EU (Polsko). Pojďme se podívat na to, jak plenka saje a jak je kvalitně provedena.

Velikost, kilogramy a cena  80 %

Plenka je v porovnání se starším modelem mírně větší a to je dobře, protože starý model neodpovídal předepsané velikosti ani přibližně. Nyní je plenka mírně menší, než výrobce uvádí na obale, ale velikostně je srovnatelná s plenkami Panda. Pleny patří k nejlevnějším na trhu. Balení pořídíte od 200 Kč do 300 Kč. V multipacku vyjde plenka okolo 3 Kč až 4,5 Kč.

Jak plenky vypadají?

Materiál zvenku a zevnitř plenky (80 %): Pleny jsou vyrobeny z příjemného materiálu, který není prémiové kvality. Zevnitř má plenka dostatečně dlouhé savé jádro, které končí několik centimetrů pod okrajem v oblasti zádíček.

Lepicí pásky (90 %): Lepící pásky jsou pružné a můžete je opakovaně rozepnout a zapnout.

Vlastnosti

Parfemace (100 %): Plenky nejsou parfemované.

Zápach (100 %):  Pleny nezapáchají chemicky.

Savé jádro (80 %): Savé jádro je vyznačeno zeleně. Buničina se rozkládá po téměř celé délce pleny.

Absorpce (80 %): Plenky sají hezky, rychle, na svou cenovou kategorii představují velmi dobrý produkt.

Jak dlouho vydrží? (80 %): Pleny vydrží přes tři hodiny.

Opruzeniny (80 %): Po dobu testování nezpůsobily opruzeniny. Plenka není určena pro děti s atopickým ekzémem.

Plenky Bella Háppy - savé jádro

Plenky Bella Háppy – savé jádro

Dostupnost  70 %

Plenky koupíte v drogerii online i v kamenných prodejnách. Online je zakoupíte také v obchodech s dětským zbožím. Balení plenek koupíte okolo 200 Kč. Pleny patří do nižší cenové kategorie.

Poměr cena a kvalita  85 %

Plenky Bella Háppy Baby patří k těm nejlevnějším na trhu. Ve své cenové kategorii si drží vysoký standard, hezky sají, u batolat neprotekly. Stará verze plenek neprotékala ani u kojenců a u dětí s řídkou stolicí. Novou verzi plenek jsme testovali pouze na batolatech.

Partnerem testu je Feedo.cz. Podívejte se na jejich nabídku plenek.

7.8 Total Score
Bella Happy Baby

Plenky Bella Happy mají pružné lepící pásky a v novém provedení chybí gumička na zádíčkách. Plenky jsou mírně menší než výrobce uvádí na obale. Nezapáchají chemicky, dobře sají a ve své cenové kategorii představují velmi dobrý poměr ceny a kvality.

Velikost
8
Materiál
8
Lepící pásky
9
Parfemace
10
Zápach
10
Savé jádro
8
Absorpce
8
Výdrž
8
Opruzeniny
8
Dostupnost
7
Poměr ceny a kvality
10
PROS
  • Nízká cena
  • Dobrá dostupnost
  • Dobře sají.
  • Nezapáchají chemicky.
CONS
  • Patří mezi lepší plenky, ale na trhu najdete jistě kvalitnější produkty.

Zdroj foto: Radimradi.cz

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo