Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze Pampers Active Baby-Dry - Radimradi.cz

Tyto parfemovavé plenky velmi hezky sají, pojmou větší množství tekutiny, nemají tři savé kanálky. Nevýhodou je přílišná parfemace a zápach, který se z plenky line. Pleny jsou vyrobeny v Maďarsku. Pojďme se podívat na to, jak plenka saje a jak je kvalitně provedena.

Velikost, kilogramy a cena  80 %

Předepsaná velikost je mírně menší, než výrobce uvádí na obale. Dítěti v uváděné horní hranici hmotnostní kategorie by mohly být plenky malé. Pleny se řadí do střední cenové kategorie a seženete je ve velikostech 2, 3, 4, 5 a 6. Plenky koupíte v měsíčním balení okolo 900 Kč.

Jak plenky vypadají?

Materiál zvenku a zevnitř plenky (80 %): Materiál zvenku plenky není prémiové kvality, je příjemný, ale neohromí vás. Na plenkách jsou namalované hezké obrázky zvířátek ze přední u ze zadní strany. Uvnitř plenky je savé jádro měkké a jemné.

Lepicí pásky (90 %): Lepící pásky jsou dostatečně dlouhé, lepí dobře. Lze je opětovně rozepnout a zapnout.

Vlastnosti

Parfemace (0 %): Pleny jsou velmi silně parfemované. Zapáchají.

Zápach (0 %):  Zapáchají chemicky po parfemaci.

Savé jádro (100 %): Savé jádro je vyznačeno a je rozvrženo po celé délce plenky.

Absorpce (80 %): Plenky sají velmi dobře. Nemají absorpční kanálky, savé jádro je rozloženo téměř po celé délce plenky a pojme dostatečné množství tekutiny.

Jak dlouho vydrží? (80 %): Plenka vydrží přes 3 hodiny.

Vhodné na noc (80 %): Je vhodná na noc.

Opruzeniny (80 %): Pleny nejsou určeny pro děti s velmi citlivou pokožkou a ani s atopickým ekzémem. Při testování opruzeniny nezpůsobily.

Pampers Active Bbay Dry - savé jádro

Pampers Active Bbay Dry – savé jádro

Dostupnost a cenová kategorie  100 %

Pleny jsou velmi dobře dostupné, koupíte je v hypermarketech, supermarketech a drogeriích. Velmi dobře dostupné jsou také online. Patří do střední cenové kategorie.

Poměr cena a kvalita  80 %

Plenky sají velmi dobře, neprosakují a dobře sedí. Jejich velkou nevýhodou je přílišná parfemace, která až smrdí a působí velmi chemicky. Plenka může být mírně menší, než výrobce uvádí na obale.

TIP Radima ? kupuj zde↓
Pampers Active Baby-Dry 

6.6 Total Score

Plenky Pampers Active Baby-Dry patřily k nejoblíbenějším plenám vůbec. Před časem se nahradily inovované Pampers Active, přesto v některých obchodech staré Pampersky seženete. Pleny jsou silně parfemované, dobře sají, neprotékají.

Velikost
8
Materiál
8
Lepicí pásky
9
Parfemace
0
Zápach
0
Savé jádro
10
Absorpce
8
Výdrž
8
Opruzeniny
8
Dostupnost
10
Poměr ceny a kvality
8.5
PROS
  • Dobře sají.
  • Nejsou drahé.
  • Neprotékají.
CONS
  • Nahradily je nové plenky Pampers Active.
  • Parfemovaní.

Zdroj foto: Radimradi.cz. Partnerem testu je Feedo.cz.

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo