Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Huggies Ultra Comfort (2019) - Radimradi.cz
Výběr redakce

Huggies Ultra Comfort (2019)

Také plenky Huggies prošly v posledních měsících inovací. Plena má savé kanálky, silnější pásky a zůstala jí gumička na zádech. Plenky jsou vyrobeny v České republice. Pojďme se podívat na to, jak sají a zda miminku sedí.

Velikost, kilogramy a cena  100 %

Uvedené kilogramy na obale odpovídají skutečnosti. Plenka sedí velmi dobře, není menší a ani větší. Patří ke střední cenové kategorii. K dostání je balení plenek s označením „JUMBO“ za 300 Kč, v akci jej pořídíte i za 280 Kč (2019).

Jak plenky vypadají?

Materiál zvenku a zevnitř plenky (80 %): Materiál je jemný, příjemný. Na plence jsou krásné obrázky zvířátek. Zevnitř je savé jádro velmi příjemné.

Lepicí pásky (100 %): Lepicí pásky mají charakteristicky zaoblený tvar. Můžete je odlepit a znovu přilepit, jsou pružné a dlouhé.

Vlastnosti

Parfemace (100 %): Plena není parfemovaná.

Zápach (50 %): Plenka zapáchá. Zápach vyprchá, pokud necháte plenku na vzduchu.

Savé jádro (100 %): Savé jádro je vyznačeno zeleně. Buničina je poctivě dotažena až ke gumičce v oblasti zádíček.

Absorpce (100 %): Sají velmi dobře i po inovaci.

Jak dlouho vydrží? (100 %): Vydrží celou noc.

Vhodné na noc (100 %): Ano.

Opruzeniny (80 %): Pleny nejsou určeny pro děti s velmi citlivou pokožkou a ani s atopickým ekzémem. Při testování opruzeniny nezpůsobily.

Huggies Ultra Comfort - savé jádro

Huggies Ultra Comfort – savé jádro

Dostupnost a cenová kategorie  90 %

Jsou velmi dobře dostupné. Koupíte je v lékárnách, obchodech s dětským zbožím, drogeriích, hypermarketech a ve vybraných supermarketech.

Poměr cena a kvalita  90 %

Největším nešvarem je zápach, který se z plenky line. Pokud necháte pleny několik dní na vzduchu, zápach vyprchá. Poměr ceny a kvality je perfektní, plena saje velmi dobře, neprotéká a je vyrobena v České republice.

Partnerem testu je Feedo.cz. Podívejte se na jejich nabídku plenek.

8.4 Total Score
Huggies Ultra Comfort

Plenky Huggies Ultra Comfort po vyndání z obalu zapáchají, ale zápach po chvilce ustane. Pleny hezky sají, neprotečou, nezpůsobují opruzeniny. Obecně patří k nejlepším neekologickým plenkám na trhu.

Velikost
10
Materiál
8
Lepicí pásky
10
Parfemace
10
Zápach
5
Savé jádro
10
Absorpce
10
Výdrž
10
Opruzeniny
8
Dostupnost
9
Poměr ceny a kvality
9
PROS
  • Velmi dobře sají.
  • Nejsou parfemované.
  • Zápach po otevření obalu po chvíli ustane.
  • Vydrží celou noc.
CONS
  • Vyšší cena.

Zdroj foto: Radimradi.cz

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo