Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Oblečení Next: Recenze - Radimradi.cz

Oblečení Next

Milujete  oblečení Next? My také. 🙂 Dětské oblečení značky Next maminky prostě zbožňují a mají k tomu dobrý důvod. Oblečení je kvalitní, krásné, netrhá se a vydrží roky na několik dětí.

Historie

Společnost Joseph Hepworth & Son vznikla v roce 1864 jako rodinný podnik krejčího Josepha Hepwortha. Co jiným trvá desítky let, zvládl Hepworth za krátkých 20 let. Vybudoval síť stovky prodejen, což bylo na rok 1884 vskutku nevídané. Až do roku 1981 se společnost zaměřovala  Hepworth zaměřovala výhradně na pánské oděvy. To se mělo od roku 1982 radikálně změnit. Hepworth koupil firmu specializující se na dámské oblečení Kendall, která vlastnila na 600 prodejen. Nový nápad byl s uzavřením tohoto nákupu na světě. Vznikne zcela nová společnost s názvem Next, která nabídne dámské a pánské oblečení. Tak se také stalo. Dne 12. února 1982 byla otevřena první prodejna Next a do konce roku 1983 se podařilo dokončit celý plán přeměny poboček Kendall, do konce roku 1984 byly změněny pobočky Hepworth. V roce 2009 zprovoznila společnost online obchod se zbožím v USA.

Oblečení značky Next - velikost. Oblečení je spíše větší, než je uváděno na cedulce.

Oblečení značky Next – 100% bavlna. Vyrobeno v Číně.

Produkty

Značka Next pokrývá veškerý potřebný sortiment dětského kojeneckého zboží, stejně jako široké spektrum oblečení najdete v kolekci pro kluky a holky. Pro novorozence a miminka koupíte dupačky, body, kombinézy, trička, tepláčky, čepičky i ponožky a punčocháče. Pro kluky a holky je sortiment také pestrý a navíc ještě zahrnuje zajímavé doplňky. Pozadu nezůstává ani letní a zimní oblečení. Mezi další zboží patří dámské a pánské oblečení, doplňky do bytu, boty, dekorace.

Oblečení značky Next - velikost. Oblečení je spíše větší, než je uváděno na cedulce.

Oblečení značky Next je spíše větší, než je uváděno na cedulce.

Kolekce

Oblečení se pravidelně obměňuje dle ročního období a v každém kvartálu mu dominují mírně odlišné střihy a barvy. Kojenecké oblečení je vyvedeno v neobyčejně pestrých barvách, kterým dominuje červená, modrá, bílá. Oblečení pro kluky a holky je také velmi pestré, ale vyberete si i z tlumených odstínů.

Kolekce podzim 2018: V miminkovském oblečení dominuje bílá, červená, modrá, růžová a barevnými obrázky a vzory. Oblečení pro holky je barevné, ale najdete zde také šedé nebo světle růžové či krémové kousky. Chlapecké oblečení je spíše tmavších barev, dominuje tmavě modrá, černá, šedá.

Velikost

Oblečení Next koupíte od novorozeneckého věku až do šestnácti let. Oblečení je rozděleno na tři kategorie: miminko, dívčí a chlapecké.Kategorie “miminko” se dělí na “malé dívky” a na “malé chlapce” od narození do dvou let věku.Oblečení je spíše větší, než je uvedeno na cedulce. Vyzkoušeno.
Kategorie pro miminka má následující velikosti: 50, 56, 56- 62, 62 – 68, 68 – 74, 74 – 80, 80 – 86, 86 – 92
Kategorie pro kluky a holky má následující velikosti: 98, 104, 110, 116, 122, 128, 134, 140, 146, 152

Oblečení značky Next.

Oblečení značky Next.

Materiál a složení (100 %)

Materiál je pevný, příjemný, oblečení se netrhá. Oblečení je vyrobeno z bavlny, elastanu, vlny.

Dostupnost (60 %)

Dětské oblečení je dostupné v obchodech Next a můžete jej koupit také v e-shopu Nextkde nakoupíte to, co potřebujete. Doprava zdarma je od 1200 Kč s dodáním do tří pracovních dní.

Výtky a problémy

V roce 2010 se zjistilo, že indičtí pracovníci v továrnách pracují více než 16 hodin denně a k práci jsou svými nadřízenými přinuceni. Společnost Next celou záležitost prověřila a zjistila, že k pochybení ze strany nadřízených skutečně došlo. Přislíbila, že jim doplatí mzdu a dodavatele upozorní na to, aby se podobná věc neopakovala. Podobné problémy zjistila také společnost Marks&SpencerZaměstnanci dodavatelů oblečení odpracovali za měsíc okolo 150 až 160 hodin přesčasů, za které nedostaly řádně zaplaceno (více v článku: Gap, Next and M&S in new sweatshop scandal). V roce 2014 byla společnost Next kritizována za to, že i přes enormní zisky platí řadovým zaměstnancům na nižších pozicích velmi nízkou mzdu.

Poměr ceny a kvality (80 %)

Ceny dětského oblečení jsou vyšší, ale na oblečení značky Next bývají velmi velké výprodeje zejména ve Velké Británii. Největší výprodeje se uskutečňují po Vánocích, kdy se ještě před otevřením prodejen tvoří dlouhé fronty, aby se na zákazníky dostalo.

8 Total Score
Oblečení Next

Oblečení značky Next je pěkné, moderní, hezky sedí. Je spíše větší, neničí se. Oblečení se vyrábí v Indii, Číně.

Materiál a složení
10
Dostupnost
6.0
Poměr ceny a kvality
8.0
PROS
  • Pěkný materiál
  • Hezký střih
  • Sedí dobře
  • Spíše větší
CONS
  • Vyrábí se v Indii, Číně
  • V ČR vyšší cena

Foto:Radimradi.cz

Zdroje: Zkušenost s oblečením Next, Wikipedia

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo