Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Oblečení Lupilu z Lidlu - Radimradi.cz

Oblečení Lupilu z Lidlu

Oblečení značky LUPILU®  z Lidlu pokrývá věkovou kategorii od narození až do velikosti 116. V září roku 2016 na trh uvádí oblečení ze 100% BIO bavlny a o necelé dva roky později sklízí úspěch v podobě nejoblíbenější značky dětského oblečení mezi maminkami v České republice.

Historie

O historii značky LUPILU®  toho mnoho nevíme, ale historie supermarketu Lidl sahá až do roku 1858, kdy společnost Lidl&Co. prodávala v Heilbronnu tropické ovoce. Na počátku 20. století byla společnost přejmenována na Lidl&Schwarz KG a její dominantou byl velkoobchod s potravinami.

Certifikáty

Na webových stránkách e-shopu Lidl prodejce uvádí, že oblečení LUPILU®  má certifikát Důvěra k textiliím. Ten získají produkty splňující přísný Öko-Tex Standard 100 na množství alergenních látek. Produkty se hodí pro citlivou dětskou pokožku.

Produkty

Značka Lupilu pokrývá veškerý sortiment kojeneckého oblečení a dětského oblečení do velikosti 116. Pro miminka od značky LUPILU®  zakoupíte body s krátkým a dlouhým rukávem, bryndáčky, dupačky, kombinézy, ale také látkové pleny, deky, zavinovačky, čepičky, rukavičky a kalhoty. Oblečení pro kluky a holky od velikosti 86 do velikosti 116 také pokrývá veškerý potřebný sortiment dětského oblečení, na který si vzpomenete. Přibývá dětské spodní prádlo, teplé zimní věci na lyžování a sáňkování, džíny, trička. Samozřejmostí jsou mikiny, svetry, kalhoty, šaty, sukně, ponožky a punčocháče.

Kolekce

Prozatím nemá značka oblečení LUPILU® známou tvář. Společnost Lidl tvoří od roku 2017 speciální kolekci oblečení pro ženy s modelkou Heidi Klum. Na podzim roku 2016 uvedla společnost na trh oblečení z BIO bavlny, které se stalo záhy velmi oblíbeným. Oblečení pravidelně obměňují a nabízí nové barvy, modely a střihy.

Kolekce léto 2018: Pro tuto sezónu vsadil Lidl na jemné barvy. Kojenecké módě dominují petrolejová, růžová, bílá, šedá a béžová barva. Dívčí móda navazuje kombinací barev na módu kojeneckou a objevuje se navíc ještě červená, modrá a vínová. Chlapecké módě dominují světle a tmavě modrá, šedá a bílá. Občas se objeví žluto-zelená. K barevné kolekci ladí také spací pytle pro miminka a dětské povlečení.

Velikost

Dětské oblečení značky LUPILU®  zakoupíte až do velikosti 116. Oblečení je rozděleno do dvou velikostních kategorií, pro miminka (kojenecká móda) a nejmenší děti a pro kluky (chlapecká móda 2 – 6 let) a holky (dívčí móda 2 – 6 let).
Kategorie pro miminka má následující velikosti: 50/56, 62/ 68, 74/80, 86/92
Kategorie pro kluky a holky má následující velikosti: 86/92, 98/104, 110/116
Oblečení je spíše větší, tedy při nákupu se orientujte vždy tím větším číslem uvedeným na obale).

Materiál a složení (100 %)

Materiál je příjemný, ale u některých modelů může být příliš tenký a roztrhnout se. Záleží vždy na kolekci. V posledním roce se materiál u dětského oblečení LUPILU® zlepšil. Ve složení se objevuje BIO bavlna, elastan (creora®). V ponožkách najdete vyjma bavlny také polyamid a elastan (LYCRA®). U dívčí a chlapecké módy klesá podíl BIO bavlny a zvyšuje se podíl elastanu, polyamidu nebo polyesteru.

Oblečení Lupilu, složení výrobku.

Dostupnost (70 %)

Dětské oblečení je dostupné v supermarketech Lidl nebo online v jejich e-shopu. V e-shopu bývají často slevy nebo výprodeje. Nevýhodou těchto slev může být malý výběr velikostí nebo barev. Oblečení bývá zlevněno o dvacet až třicet procent. Doprava je zdarma při nákupu libovolného zboží z e-shopu přesahující hodnotu 1000 Kč.

Výtky a problémy

Na Lidl se sesypala v roce 2004 kritika v podobě pracovních podmínek pro německé zaměstnance, ale do roku 2010 se stal obchod jedním z prvních potravinových řetězců, který zavedl v Německu minimální hodinovou mzdu pro zaměstnance a dokumentoval jejich pracovní dobu. V roce 2007 přichází další kritika v podobě výrobních podmínek v bangladéšské továrně na oblečení značky Livergy. Dělníci mají mzdu 17 eur za měsíc, ale Lidl se hájí tím, že mzdy korespondují s tamním trhem práce. Podobnou problematikou se zabývá například studie organizace Greenpeace. (Odkaz v němčině najdete ZDE.)

Poměr ceny a kvality (100 %)

Ceny dětského oblečení jsou nízké. Chlapecké nebo dívčí triko bez slevy vyjde na 80 Kč, bunda na 300 Kč, mikina na 150 Kč až 200 Kč. Kojenecká móda patří k nejlevnějším v České republice. Body s dlouhým rukávem stojí okolo 60 Kč až 80 Kč, overal na spaní 100 Kč, tepláky 70 Kč až 90 Kč. Velmi levně pořídíte ponožky nebo punčocháče. Oblečení je kvalitní, i když po čase se může začít trhat, nicméně za velmi nízkou cenu dostanete slušné zboží.

Celkové hodnocení
  • 90%
    Hodnocení - 90%
90%

Dětské oblečení LUPILU® z Lidlu koupíte za nízkou cenu. Oblečení je v poměru k nákupní ceně kvalitní a i když se poměrně rychle zničí, tak za tak nízkou pořizovací cenu se vyplatí.

Foto: Radimradi.cz

Zdroje: Vlastní zkušenost, www.lidl.cz, Wikipedia

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo