Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Vše o značce Lupilu z Lidlu: Recenze - Radimradi.cz

Vše o značce Lupilu z Lidlu

Supermarket Lidl pod značkou Lupilu prodává veškerý dětský sortiment, vyjma některých kosmetických produktů, které si zákazníci mohou koupit pod značkou Cien. V posledním roce přidal řetězec pod značku Lupilu také jednorázové pleny, vlhčené ubrousky a novinkou pro rok 2018 jsou také dětské příkrmy.

Historie

O historii značky LUPILU®  toho mnoho nevíme, ale historie supermarketu Lidl sahá až do roku 1858, kdy společnost Lidl&Co. prodávala v Heilbronnu tropické ovoce. Na počátku 20. století byla společnost přejmenována na Lidl&Schwarz KG a její dominantou byl velkoobchod s potravinami.

Certifikáty

Obuv značky LUPILU® nemá žádný certifikát. Nejedná se o zdravotní obuv a ani o obuv vyrobenou z kvalitního materiálu. Oblečení LUPILU®  má certifikát Důvěra k textiliím. Ten získají produkty splňující přísný Öko-Tex Standard 100 na množství alergenních látek. Produkty se hodí pro citlivou dětskou pokožku.

Jednorázové pleny

Lidl prodává pod značkou Lupilu jednorázové plenky, které jsou rozděleny do několika kategorií.
Comfort: Velikost č. 1 nese označení jako “Newborn” pro váhovou kategorii do 5 kilogramů a plenky uvnitř balení jsou označeny jako Comfort. Totožné označení Comfort nesou i pleny velikosti č. 2 s označením mini pro váhovou kategorii 3 – 6 kg.
Soft&Dry: Velikost č. 3 pro váhovou kategorii 4 – 9 kilogramů má označení Soft&Dry, stejně jako velikost plenek č. 4 pro váhovou kategorii 7 – 18 kg.  Pod stejným označením Soft&Dry prodává Lidl plenky o velikosti č. 5 (11 – 25 kg) a velikosti č. 6 (15+ kg). V akci pořídíte plenky za 189 Kč, jedno balení bez akce stojí 249 Kč.
Přečíst recenzi

Plenky Lupilu z Lidlu Comfort.

Plenky Lupilu z Lidlu Soft&Dry.

Prášek na praní

Dětský prášek na praní Lupilu Ultra Sensitive vypere prádlo poměrně dobře, na obale je deklarováno, že je vhodný pro citlivou pokožku a jeho složení tomu odpovídá. S dostupností to je, jako například u plenek nebo u vlhčených ubrousků, horší. Prací prášek koupíte pouze v supermarketu Lidl. Online jej není možné sehnat. Patří mezi levnější a složením je podobný prášku Batole. Prodává se v balení po 18 dávkách za cenu 99 Kč. V akci jej pořídíte za 79 Kč.
Přečíst recenzi

Dětský prací prášek Lupilu Ultra Sensitive.

Vlhčené ubrousky

Pod značkou Lupilu zakoupíte dvoje dětské vlhčené ubrousky. Jedny neparfemované pod označením Sensitive, druhé parfemované pod označením Comfort. Vlhčené ubrousky mají na látce vyryté nepatrné obrázky a jsou vyrobeny v Izraeli.

Lupilu Comfort: Ubrousky koupíte bez akce za 35 Kč, v akci je seženete za 25 Kč. Svým složením nepatří k nejlepším produktům na trhu, jsou parfemované, poměrně velké a dobře se s nimi utírá.
Přečíst recenzi

Vlhčené ubrosuky Lupilu Comfort.

Jak je vlhčený ubrousek Lupilu Comfort velký?

Lupilu Sensitive: Bez akce stojí stejně jako Lupilu Comfort, 35 Kč, v akci je pořídíte za 25 Kč. Nejsou parfemované, ael ve složení se objevuje Phenoxyethanol. Jsou poměrně velké, hezky se s nimi utírá.
Přečíst recenzi

Vlhčené ubrousky Lupilu Sensitive.

Jak je ubrousek Lupilu Sensitive velký?

Masozeleninové příkrmy

Novinkou roku 2018 jsou masozeleninové příkrmy Lupilu z Lidlu. Sortiment masozeleninových příkrmů není v některých prodejnách zatím tak velký, ale menu postupně přibývají. Jednu skleničku koupíte okolo 30 Kč. Jsou vyrobeny ve Španělsku a neobsahují lepek. Mezi jídly můžete vybrat pokrmy jako: Zelenina s těstovinami a vepřovou šunkou, Zelenina s rýží, krůtím masem a smetanou, Brambory s mrkví, krůtím masem a hráškem nebo Špagety Bolonese. Zajímá vás, jaké je jejich složení a cena?
Přečíst recenzi

Masozeleninový příkrm Lupilu z Lidlu.

Složení masozeleninového příkrmu Lupilu.

Ovocné příkrmy

Ovocné příkrmy z Lidlu koupíte ve skleničkách nebo kapsičkách. Kapsičky jsou sice dražší, ale nenajdete v nich škrob. Ovocné příkrmy jsou dostupné ve všech prodejnách supermarketu Lidl a není možné je zakoupit online. Nabídka příkrmů je zatím omezená, ale rozšiřuje se. Zakoupíte banánovou nebo jablečnou přesnídávku.
Přečíst recenzi

OVocná přesnídávka Lupilu z Lidlu.

Složení ovocné přesnídávky Lupilu z Lidlu.

Oblečení

Oblečení Lupilu z Lidlu patří mezi nejoblíbenější dětské produkty z pera obchdoního řetězce. Oblečení je vyráběno z BIO bavlny a pyšní se certifikátem Důvěra k textiliím. Ten získají produkty splňující přísný Öko-Tex Standard 100 na množství alergenních látek. Produkty se hodí pro citlivou dětskou pokožku. Nabídka se mění dle sezóny. Pokrývá veškerý sortiment kojeneckého oblečení a dětského oblečení do velikosti 116. Pro miminka zakoupíte body s krátkým a dlouhým rukávem, bryndáčky, dupačky, kombinézy,  látkové pleny, deky, zavinovačky, čepičky, rukavičky a kalhoty. Oblečení pro kluky a holky od velikosti 86 do velikosti 116 také pokrývá veškerý potřebný sortiment dětského oblečení. Přibývá dětské spodní prádlo, teplé zimní věci na lyžování a sáňkování, džíny, trička. Samozřejmostí jsou mikiny, svetry, kalhoty, šaty, sukně, ponožky a punčocháče.
Přečíst recenzi

Oblečení Lupilu z Lidlu. Dětské body.

Oblečení Lupilu z Lidlu. Dětské tepláčky.

Obuv

Obuv značky LUPILU® nemá žádný certifikát. Nejedná se o zdravotní obuv a ani o obuv vyrobenou z kvalitního materiálu. Dětské boty značky LUPILU® koupíte ve dvou kategoriích. V té první pro kojence seženete capáčky a boty pro první krůčky. To, zda jsou boty pro první krůčky pro kojence a batolata vhodné nebo nikoli, může být na dlouhou polemiku. Z kolekce obuvi LUPILU® máte na výběr z široké palety kožených capáčků, sandálků pro kluky a holky, holinek, volnočasové obuvi, plátěných botiček a také zimních bot, kotníkových botek a polobotek.
Přečíst recenzi

Dětské capáčky Lupilu od velikosti 16.

Dětské boty Lupilu od velikosti 23.

Závěrem

Privátní značka německého obchodního řetězce Lupilu se mezi rodiči stává stále oblíbenější. Je to hlavně proto, že Lidl prodává dětské zboží za dostupné ceny, zvyšuje počet prodejen a oblečení nebo dětské jednorázové plenky se stávají dostupnější. Oblečení, obuv a ložní prádlo zakoupíte také skrze e-shop. Plenky, vlhčené ubrousky a prášek na praní zatím online koupit nelze.

Foto: www.lidl.lu; www.lidl.cz; Radimradi.cz

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo