Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze dětských plen Happy Mimi Premium | Radimradi.cz

Plenky Happy Mimi Premium patří k levnějším a poznáte je dle zeleného obalu s miminkem uprostřed. Od stejné značky můžete zakoupit pleny standard, v oranžovém obale. Pojďte se podívat na to, jaká jsou pozitiva a negativa těchto jednorázových plen.

Velikost, kilogramy a cena

Pleny zakoupíte v těchto velikostech                                            Cena / kus v Kč (2017)
Happy Mimi Premium Mini 2 (3 – 6 kg), 62 ks 3,9 – 4,5
Happy Mimi Premium Midi 3 (4– 9 kg), 56 ks 4
Happy Mimi Premium Maxi 4 (7– 18 kg), 50 ks 4,9 – 6,6
Happy Mimi Premium Junior 5 (11– 25 kg), 44 ks 5,6 – 6,7

 

Pleny Happy Mimi Premium jsou velikostně mírně menší. Nejlevněji je seženete v drogerii Teta. Jedno balení zakoupíte od 230 Kč do 270 Kč. Podívejte se do velkého srovnání plenek a uvidíte, jak si stojí Happy Mimi Premium.

Jak plenky vypadají?

Materiál zvenku a zevnitř plenky: Pleny jsou celé bílé se světle zelenými srdíčky, a pouze suchý zip na horní části pleny je barevný s obrázky. Na omak jsou zevnitř příjemné. Plena nemá indikátor vlhkosti.

Lepicí pásky: Pásky jsou pružné, přilepené drží poměrně dobře.

Vlastnosti

Parfemace: Pleny nejsou parfemované, ale chemicky zapáchají.

Savé jádro: Uvnitř plenky uvidíte barevné zeleno-modré savé jádro, které není rozloženo po celé ploše pleny.

Absorpce: Hůře sají a občas protečou. Neumí vsáknout řídkou stolici. Nezanechají pocit sucha a je potřeba pleny častěji měnit.

Jak dlouho vydrží?: Nevydrží příliš dlouho. Nejsou vhodné na noc.

Opruzeniny: Jsou neprodyšné a mohou způsobit opruzeniny.

Dostupnost a cenová kategorie

Plenky zakoupíte v jakémkoli hypermarketu, v obchodě s kojeneckým zbožím, v drogeriích, i v online obchodech. Patří k levnějším.

Poměr cena a kvalita

Plenky jsou levné, ale poměr ceny a kvality není příliš dobrý. Nesají, propustí tekutinu, která proteče zády nebo kolem nožiček.

Tip

Hledáte levné a kvalitní jednorázové plenky, které seženete online? Pleny Bella Háppy patří k těm levnějším, přesto sají velmi dobře a drží si perfektní poměr ceny a kvality. Plenky koupíte v akci (vždy v nějakém obchodě jsou zlevněné) třeba na Proděti.cz. Další akce, buď zlevněné plenky, nebo dárky k nákupu najdete na Feedo.cz. Výhodné multipacky plenek s dopravou zdarma koupíte i na Mall.cz.

Shrnutí

Klady (+)

  • Cena

Zápory (-)

  • Nesají dobře.
  • Chemický zápach
  • Jsou menší, než je uvedeno na obale.

Zdroj foto: www.lekarna.cz

Celkové hodnocení
  • 51%
    Hodnocení - 51%
51%

Ač by se mohlo na první pohled dle obalu zdát, pleny prémiové kvality Happy Mimi nejsou srovnatelné s ostatními s označením „premium“.

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo