Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze jednorázových dětských plenek Bella Panda | Radimradi.cz

Plenky Panda patří k nejlevnějším značkovým plenám na trhu.  Podívejte se na hodnocení, které shrnuje klady a zápory jednorázových plen a zaměřuje se na poměr ceny a kvality.

Velikost, kilogramy a cena

Pleny zakoupíte v těchto velikostech                                            Cena / kus v Kč (2017)

 

Bella Panda Newborn (2 – 5 kg), 58 ks 2,9 – 3,6
Bella Panda Mini (3 – 6 kg), 54 ks 2,9 – 4
Bella Panda Midi (5 – 9 kg), 48 ks 3,5 – 4,2
Bella Panda Maxi (8 – 18 kg), 42 ks 3,8 – 4,7
Bella Panda Junior (12 – 25 kg), 36 ks 4,7 – 5,6

 

Maximální předepsaná velikost na obale neodpovídá hmotnosti dítěte. Plenky jsou výrazně menší, než udává hmotnostní rozpětí. Patří k nejmenším testovaným plenám. Ceny jsme přebírali z internetových obchodů.  Za jedno balení zaplatíte od 169 Kč do 200 Kč. Podívejte se do velkého srovnání plenek a uvidíte, jak si stojí plenky Panda.

Jak plenky vypadají?

Materiál zvenku a zevnitř plenky: Jsou celé bílé, bez obrázků. Proužek se suchým zipem má barevný prvek – fialový obrázek pandy a číslo, velikost, plenek. Svrchní materiál je na omak příjemný, obyčejný. Vnitřní část plenky nemá vyznačeno savé jádro a je celá bílá. Gumičky neškrtí, pokud plena není dítěti malá. Miminko tedy nesmí v dané kategorii dosáhnout maximální uvedené hmotnosti. V opačném případě bude plena zády protékat, gumičky škrtit a pásky nepůjdou zapnout.

Lepicí pásky: Pružné pásky na suchý zip drží dobře a dobře se přichycují. Odepnete je a zapnete znovu.

Vlastnosti

Parfemace: Pleny nejsou parfemované a nezapáchají.

Savé jádro: Savé jádro není zřetelné. Plenka je tlustší, po nasátí výrazně zvětší objem, nevydrží dlouho a nezanechá pocit sucha.

Absorpce: Velmi pomalu absorbují tekutinu, která, než se stačí vsáknout, pronikne zády nebo v okolí gumiček ven. Plena neumí pohltit řídkou stolici, není vhodná pro novorozence a pro výlučně kojené děti. Může prosáknout i moč.

Jak dlouho vydrží?: Plenka moc dlouho nevydrží, není vhodná na noc. Přes den nezachytí velkou nehodu.

Opruzeniny: Je neprodyšná a dítě může mít opruzeniny.

Dostupnost a cenová kategorie

Zakoupíte je v jakémkoli hypermarketu, v obchodě s kojeneckým zbožím, v drogeriích a také online v e-shopech. Patří k levnějším.

Poměr cena a kvalita

Plenky jsou sice levnější, ale nejsou příliš kvalitní. Musíte je často měnit, a tím pádem jich spotřebujete více.

Tip

Hledáte levné a kvalitní jednorázové plenky, které seženete online? Pleny Bella Háppy patří k těm levnějším, přesto sají velmi dobře a drží si perfektní poměr ceny a kvality. Plenky koupíte v akci (vždy v nějakém obchodě jsou zlevněné) třeba na Proděti.cz. Další akce, buď zlevněné plenky, nebo dárky k nákupu najdete na Feedo.cz. Výhodné multipacky plenek s dopravou zdarma koupíte i na Mall.cz.

Shrnutí

Klady (+)   

 • Levnější
 • Příjemný materiál
 • Neparfemované
 • Nesmrdí

Zápory (-)

 • Prosakují a nesají.
 • Nezachytí řídkou stolici.
 • Mohou způsobit opruzeniny.
 • Nezanechají pocit sucha.
 • Je potřeba více plen, a proto se tak nevyplatí.
 • Jsou menší, než je deklarováno na obale.
 • Tlusté
Jednorázové dětské plenky Bella Panda

Jednorázové dětské plenky Bella Panda

Zdroj foto: www.kasa.cz

Celkové hodnocení
 • 49%
  Hodnocení - 49%
49%

Plenky nejsou parfemované, nezapáchají, ale příliš dobře nesají a nezanechají pocit sucha.

Tags:

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo