Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze jednorázových dětských plenek Bella Háppy | Radimradi.cz

Plenky Bella Háppy jsou na trhu více než dvacet let. Testovali jsme je za vás. Pojďte se podívat na výsledek. V hodnocení shrnujeme klady a zápory jednorázových plen a zaměřujeme se na poměr ceny a kvality.

Velikost, kilogramy a cena

Pleny zakoupíte v těchto velikostech                                              Cena / kus v Kč (2017) 
Before Newborn <2 kg 4,3 – 5,5
Newborn 1 (2 – 5 kg) 3,5 – 6
Mini 2 (3 – 6 kg) 3,6 – 6,9
Midi 3 (5 – 9 kg) 3,9 – 5,5
Maxi 4 (8 – 18 kg) 4,2 – 6
Maxi Plus 4+ (9 – 20 kg) 4,5 – 5
Junior 5 (12 – 25 kg) 4,8 – 7
Junior Extra 6 (16+ kg) 5,2 – 5,7

 

Velikost uvedená na plence přibližně odpovídá hmotnosti dítěte. Pleny jsou trošku menší, než výrobce deklaruje v hmotnostních kategoriích. Záleží na disproporcích dítěte, ale uveďme příklad. Máte-li doma 5 kilové miminko, rozhodně mu pleny velikosti č. 1 nebudou sedět, a raději sáhněte po velikosti č. 2. Ceny jsme přebírali z internetových obchodů.

Podívejte se do velkého srovnání plenek a uvidíte, jak si stojí plenky Bella Háppy.

Jak plenky vypadají?

Materiál zvenku a zevnitř plenky: Svrchní materiál velikosti č. 1 je bílý, na omak velmi jemný, příjemný a pěkný. Pleny pro novorozence mají vyříznutý prostor na pupík a indikační proužek vlhkosti. Uvnitř je síťka, která oddělí nasáklou plenku od zadečku. Novorozenecké pleny jsou čistě bílé, proužek na přichycení lepicích pásků má fialové obrázky. Od velikosti č. 2 pleny výřez na pupík již nemají. Od velikosti č. 3 jsou opatřeny fialovými obrázky po celé své ploše. Obrázky jsou pro všechny pleny až do velikosti č. 6 stejné. Mění se pouze lepicí pásek. Zevnitř pleny je materiál příjemný a hebký k pokožce dítěte. Pleny newborn jsou krásné a hodně měkké.

Lepicí pásky: Pružné a dostatečně dlouhé pásky se dají opětovně rozepnout a zapnout. Hezky drží, pruží a neškrtí.

Vlastnosti

Parfemace: Pleny nejsou parfemované a nesmrdí chemicky.

Savé jádro: Plenka nemá zvýrazněné savé jádro až do velikosti č. 3. Od této velikosti je zřetelné modré savé jádro, které končí asi osm centimetrů pod okrajem pleny.

Absorpce: Dobře sají, neprosakují.

Jak dlouho vydrží?: U batolete vydrží celou noc, dítě se nebudí. U kojence plena celou noc nevydrží.

Opruzeniny: Dítě snáší plenu velmi dobře. Neoprudí se. Záleží na citlivosti pokožky.

Dostupnost a cenová kategorie

Zakoupíte je v jakémkoli hypermarketu, v obchodě s kojeneckým zbožím, v drogeriích. Jsou dostupné také v e-shopech. V akci jednorázové plenky seženete za slušnou cenu, která se přibližuje plenám neznačkovým, privátních značek obchodních řetězců.

Testy

Český časopis dTest zveřejnil v dubnu 2015 v nezávislých testech nezávadnost jednorázových plenek. Z celkových 14 testovaných produktů se umístily plenky Bella Happy na pátém místě s výsledkem 69 %.

Poměr cena a kvalita

Poměr ceny a kvality je mimořádně dobrý. Plenky jsou velmi kvalitní, příjemné, přizpůsobí se dítěti. Jsou prodyšné, miminko se po nich neoprudí, nejsou parfemované a nesmrdí.

Tip

Pleny Bella Háppy patří k těm levnějším, přesto sají velmi dobře a drží si perfektní poměr ceny a kvality. Plenky koupíte v akci (vždy v nějakém obchodě jsou zlevněné) třeba na Proděti.cz. Další akce, buď zlevněné plenky, nebo dárky k nákupu najdete na Feedo.cz. Výhodné multipacky plenek s dopravou zdarma koupíte i na Mall.cz.

Shrnutí

Klady (+)                                     

  • Cena
  • Savost
  • Nejsou parfemované
  • Nesmrdí
  • Přizpůsobí se tělíčku dítěte
  • Příjemný materiál

Zápory (-)

  • Pásky jsou kratší a plenky jsou trošku menší, než výrobce deklaruje.
Jednorázové dětské plenky Bella Háppy

Jednorázové dětské plenky Bella Háppy

 

Zdroj foto: www.feedo.cz

Celkové hodnocení
  • 91%
    Hodnocení - 91%
91%

Na první pohled obyčejné pleny vynikají savostí, materiálem a prodyšností. Mínusem je to, že jsou menší, než výrobce uvádí na obale.

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo