Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze jednorázových dětských plenek Lidl Toujours | Radimradi.cz

Designově pěkné plenky z Lidlu Toujours pořídíte v akci za dobrou cenu. Testovali jsme je za vás. Pojďte se podívat na výsledek. V hodnocení shrnujeme klady a zápory jednorázových plen a zaměřujeme se na poměr ceny a kvality.

Velikost, kilogramy a cena

Pleny zakoupíte v těchto velikostech Cena / kus v Kč (2017)
Toujours plenky 3 midi (4 – 9 kg), 56 ks 3,4 – 4,4
Toujours plenky 4 maxi (7 – 18 kg), 50 ks 3,78 – 5
Toujours plenky 5 junior (11 – 25 kg), 44 ks 4,3 – 5,6

Maximální předepsaná velikost na obale odpovídá hmotnosti dítěte pouze přibližně. Plenky jsou menší, co se maximální hmotnosti dítěte týče. Pokud vyberete špatnou velikost, plena bude miminko škrtit. Ceny jsme přebírali z obchodů Lidl. Běžná cena za jedno balení je 249 Kč, v akci jej seženete za 189 Kč. Podívejte se do velkého srovnání plenek a uvidíte, jak si stojí plenky Lidl Toujours.

Mohlo by vás zajímat

Víte, že plenky Bella Baby Háppy získaly v našem hodnocení 92 % a že je můžete koupit v akci s dopravou zdarma až domů? K nákupu nad 599 Kč si můžete vybrat dárek. Nakoupíte-li produkty značky Bella za alespoň 1399 Kč, dostanete dárek v hodnotě 200 Kč. 🙂

Jak plenky vypadají?

Materiál zvenku a zevnitř plenky: Svrchní materiál je bílý, působí obyčejně, ale na omak je příjemný. Na plenkách jsou různé barevné obrázky, které se střídají, a vzhledově připomínají zelené Pampers Active Baby-Dry. Gumičky jsou pružné, pevné, dítě do nožiček netlačí. Vzhledově jsou tenké a sají poměrně dobře.

Lepicí pásky: Pružné pásky na suchý zip se přizpůsobí tělíčku dítěte, ale pro děti s větším bříškem mohou být kratší. Proto nekupujte pleny do zásoby a vyzkoušejte, zda daná velikost dítěti opravdu sedí.

Vlastnosti

Parfemace: Pleny nejsou parfemované. Je cítit mírný nádech chemie, pokud si přivoníte k plence, ale téměř neznatelně.

Savé jádro: Plenka má zvýrazněné světle zelené savé jádro, které koresponduje s jejím designem.

Absorpce: Dobře sají, neprosakují. Velkou nehodu nemusí zvládnout.

Jak dlouho vydrží?: U kojence plena celou noc nevydrží. U batolete, které standardně chodí na nočník, vydrží plena celou noc.

Opruzeniny: Záleží na tom, jak má dítě citlivou pokožku. Mohou způsobit opruzeniny, ale většinou je děti snášejí dobře.

Dostupnost a cenová kategorie

Jednorázové plenky seženete pouze v supermarketu Lidl. Patří k levnějším. Za velmi příznivou cenu je zakoupíte, když jsou v akci.

Video plenek Lidl Toujours

V polském videu uvidíte šest velikostních kategorií plenek, přičemž v České republice se prodávají v klasickém obchodě Lidl pouze velikosti 3, 4 a 5. Design a balení odpovídá českým plenám.

Testy

Český časopis dTest zveřejnil v dubnu 2015 v nezávislých testech nezávadnost jednorázových plenek. Z celkových 14 testovaných produktů se umístily plenky z Lidlu Toujours na čtvrtém místě s výsledkem 70 %.

Poměr cena a kvalita

Poměr ceny a kvality je dobrý. Plenky nejsou prémiové kvality a jistě se na nich dají najít chyby, nicméně za příznivou cenu poskytnou dítěti slušný komfort, neprotečou a zachovají pocit sucha.

Tip

Hledáte levné a kvalitní jednorázové plenky, které seženete online? Pleny Bella Háppy patří k těm levnějším, přesto sají velmi dobře a drží si perfektní poměr ceny a kvality. Plenky koupíte v akci (vždy v nějakém obchodě jsou zlevněné) třeba na Proděti.cz. Další akce, buď zlevněné plenky, nebo dárky k nákupu najdete na Feedo.cz. Výhodné multipacky plenek s dopravou zdarma koupíte i na Mall.cz.

Shrnutí

Klady (+)     

  • Cena
  • Savost
  • Nejsou parfemované
  • Pěkný design

Zápory (-)

  • Mírný chemický zápach
  • Pásky jsou krátké a plenky jsou menší, než výrobce deklaruje.
Jednorázové dětské plenky Lidl Toujours

Jednorázové dětské plenky Lidl Toujours

 

Zdroj foto: www.lidl.cz

Celkové hodnocení
  • 70%
    Hodnocení - 70%
70%

Poměrně kvalitní neznačkové pleny se hodí na běžné denní nošení. Ocení je rodiče, kteří nemohou za pleny utrácet vysoký finanční obnos.

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo