Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Babydream 1 počáteční mléčná kojenecká výživa v prášku - Radimradi.cz

Babydream 1 počáteční mléčná kojenecká výživa v prášku

Počáteční mléko Babydream 1 od narození (privátní značka drogerie Rossmann) nepatří mezi nejvyhledávanější produkty. Privátní značka německé drogerie se prodává za přijatelnou cenu a rodiče, kteří nemohou dětem kupovat značkové mléko z reklamy, tuto počáteční výživu ocení. Víte, jaké jsou její klady a zápory?

Jak si stojí Babydream 1 počáteční mléčná kojenecká výživa v prášku

Balení

500 gramů: V papírové krabici jsou uvnitř dva sáčky po 250 gramech a odměrka.

Dostupnost

Mléko zakoupíte pouze v drogerii Rossmann. Objednat jej můžete online z internetových obchodů, které se zabývají dovozem potravin z Německa.

Cena

V Německu jej pořídíte za 3,35 Eur (88 Kč). V České republice vyjde mléko na 129 Kč.

Chuť a vůně

Nesmrdí a ani nevoní. Dětem ne vždy chutná.

Bolení bříška

Některé děti mají po mléku průjem, jiné jej naopak snášejí velmi dobře. Po čase velké jedlíky příliš nezasytí a nestačí.

Vlastnosti

Dobře se rozpouští a nepění.

Další druhy

Babydream HA/PRE
Babydream PRE

Složení

Sušené odstředěné mléko, demineralizovaný syrovátkový prášek (z mléka), rostlinné oleje (palmový, řepkový, slunečnicový), škrob, maltodextrin, laktóza (z mléka), chlorid draselný, vápenaté soli kyseliny ortofosforečné, uhličitan vápenatý, L-askorbát sodný, L-askorbát vápenatý, kyselina L-askorbová, Laskorbylpalmitát-6-nikotinát, D-pantotenát vápenatý, D-alfa-tokoferol acetát, Dalfa-tokoferylacetát, DL- , thiamin hydrochlorid, retinyl acetát, retinol, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, kyselina listová, fyllochinon, D-biotin, cholekalciferol, kyanokobalamin), citrát draselný, uhličitan horečnatý, cholin divinát, L-fenylalanin, taurin, L- tyrosin, inositol, železo (II), stabilizátor: L (+) kyselina mléčná, L-tryptofan, oxid zinečnatý, komplex mědi a lysinu, síran manganatý, jodičnan draselný, seleničitan sodný

Počáteční mléko Babydream PRE je vhodné pro kojence od narození do šesti týdnů. Počáteční mléko zakoupíte také s označením Babydream 1. Nepatří mezi nejvyhledávanější, ale rodiče jej kupují díky příznivé ceně. Obě mléka jsou vhodná od narození do půl roku věku. Počáteční mléko s označením PRE obsahuje pouze mléčný cukr, laktózu, je podobné co nejvíce mateřskému mléku, a zastupuje stravu po dobu šestinedělí. Počáteční mléko se připravuje dobře, snadno se rozpouští a nepění. Cena za 100 gramů se pohybuje okolo 26 Kč. Zakoupíte jej pouze v drogerii Rossmann, případně jej seženete skrze e-shopy, které dovážejí drogerii a potraviny z Německa. Uvnitř slabé krabičky jsou dva nepromokavé zavakuované sáčky. Mléko snadno navlhne, pokud je otevřeno déle. Sáček spotřebujte nejpozději do tří týdnů po otevření. Mléko se prodává stejné pro český, slovenský a polský trh.

6.6 Total Score
Babydream 1 počáteční kojenecká výživa

Počáteční kojenecké mléko Babydream 1 koupíte pouze v drogerii Rossmann. Obsahuje vitamíny, minerály a je dostatečně tučné. V porovnání se značkovými mléky obsahuje méně probiotik, DHA, AA.

PROS
  • Cena
  • Dobře se rozpouští
  • Netvoří se hrudky
  • Nepění
CONS
  • Chuť
  • Nezasytí
  • Nepraktické balení

Hodnocení v sobě reflektuje zkušenosti více maminek s dětmi. Každému dítěti vyhovuje jiná kojenecká formule. Co sedí jednomu, druhému vyhovovat nemusí. To platí i u sourozenců.

Zdroj foto: www.rossmann.pl

Poznámka: Nejedná se o reklamu a propagaci počátečního umělého mléka. Nejpřirozenější stravou pro miminko je kojení.

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo