Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Vlhčené ubrousky Hipp Babysanft Ultra Sensitiv - Radimradi.cz
TOP Kvalita

Vlhčené ubrousky Hipp Babysanft Ultra Sensitiv

Vlhčené ubrousky Hipp Babysanft Ultra Sensitive jsou dostupné v hypermarketech, drogeriích, online v obchodech s dětským sortimentem a v lékárnách. Koupíte je v balíčku po 52 kusech. Ubrousky se vyrábí v EU (Rakousko), jsou dostatečně vlhké a nejsou parfemované. Pojďme se podívat na jejich kvalitu, složení a cenu.

Cena a dostupnost (90 %)

Vlhčené ubrousky Hipp Babysanft Ultra Sensitive se prodávají v balení po 52 kusech za 35 Kč až 45 Kč. V České republice zakoupíte pouze multipack 4 kusech (4×52 ks)  od 140 Kč do 180 Kč. V Německu jej seženete v drogerii DM za necelá 4 eura. U nás bývá v akci v DM, v lékárnách, některé obchody nabízí slevy při nákupu několika multipacků. Nejvíce se vyplatí na Heurece, kde jsem je viděla i za 118 Kč:)

Vlastnosti

Velikost (100 %): Ubrousek patří k větším a jeho rozměry jsou 20×16 centimetrů. V balení je pomačkaný, to ale při používání nevadí.

Hipp Babysanft Ultra Sensitiv: Jak je ubrousek velký a jak prosvítá? Test průsvitnosti se záložkou – ubrousek prosvítá poměrně dost.

Tloušťka (65%): Prosvítají, ale nepatří k nejtenčím. Po roztáhnutí se v látce vytvoří velmi drobné mezery.

Hipp Babysanft Ultra Sensitiv: Detail na strukturu ubrousku.

Vlhkost (100 %): Vlhké jsou akorát.

Pěnivost (100 %): Nepění.

Složení a parfemace

Složení (90 %): Aqua, Glycerin, Prunus amygdalus dulcis seed extract, Sodium citrate, Citric acid, Cocamidopropyl betaine, Ethylhexylglycerin, Sodium benzoate

Hipp Babysanft Ultra Sensitiv: Složení

 • Glycerin – váže na sebe vlhkost a ostatním látkám napomáhá rychle se vstřebat do pokožky.
 • Prunus amygdalus dulcis seed extract – mandlový extrakt
 • Sodium Citrate – Citrát sodný je sůl kyseliny citronové, snižuje pH emulzí a pohltí případný zápach. Užívá se v dětské kosmetice a také v potravinářství.
 • Citric Acid – kyselina citronová se používá k úpravě pH pokožky, kterou zároveň čistí. Kyselina citronová je antibakteriální a antimykotická.
 • Cocamidopropyl Betaine – získá se synteticky v laboratoři nebo z kokosového oleje. Je povolen u přírodní certifikované kosmetiky, podráždění může způsobit velmi vzácně. Pomáhá zvýšit pěnivost a má čistící funkci.
 • Ethylhexylglycerin – syntetická sloučenina, která posiluje jiné konzervační látky v produktu.
 • Sodium benzoate – sodná sůl kyseliny benzoové se vyskytuje například v brusinkách, jablkách, houbách či skořici. Používá se ke konzervaci produktů v přírodní kosmetice.

Složení není EKO/BIO. Zkoušela jsem čtyři balení. Ubrousky jsem spotřebovala poměrně rychle. Pokožku nedráždí, utírá se s nimi dobře.

Parfemace (100%): Ubrousky nejsou parfemované.

Funkčnost a kvalita

Čistota (80 %): Utírá se s nimi poměrně dobře. Materiál je slabší a k utření pokakaného zadečku budete potřebovat více ubrousků.

Spotřeba (70 %): V balení je 52 kusů. Ubrousky jsou poměrně velké a vlhké. Na konci balení mohou být mírně sušší, ale když se vám podaří vstupní otvor pořádně zalepit, nevyschnou.

Balení (80 %): Balení po 52 kusech má silnější svrchní materiál, který se neroztrhne. Otvor je zalepen fólií, která se neodlepuje. Pokud otvor špatně zalepíte, mohou ubrousky vysychat.

Jak jdou ubrousky oddělit od sebe (100 %): Dobře se vytahují. Jednotlivé ubrousky na sebe navazují.

Poměr ceny a kvality (80 %)

Vlhčené ubrousky Hipp Babysanft Ultra Sensitive patří svým složením k nejlepším produktům na trhu. Neobsahují dráždivé látky a nechají pokožku klidnou. Nedráždí ji. Zkoušela jsem na desítky balení vlhčených ubrousků Hippy Babysanft (parfemované), které jsem koupila v německé drogerii DM a byla jsem s nimi velmi spokojená. Ubrousky Ultra Sensitive jsem vyzkoušela 4 balíčky a také jsem s nimi byla spokojená. Za německé ceny by byl poměr ceny a kvality 100%, ale za ty české jsem přihlédla k vyšší pořizovací ceně. Ubrousky nejsou silné, patří k dražším a v balení je málo kusů. U nás se nejvíce vyplatí na Heureka.cz

Hodnocení se vztahuje na balení ubrousků s výrobní šarží 192098/53.

8.8 Total Score
Vlhčené ubrousky Hipp Babysanft Ultra Sensitiv

Vlhčené ubrousky Hipp Babysanft Ultra Sensitive jsou vlhké akorát, velké, ale mohly by být silnější. K dokonalosti chybí právě tloušťka ubrousku. Složením jsou jedny z nejlepších na trhu. Nejsou parfemované, nesmrdí.

Cena a dostupnost
9.0
Velikost
10
Tloušťka
6.5
Vlhkost
10
Pěnivost
10
Složení
9.0
Parfemace
10
Čistota
8.0
Spotřeba
7.0
Jak jdou ubrousky oddělit od sebe
8.0
Jak jdou ubrousky oddělit od sebe
10
Poměr ceny a kvality
8.0
PROS
 • Velké
 • Pružné
 • Vlhké akorát
 • Nepění
 • Kvalitní materiál
 • Dobře se vytahují z obalu
 • Když zalepíte pořádně fólii, nevysychají.
 • Neparfemované
 • Mají jedno z nejlepších složení.
CONS
 • Drahé (V Německu je koupíte výrazně levněji.)
 • Tenké

Foto: Radimradi.cz, www.drmax.cz

Zdroje vlastností složení: https://www.slozeni-kosmetiky.cz, https://encyklopedie.biooo.cz

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo