Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Vlhčené ubrousky Huggies Pure - Radimradi.cz
TOP Kvalita

Vlhčené ubrousky Huggies Pure

Vlhčené ubrousky Huggies Pure sežente v balíčku po 56 kusech. Ubrousky se vyrábí ve Velké Británii a koupíte je například v drogeriích, lékárnách, v obchodech s dětskými potřebami a také online. Nejsou parfemované.  Pojďme se podívat na jejich kvalitu, složení a cenu.

Cena a dostupnost (80 %)

Vlhčené ubrousky Huggies Pure se prodávají v balení po 56 kusech za 35 Kč až 50 Kč. Záleží na tom, v jakém obchodě je budete kupovat.  Občas bývají akce, že k nákupu jednoho balení ubrousků, dostanete druhé zdarma. Jedná se ale spíše o marketingový tah, protože cena za jedno balení (tedy 1+1) se pohybuje kolem 75 Kč. Ubrousky jsou dostupné velmi dobře, ale neseženete je zdaleka všude. Například v obchodech, které se specializují na prodej své vlastní privátní značky (třeba v Lidlu) Huggies nekoupíte. Online obchody mívají ubrousky v akci nebo nabízejí cenově výhodné multipacky po dvanácti kusech. Za dobrou cenu je koupíte na Heureka.cz, kde si můžete vybrat ze dvou multipacků.

Vlastnosti

Velikost (100 %): Ubrousek patří k větším a jeho rozměry jsou 19×16 centimetrů. V balení je hezky složený, nemačká se.

Vlhčené ubrousky Huggies Pure: Jak je ubrousek velký a jak silný (test průsvitnosti). Obrázek pod ubrouskem prosvítá velmi málo.

Tloušťka (90 %): Prosvítají málo a patří k nejsilnějším ubrouskům. Mírně pruží a v látce nevznikají mezery. Jsou podobně silné jako Pampers Sensitive, ale materiál má zcela jiný charakter. Huggies působí jako papírové ubrousky. Když se budete snažit ubrousek roztrhnout, půjde to poměrně snadno. Není možné je spláchnout do toalety.

Vlhčené ubrousky Huggies Pure: Detail na strukturu ubrousku.

Vlhkost (100 %): Vlhké jsou akorát.

Pěnivost (100 %): Nepění.

Složení a parfemace

Složení (90 %): Aqua, Caprylyl Glycol, Sodium Benzoate, Coco-Betaine, Polysorbate 20, Malic Acid, Sodium Citrate.

Vlhčené ubrousky Huggies Pure: Složení

 • Caprylyl Glycol – emulgátor zlepšuje strukturu výrobku a pomáhá vázat vodu a olej. K dětské pokožce je jemný a nedráždí ji.
 • Sodium benzoate – sodná sůl kyseliny benzoové se vyskytuje například v brusinkách, jablkách, houbách či skořici. Používá se ke konzervaci produktů v přírodní kosmetice.
 • Coco-Betaine – zlepšuje kvalitu pěny. Není dráždivý k pokožce.
 • Polysorbate 20 – mísí olej s vodou a používá se jako emulgátor a usnadňuje ostatním látkám v produktu, aby prostoupily pokožkou. Ve vysokých koncentracích je toxický, ale v množství, která jsou povolena k užití v kosmetickém průmyslu není škodlivý. U velmi citlivých jedinců může vyvolat podráždění pokožky, jinak má uklidňující účinky.
 • Malic Acid – kyselina jablečná vyrovnává v kosmetice pH produktu. Pokud se kyselina dostane nezředěná do kontaktu s pokožkou, může vyvolat podráždění. V ubrouscích se vyskytuje ve velmi nízké koncentraci. Tato přírodní látka je bezpečná pro dětskou pokožku.
 • Sodium Citrate – Citrát sodný je sůl kyseliny citronové, snižuje pH emulzí a pohltí případný zápach. Užívá se v dětské kosmetice a také v potravinářství.

Složení není EKO/BIO. Ubrousky patří svým složením k nejlepším na trhu.

Parfemace (100 %): Ubrousky nejsou parfemované a nesmrdí.

Vlhčené ubrousky Huggies Pure jsou vyrobeny ve Velké Británii.

Funkčnost a kvalita

Čistota (100 %): Utírá se s nimi dobře. Materiál je silný a k utření zadečku stačí jeden ubrousek.

Spotřeba (80 %): V balení je pouze 56 kusů. Ubrousky jsou velké a spíše silnější. Nespotřebujete jich tolik.

Balení (80 %): Balení po 56 kusech má silnější svrchní materiál, který se neroztrhne. Otvor je zalepen silnou fólií, díky své „tíze“ drží na otvoru skoro sama.

Jak jdou ubrousky oddělit od sebe (50 %): Ubrousky jsou spojeny k sobě (jako toaletní papír) a vždy jeden opatrně odtrhnete. Bohužel se občas stane, že jdou z obalu špatně vyndat.

Poměr ceny a kvality (85 %)

Velké překvapení testu. Ubrousky mají velmi dobré složení, neobsahují dráždivé látky a jsou vhodné pro citlivou pokožku miminka. Jsou silné, nejsou parfemované, nepění, jsou vlhké akorát a krásně se s nimi utírá zadeček. Nevýhodou je vyšší cena, ale pokud je budete kupovat v akci, bude poměr ceny a kvality výborný. Za dobrou cenu je koupíte na Heureka.cz, kde si můžete vybrat ze dvou multipacků (po čtyřech kusech a po osmi kusech).

Hodnocení se vztahuje na balení ubrousků s výrobní šarží FL 180418 20:50 10/2020 23.

8.8 Total Score
Vlhčené ubrousky Huggies Pure

Vlhčené ubrousky Huggies Pure mají velmi dobré složení a kvalitní materiál. Krásně se s nimi utírá zadeček, nepodráždily pokožku, netrhají se, nejsou parfemované a nepění.

Cena a dostupnost
10
Velikost
10
Tloušťka
9.0
Vlhkost
10
Pěnivost
10
Složení
9.0
Parfemace
10
Čistota
10
Spotřeba
8.0
Balení
8.0
Jak jdou ubrousky oddělit od sebe
5.0
Poměr ceny a kvality
8.5
PROS
 • Velké
 • Pružné
 • Vlhké akorát
 • Nepění
 • Silné
 • Mají perfektní složení
 • Vhodné pro jemnou dětskou pokožku
 • Dobře se s nimi utírá
 • Nespotřebujete jich tolik
 • Nejsou parfemované.
CONS
 • Drahé

Foto: Radimradi.cz, www.benu.cz

Zdroje vlastností složení: https://www.slozeni-kosmetiky.cz, https://encyklopedie.biooo.cz

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo