Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Babydream Kindermilch od dvanáctého ukončeného měsíce (nové) - Radimradi.cz

Babydream Kindermilch od dvanáctého ukončeného měsíce (nové)

Pokračovací batolecí mléko Babydream Kindermilch je novinkou pro rok 2018 a nepatří mezi nejvyhledávanější produkty. Privátní značka německé drogerie Rossmann jej prodává za přijatelnou cenu a rodiče, kteří nemohou dětem kupovat značkové mléko z reklamy, tuto počáteční výživu ocení. Víte, jaké jsou její klady a zápory? Nahlédněte do hodnocení.

Jak si stojí Babydream Kindermilch

Balení

500 gramů: V papírové krabici jsou uvnitř dva sáčky po 250 gramech a odměrka.

Dostupnost

Mléko zakoupíte pouze v drogerii Rossmann. Objednat jej můžete online z internetových obchodů, které se zabývají dovozem potravin z Německa. Velký výběr kojeneckých mlék v akci najdete na Feedo.cz. Ve vybraných týdnech můžete k nákupu umělé výživy dostat dárek zdarma, stejně jako na Mall.cz. Kojenecká mléka výhodně pořídíte také na Proděti.cz, kde je doprava od 1000 Kč zdarma.

Cena

V Německu jej pořídíte za 3,25 Eur (87 Kč). V České republice vyjde mléko na 129 Kč.

Chuť a vůně

Hezky voní a dětem chutná.

Bolení bříška

Děti jej snáší dobře.

Vlastnosti

Dobře se rozpouští a příliš nepění, pokud jej připravujete podle návodu.

Složení

Odtučněné mléko; laktóza; rostlinné oleje (palmový, řepkový, slunečnicový); maltodextrin; slaný mléčný prášek; uhličitan vápenatý; citrát sodný; orthofosforečnan vápenatý; přírodní vanilková příchuť; vitaminová směs (vitamín C, niacin, vitamín E, kyselina pantothenová, thiamin, vitamín A, vitamín B6, riboflavin, kyselina listová, vitamin K1, biotin, vitamin D3, vitamín B12); uhličitan hořečnatý; laktát; L-tryptofan; oxid zinečnatý; síran měďnatý; jodičnan draselný; síran manganatý; selenan sodný

Batolecí mléko Babydream Kindermilch je vhodné pro děti od dvanácti měsíců. Nepatří mezi nejvyhledávanější mléko, ale rodiče jej kupují díky příznivé ceně. Mléko obsahuje palmový, slunečnicový a řepkový olej. V České republice se prodává totožné mléko jako v Německu. Rozdíl je pouze v ceně. Naproti tomu Babydream 1 a Babydream 2 jsou vyrobené speciálně pro český a polský trh. Připravuje se snadno, pokud nedodržíte návod přípravy, bude se hůře rozpouštět. Cena za 100 gramů se pohybuje okolo 26 Kč. Zakoupíte jej pouze v drogerii Rossmann, případně skrze e-shopy, které dovážejí drogerii a potraviny z Německa. Uvnitř slabé krabičky jsou dva nepromokavé zavakuované sáčky. Mléko snadno navlhne, pokud je otevřeno déle. Sáček spotřebujte nejpozději do tří týdnů po otevření.  Sháníte podobné mléko za přijatelnou cenu? Nahlédněte do recenze batolecího mléka Babylove Kindermilch z DM.

Velký výběr kojeneckých mlék v akci najdete na Feedo.cz. Ve vybraných týdnech můžete k nákupu umělé výživy dostat dárek zdarma, stejně jako na Mall.cz. Kojenecká mléka výhodně pořídíte také na Proděti.cz, kde je doprava od 1000 Kč zdarma.

Hodnocení v sobě reflektuje zkušenosti více maminek s dětmi. Každému dítěti vyhovuje jiná kojenecká formule. Co sedí jednomu, druhému vyhovovat nemusí. To platí i u sourozenců.

4.8 Total Score
Babydream Kindermilch

Babydream batolecí mléko zakoupíte za příznivou cenu. Neobsahuje probiotika a prebiotika, na stranu druhou batole má mléko jako doplněk vyvážené stravy.

PROS
  • Cena
  • Dobře se rozpustí. Při nedodržení postupu přípravy se tvoří hrudky, mléko je husté a špatně proteče savkou.
  • Dobré hodnocení v testu na přítomnost škodlivých látek
CONS
  • Velké jedlíky nemusí zasytit.
  • Nepraktické balení
  • Dostupné pouze v drogerii Rossmann.
  • Neobsahuje probiotika.

Zdroj foto: www.rossmann.de

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo