Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze Nutrilon 3 ProFutura batolecí mléčná výživa | Radimradi.cz

Batolecí mléko Nutrilon 3 ProFutura od dvanácti měsíců nepatří mezi nejvyhledávanější produkty. Více oblíbená je mléčná výživa z řady Nutrilon ProNutra díky nižší ceně. Víte, jaké jsou klady a zápory prémiového umělého mléka? Nahlédněte do hodnocení.

Jak si stojí Nutrilon 3 ProFutura

Balení

800 gramů: V papírové krabici jsou dva sáčky a odměrka.

Dostupnost

Výborná dostupnost. Zakoupíte jej v lékárně, drogerii, v e-shopech s dětskými potřebami, v e-shopech se smíšeným zbožím, v online obchodech s potravinami, v hypermarketech a supermarketech.

Cena

Maloobchodní cena je 419 Kč. V akci jej pořídíte za 379 Kč. Velké slevy na Nutrilon ProNutra nebývají. Nutrilon 3 Profutura bývá v akci na Feedo.cz, kde k nákupu můžete dostat malý dárek. Z akční cenu koupíte Nutrilon také v e-shopu Proděti.cz.

Chuť a vůně

Moc nevodí.

Bolení bříška

Většina dětí mléko snáší dobře a nemá po něm bolení bříška. Je vhodné pro děti s citlivým bříškem. Patří mezi sytější kojenecké formule.

Vlastnosti

Dobře se rozpouští, nehrudkovatí, pění.

Složení

Sušené odtučněné mléko, Laktóza (z mléka), Maltodextrin, Galaktooligosacharidy (z mléka) 12 %, Sušená demineralizovaná syrovátka (z mléka), Koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), Rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový, kokosový), Bezvodý mléčný tuk (z mléka), Fosforečnan vápenatý, Fruktooligosacharidy 0,8 %, Hydrogenfosforečnan draselný, Citran draselný, Rybí olej, Uhličitan vápenatý, Citran hořečnatý, Kyselina L-askorbová, Chlorid sodný, Hydroxid sodný, Chlorid draselný, Emulgátor (sójový lecitin), L-askorban sodný, Síran železnatý, Síran zinečnatý, Askorbyl palmitát, Cholekalciferol, D-pantothenát vápenatý, DL-α-tokoferyl acetát, Kyanokobalamin, Kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), Nikotinamid, DL-α-tokoferol, Riboflavin, Retinyl palmitát, D-biotin, Pyridoxin hydrochlorid, Thiamin hydrochlorid, Antioxidant (kyselina citrónová), Jodid draselný, Fytomenadion, Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny

Batolecí mléko Nutrilon 3 ProFutura je vhodné pro batolata od dvanácti měsíců. Většina dětí snáší mléko dobře, chutná jim, je sladké a zasytí.  Nahlédněte do srovnávací tabulky, kde najdete více detailů ohledně složení. Jako jedna z mála kojeneckých mléčných výživ v sobě nemá palmový olejObsahuje mléčný tuk, rybí, slunečnicový, řepkový a kokosový olej. Má vysoký obsah prebiotik, AA, DHA, omega 3 a 6 mastných kyselin. Český časopis dTest ohodnotil batolecí mléko Nutrilon 3 ProFutura na 71 % a obsadil sedmé místo z 13 hodnocených batolecích mlék od 12 měsíců. Pro srovnání německé mléko Milupa Aptamil Junior 1+ skončilo na třetím místě s 86 %. Mléko svým složením vypadá nejlépe z umělých mlék, která jsou v České republice na trhu dostupná. Odradit vás může extrémně vysoká cena. Výhodou značky Nutrilon je, že vyrábí kromě klasického obyčejného mléka řadu dalších speciálních výživ, například s nízkým obsahem laktózy, pro alergiky, antirefluxní, antikolikové. Nutrilon ProFutura je určen pro děti s citlivým zažíváním, kterým klasické kojenecké formule nevyhovují. Připravuje se dobře, snadno se rozpouští, pění. Cena za 100 gramů se pohybuje okolo 54 Kč. V akci jej moc neseženete. Multipacky jsou výhodnější v řádu desetikoruny na balení. Umělou výživu zakoupíte v drogerii, online v obchodě s dětským zbožím a v lékárnách. Výživa je zabalena v pevné papírové dóze, což se hodí, pokud často někam cestujete. Na dóze je plastové víčko, které se zacvakne a mléko se nevysype.

Nutrilon 3 Profutura bývá v akci na Feedo.cz, kde k nákupu můžete dostat malý dárek. Z akční cenu koupíte Nutrilon také v e-shopu Proděti.cz

NAHLÉDNĚTE: Kojenecká výživa bez palmového oleje

Shrnutí

Klady  (+)

 • Pro děti s citlivým zažíváním
 • Dobře se rozpouští.
 • Netvoří se hrudky.
 • Zasytí.
 • Dobrá dostupnost
 • Praktické balení

Zápory (-)

 • Pění.
 • Vyšší cena

Hodnocení v sobě reflektuje zkušenosti více maminek s dětmi. Každému dítěti vyhovuje jiná kojenecká formule. Co sedí jednomu, druhému vyhovovat nemusí. To platí i u sourozenců.

Zdroj foto: www.akcniceny.cz

Celkové hodnocení
 • 87%
  Hodnocení - 87%
87%

Nutrilon 3 ProFutura patří svým složením mezi nejlepší batolecí mléka. To se odráží ve vysoké ceně. Pro dítě, které v roce dobře jí a jeho strava se začíná podobat jídlu dospělého, se může zdát toto mléko zbytečné. Ocení jej rodiče dětí se zažívacími obtížemi.

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo