Recenze: Jednorázové pleny Lupilu z Lidlu | Radimradi.cz

Pleny z Lidlu Lupilu vás překvapí tím, jak jsou neuvěřitelně tenké. Svůj perfektní dojem pokazí silným chemickým zápachem. Jak si stojí jednorázové pleny Lupilu? V uživatelské recenzi vám ukážeme, pozitiva a negativa tohoto produktu.

Velikost, kilogramy a cena

Pleny zakoupíte v těchto velikostech                                           Cena / kus v Kč (2018)
Lupilu soft&dry 3 Midi (5 – 9 kg), 56 ks3,4 – 4,6
Lupilu soft&dry 4 Maxi (7 – 14 kg), 50 ks3,8 – 5
Lupilu soft&dry 5 Junior (11 – 25 kg), 44 ks4,3 – 5,7

Jednorázové plenky přibližně odpovídají uvedeným kilogramům. Dítě na horní hranici váhové kategorie se nemusí do pleny vejít. Uveďme příklad: Dítěti o hmotnosti 8,5 kilogramu bude lépe sedět plena velikosti č. 4 Maxi než plenka velikosti č. 3 Midi, a to i přesto, že se do předepsané hmotnostní kategorie vejde. Záleží na disproporcích těla. Vždy musíte plenu vyzkoušet. Vyberete-li špatnou velikost, plena bude protékat. Jestliže se pohybuje kojenec či batole na horní váhové kategorii, doporučujeme zakoupit větší velikost. Ceny jsme přebírali z obchodu Lidl. Jedno balení pořídíte za 189 Kč v akci. Běžná maloobchodní cena je 249 Kč.

Mohlo by vás zajímat

Víte, že plenky Bella Baby Háppy získaly v našem hodnocení 92 % a že je můžete koupit v akci s dopravou zdarma až domů? K nákupu nad 599 Kč si můžete vybrat dárek. Nakoupíte-li produkty značky Bella za alespoň 1399 Kč, dostanete dárek v hodnotě 200 Kč. 🙂

Jak plenky vypadají?

Materiál zvenku a zevnitř plenky: Plenky jsou vyrobeny z příjemného materiálu. Zevnitř jsou hladké a na omak příjemné, zvenku je materiál jemný, ale obyčejný. Gumičky netlačí do nožiček. Vzhledově je plenka hezká, barevná, potištěna obrázky zepředu a zezadu. Obrázky v jednom balení se střídají a nejsou na všech plenách stejné. Plínka je hodně tenká, prodyšná a přizpůsobí se tělíčku dítěte. Pružné boky dítě netlačí.

Lepicí pásky: Pružné pásky na suchý zip lze opětovně rozepnout a zapnout, drží dobře.

Vlastnosti

Parfemace: Zkoušeli jsme plenky velikosti č. 3, které nebyly parfemované, ale výrazně chemicky zapáchaly.

Savé jádro: Savé jádro je zřetelně zelené a pokrývá téměř celou délku jednorázové pleny. Na zadní straně končí přibližně 14 centimetrů pod horním okrajem, ale i tak je dostatečné.

Absorpce: Dobře absorbuje moč a zanechá suchou pokožku. Řídkou stolici nemusí zachytit vždy, a to i přesto, že plena dítěti sedí.

Jak dlouho vydrží?: Vydrží i tři hodiny, zanechají zadeček v suchu. Záleží na množství vypité tekutiny.

Opruzeniny: Opruzeniny se objevují výjimečně. Každé dítě má jinak citlivou pokožku.

Dostupnost a cenová kategorie

Plenky zakoupíte v supermarketu Lidl. Online je není možné sehnat. Pokud jsou v akci, bývají vyprodané od velikosti č. 4. Dostupnost je výrazně horší, než u jiných plen privátních značek obchodních řetězců.

Youtube

Testy

Pleny nebyly doposud odborně testovány a ani hodnoceny.

Poměr cena a kvalita

V akci seženete plenky za výbornou cenu. Poměr ceny a kvality po slevě je velmi příznivý, i když ne každému miminku nebo batoleti dané pleny vyhovují a sedí mu.

Plena Lupilu

Tip

Hledáte levné a kvalitní jednorázové plenky, které seženete online? Pleny Bella Háppy patří k těm levnějším, přesto sají velmi dobře a drží si perfektní poměr ceny a kvality. Plenky koupíte v akci (vždy v nějakém obchodě jsou zlevněné) třeba na Proděti.cz. Další akce, buď zlevněné plenky, nebo dárky k nákupu najdete na Feedo.cz. Výhodné multipacky plenek s dopravou zdarma koupíte i na Mall.cz.

Shrnutí

Klady (+) 

  • Pěkný design
  • Nízká cena

Zápory (-)

  • Nejsou-li v akci, koupíte je poměrně draze.
  • Pro dítě s maximální možnou hmotností v dané kategorii mohou být malé.
  • Zapáchají chemicky.
  • Hůře dostupné, v akci bývají vyprodané

Foto: www.lidl.lu, Radimradi.cz

Celkové hodnocení
  • 68%
    Hodnocení - 68%
68%

Designově pěkné pleny vás na první pohled zaujmou. Odradit vás může chemický zápach a také to, že občas propustí řídkou stolici. Pleny stojí za nákup v akci a cena odpovídá kvalitě.

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.