Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze Muumi Baby dětské pleny | Radimradi.cz
TOP Kvalita

Jednorázové plenky Muumi Baby

Ekologické plenky Muumi Baby mají na svém kontě několik certifikátů. Uveďme prestižní Nordic Ecolabel, Chlorine Free TCF 100 %, Certified for Sensitive Skin. Po vyzkoušení plenek můžeme říci, že se jedná o jedny z nejlepších EKO a BIO plen na trhu. Bohužel patří mezi nejdražší, které se v České republice prodávají. Pojďme se podívat na jejich pozitiva a negativa.

Velikost, kilogramy a cena     100 %

Pleny zakoupíte v těchto velikostech                                            Cena / kus v Kč (2018)
Muumi Baby Newborn S1 9,8
Muumi Baby Mini S2 (3-6 kg) 9,6
Muumi Baby Midi S3 (5-8 kg) 12
Muumi Baby Maxi S4 (7-14 kg) 12,2
Muumi Baby Maxi S5 (10-16 kg) 12,7 – 13,6
Muumi Baby Junior S6 (12-24 kg) 15,5

 

Pleny jen tak neseženete. Není možné je zakoupit běžně v hypermarketu nebo v drogerii. Prodávají se ve vybraných e-shopech s dětským zbožím a v BIO drogeriích. Pleny seženete v akci na Feedo.cz (bývají zlevněné vybrané týdny v roce i o 30 %) a také na Mall.cz. Dostupné jsou nejvíce online. Jejich cena je bohužel velmi vysoká a jen málokdo je může kupovat pravidelně. Plenky jsou určeny pro děti s citlivou pokožkou a ocení je rodiny, které chtějí žít ekologicky. Plena je vyráběna za přísných podmínek díky speciální certifikované hydroelektrické energii, která nevytváří emise oxidu uhličitého. Buničina je bělena kyslíkem, neobsahuje latex, není parfemovaná a nejsou v ní obsaženy chemikálie. Vyrábí se ve Finsku, kde jsou také baleny do speciálních pytlíků, které jsou také, stejně jako plena, biologicky rozložitelné.

Jak plenky vypadají?

Materiál zvenku a zevnitř plenky (100 %): Materiál je příjemný, krásně hebký a měkký. Plenka sedí perfektně díky vyšším zádům a gumičce, která je všita na záda. Na svrchní straně pleny jsou vyobrazeni Mumínci, na zadní straně plenka vypadá jako zadní strana kalhot i s kapsami. Gumičky kolem nožiček těsní dobře a neškrtí. Nepropustí nežádoucí tekutinu.

Lepící pásky (100 %): Dlouhé a pružné pásky drží dobře, jsou na suchý zip, lze je opětovně rozepnout a zapnout.

Vlastnosti

Parfemace (100 %): Námi testované plenky nezapáchaly chemicky a nebyly parfemované.

Savé jádro (100 %): Savé jádro není vyznačeno, stejně jako u většiny EKO a BIO plenek.  Savé jádro tvoří buničina.

Absorpce (100 %): Velmi dobře absorbuje moč a zanechá suchou pokožku. Díky vyšším zádům zachytí dobře moč i řídkou stolici. Gumička plní svůj účel.Plenka pojme velké množství tekutiny a dlouho vydrží. Zanechá pokožku suchou.

Jak dlouho vydrží? (100 %): Přes den vydrží déle než čtyři hodiny.

Jsou vhodné na noc? (100 %): Ano. Plenka vydrží přes noc. Vše se odvíjí od toho, kolik tekutiny vypilo dítě před spaním.

Opruzeniny (100 %): Po těchto plenách se objevují výjimečně. Každé dítě má jinak citlivou pokožku.

Dostupnost a cenová kategorie     50 %

Plenky jsou dostupné online, případně ve speciálních obchodech, které prodávají BIO produkty. Pohybují se v té nejvyšší cenové kategorii a jedna plenka vyjde na 10 Kč až 14 Kč.

Youtube

Testy

Plenky nebyly odborně testovány žádným periodikem.

Poměr cena a kvalita     100 %

Krásné, hebké a perfektně provedené plenky si zamilujete. Jedinou nevýhodou je extrémně vysoká cena. Občas je seženete v akci. Nezpůsobují opruzeniny, jsou rozložitelné a BIO. Hodí se pro děti s citlivou pokožkou, s atopickým ekzémem, pro alergiky. Pleny seženete v akci na Feedo.cz (bývají zlevněné vybrané týdny v roce i o 30 %) a také na Mall.cz

Shrnutí

Klady (+) 

 • Neprotečou.
 • Perfektně sedí.
 • Nesmrdí chemicky.
 • Nezpůsobují opruzeniny.
 • Skvěle sají.
 • Mají vtipný design Mumínků.
 • Materiál je úžasně jemný a hebký.
 • Jsou kvalitní a propracované.

Zápory (-)

 • Dostupné pouze online.
 • Vysoká cena.
Celkové hodnocení
 • 96%
  Hodnocení - 96%
96%

Ekologické BIO pleny Muumi Baby jsou krásné, kvalitní, jemné a perfektně sedí v uvedené hmotnostní kategorii. Nezpůsobují opruzeniny, zanechají zadeček v suchu a jsou biologicky rozložitelné. Jediným negativem je extrémně vysoká cena.

Zdroj foto: www.kosik.cz

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo