Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Soutěž o pleny Muumi Baby a Muumi Walkers - Radimradi.cz

Soutěž o pleny Muumi Baby a Muumi Walkers

soutez muumi

Ve spolupráci s Feedo.cz jsme pro vás připravili soutěž o dva balíčky plen Muumi Baby (velké balení) a Muumi Walkers (malé balení). Výhry jsou dvě, identické a každá obsahuje 1x pleny Muumi Baby (velké balení) a 1x Muumi Walkers (malé balení) v hodnotě 860 Kč. Vítězové si zvolí velikost dle vlastního výběru. 

Soutěž probíhá na dvou platformách, na Facebooku a také na Instagramu. Na každé platformě můžete vyhrát jednu cenu. K dispozici jsou v součtu dvě výhry. Pokud budete soutěžit na Facebooku a na Instagramu, zvýšíte šanci na výhru hned 2x.

Ekologické BIO plenky se staly vítězem našeho testu a dva z vás tyto krásné pleny vyhrají a budou je moci vyzkoušet. Co udělat pro to, abyste byli zařazeni do slosování? Stačí splnit jednoduchá pravidla a je to.  🙂

Podmínky pro soutěž na Facebooku

  1. Dejte stránkám @radimradicz a @feedo_cz_sk to se mi líbí. Sdílejte.
  2. Do komentáře označte dvě kamarádky (nebo kamarády), které by měly z výhry radost.

Podmínky pro soutěž na Instagramu

  1. Do komentáře označte dvě kamarádky (nebo kamarády), které by měly z výhry radost.

Soutěžíme od 4.6.2018 do 16.6.2018 do 24:00.

Vítěz bude vylosován a označen na té platformě, na které vyhrál výhru. Na Facebooku v komentáři pod soutěží, na Instagramu v Instastories.

Ze soutěže budou vyřazeny duplicitní komentáře, soutěžní profily a také profily, které nesplní podmínky soutěže. Splnění podmínek bude kontrolováno.

Hodně štěstí 🙂

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo