Soutěž o pleny Muumi Baby a Muumi Walkers

Ve spolupráci s Feedo.cz jsme pro vás připravili soutěž o dva balíčky plen Muumi Baby (velké balení) a Muumi Walkers (malé balení). Výhry jsou dvě, identické a každá obsahuje 1x pleny Muumi Baby (velké balení) a 1x Muumi Walkers (malé balení) v hodnotě 860 Kč. Vítězové si zvolí velikost dle vlastního výběru. 

Soutěž probíhá na dvou platformách, na Facebooku a také na Instagramu. Na každé platformě můžete vyhrát jednu cenu. K dispozici jsou v součtu dvě výhry. Pokud budete soutěžit na Facebooku a na Instagramu, zvýšíte šanci na výhru hned 2x.

Ekologické BIO plenky se staly vítězem našeho testu a dva z vás tyto krásné pleny vyhrají a budou je moci vyzkoušet. Co udělat pro to, abyste byli zařazeni do slosování? Stačí splnit jednoduchá pravidla a je to.  🙂

Podmínky pro soutěž na Facebooku

  1. Dejte stránkám @radimradicz a @feedo_cz_sk to se mi líbí. Sdílejte.
  2. Do komentáře označte dvě kamarádky (nebo kamarády), které by měly z výhry radost.

Podmínky pro soutěž na Instagramu

  1. Sledujte můj profil @matkaterezacz a také profil @feedo_cz_sk.
  2. Do komentáře označte dvě kamarádky (nebo kamarády), které by měly z výhry radost.

Soutěžíme od 4.6.2018 do 16.6.2018 do 24:00.

Vítěz bude vylosován a označen na té platformě, na které vyhrál výhru. Na Facebooku v komentáři pod soutěží, na Instagramu v Instastories.

Ze soutěže budou vyřazeny duplicitní komentáře, soutěžní profily a také profily, které nesplní podmínky soutěže. Splnění podmínek bude kontrolováno.

Hodně štěstí 🙂

Zapojte se do diskuze

comments

Tereza Krček

Vystudovala ekonomickou žurnalistiku ve studijním programu Ekonomie a hospodářská správa na Vysoké škole ekonomické v Praze. V roce 2017 založila www.radimradi.cz a ve volném čase testuje (na svých dětech) produkty určené dětem. Zajímavé recenze kvalitních hraček a dětských knih najdete na jejím osobním blogu www.matkatereza.cz.