Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Křupání sněhu pod botami jako balzám na naši duši - Radimradi.cz

Křupání sněhu pod botami jako balzám na naši duši

Křupání sněhu pod botami jako balzám na naši duši

Je pozdní večer, lednový večer. Nebo také brzké lednové ráno. Je tma a vy jdete ztichlou ulicí. Z nebe se snáší velké sněhové vločky. Jejich šumění a políbení na vašich tvářích při jejich dopadu lechtá vaše smysly. Při každém vašem kroku slyšíte křupnutí. To je ta správná konzistence sněhu. Ale nic z toho byste si tak neužili, kdyby vám byla zima od nohou. Proto je zejména v zimě důležitá kvalitní zimní obuv. V takové obuvi můžete klidně postavit i sněhuláka a věřte, že nohy vám (narozdíl od vašich rukou) mrznout nebudou!  

Zimní boty jsou nedílnou a povinnou výbavou do mrazivého zasněženého počasí. Sníh a mrazy jsou velkou zátěžovou zkouškou, a proto bychom měli být při výběru kvalitní zimní obuvi obzvláště pečliví. Pánové si své pánské zimní boty vybírají poměrně snadno. Chtějí hlavně teplou a kvalitní obuv a upřednostňují spíše klasické barevné provedení. Zato dámská zimní obuv je podrobena přísnějším požadavkům, především z hlediska estetického. Proto se tedy zaměříme na dámské zimní boty a jejich uplatnění v pestrém šatníku něžného pohlaví.

Zima se blíží, obrňte se vhodnou obuví!

V zimě je sice příroda v útlumu a barvami moc neoplývá, ale to neznamená, že by měl být tlumený i váš outfit. Nebojte se vytáhnout jasnější či kontrastnější odstíny svršků. Hitem letošní zimy je totiž kontrastní černo-bílá kombinace. K pleteným černým šatům s bílými vzory a zimnímu černému kabátku nazujte zimní kozačky a můžete vyrazit do práce nebo do města za odpočinkem či zábavou! 

Do bot vám rozhodně nezateče i v případě, kdy nazujete dámské zimní kotníkové boty. Tato zimní obuv je vhodná jak pro každodenní nošení, tak i na zimní turistiku pro ty sportovněji založené. S béžovou zimní kotníkovou obuví, bílými zateplenými kalhotami, béžovém svetru a hnědé teplé dlouhé vestě můžete i na turistickém výletu oslnit okolí. Vkusné jsou také zimní boty s kožíškem, které na noze vypadají velmi hezky.

Křupání sněhu pod botami jako balzám na naši duši

V zimě sladěné do posledního detailu

I když zima není lásky čas jako v případě máje, lásce se meze nekladou. Pokud vás čeká romantická schůzka nebo procházka ztichlou noční krajinou, pohodlná a teplá zimní obuv je, krom vašeho příchodu, jedním z důležitých kritérií na povedené rande. Pokud se nebojíte experimentovat, můžete k červenému kabátku obout červené zimní boty. Budete rozhodně nepřehlédnutelná nejen pro váš protějšek. 

 

V módě jsou letos i bílé zimní boty. Tato jemná barva je velmi oblíbená a nemusíte se s ní bát ani výraznějších kontrastů. Nebo můžete zůstat u jemné kombinace bílé, béžové, či šedé. Zimní boty jsou nejčastěji vyráběny s hrubým vzorkem podešve, aby byl váš krok po namrzlé pevnině jistý. Pro ještě vyšší komfort a izolaci bývají zimní boty na platformě, aby bylo mezi studeným povrchem a vašima nohama pár centimetrů k dobru.

 

Zimní období umí být romantické, ale také pěkně záludné. Nejdůležitější ale je, abychom se cítili dobře. Mít ruce a nohy v teple je pravdivým moudrem a obuv na Rieker-eshop.cz vám hřejivé objetí pro vaše nohy zajistí s přehledem!

Externí spolupráce
Externí spolupráce

Spolupracujeme také s externisty, kteří jsou specialisty ve svém oboru, a někdy nám přispějí článkem do magazínu. :) Jejich články mají přidanou hodnotu v tom, že autoři k dané problematice mají blízko, ví o ní nejvíce a snaží se své vědomosti maximálně předat dál.

Radimradi.cz
Logo