Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Dámské sportovní boty - Jaké vybrat na domácí cvičení? - Radimradi.cz

Dámské sportovní boty – Jaké vybrat na domácí cvičení?

Ať už jste vášnivá sportovkyně, nebo se sportovním aktivitám věnujete jen nárazově nebo rekreačně, pokaždé se vyplatí mít připravenou kvalitní obuv. ve sportovních botách jsou velké rozdíly a hodně záleží na tom, pro jaký povrch a činnost boty vybíráme. Pokud necvičíme zrovna klasickou jógu, kde je žádoucí být naboso, je dobré věnovat výběru správné sportovní boty dostatečnou pozornost. článku vám představíme nejžádanější typy sportovních bot a možnosti jejich využití.

Značky sportovních bot

V případě sportovních bot se určitě vyplatí investovat do značkového zboží. Sportovní značky mají dlouholetou zkušenost s výrobou profesionálních bot pro cvičení, jejich technologie jsou vybroušené a dokazuje to jejich letitý úspěch na trhu. Můžeme zmínit giganty, jako jsou Adidas, Converse, Champion, Lotto, New Balance, Puma, Reebok – ti všichni vyrábí sportovní boty dámské. Některé značky se zaměřují na jeden druh sportu, takže třeba Saucony je známá pro své dokonalé běžecké boty.

Pro sport doma, v obýváku nebo na zahradě budete potřebovat měkkou podrážku, ale také pevnou botu. Stabilitu potřebujete zachovat u všech druhů sportů, proto se spolehněte na ověřené značky, které dbají na správné tvarování klenby vaší nohy při pohybových aktivitách. Mrkněte také na na typ barefoot. Vychází z přirozené klenby nohy, která se tvaruje, když chodí člověk na boso. Barefoot umožňuje pocit chůze na boso s tenkou podrážkou, která se jen tak neprošoupe. Doporučujeme nechat si nohu na toto obutí zvykat postupně, protože je to vždy nezvyk.

Cvičky, tenisky nebo sneakersy?

Na rekreační sporty postačí vybírat dámské sportovní boty v kategorii tenisek, plátěnek nebo sneakersů. Vyberte si ty pevnější, kvalitnější a investujte do nich. Využijete je při cvičení doma, na zahradě, ale i na procházku do města nebo do přírody. Vybírejte prodyšné materiály, plochou podrážku a slaďte boty s cvičícím outfitem.

 

Mrkněte třeba na internetový obchod CCC, který nabízí velký výběr značek, typů, barev i vzorů. Boty můžete vyzkoušet také v kamenné prodejně CCC, kterou najdete v nejbližším obchodním centru. Z pohodlí domova jednoduše přehledně vyberete zboží a CCC se postará o jeho včasné doručení. V obchodě najdete sportovní i volnočasovou obuv podle posledních módních trendů. I klasické cvičky, které známe z dětských let, lze stále pořídit (v novém) provedení a vězte, že pro cvičení na koberci se hodí stejně jako před lety.

Jakou barvu, styl sportovních bot vybrat?

Univerzální boty jsou bílé tenisky, které lze kombinovat s jakýmkoliv dalším sportovním nebo volnočasovým outfitem. Pokud máte ráda barvy, můžete volit z širokého výběru dámských sportovních bot, např. v internetovém obchodě CCC. Orientujte se podle značka  a na doma volte plochou podrážku, prodyšný materiál a boty pro víceúčelové užití. Pokud se plánujete věnovat specifickému sportu, zjistěte si, jaká obuv je pro ně vhodná.

Některé značky se specializují na určitý druh sportu a je dobré je využít. Sportovní outfity můžou být jednobarevné nebo veselé a hravé. Výrazné barvy se objevují i na dámských botách, takže se nebojte červené, růžové, zářivé žluté nebo kombinací barevných odstínů.

Externí spolupráce
Externí spolupráce

Spolupracujeme také s externisty, kteří jsou specialisty ve svém oboru, a někdy nám přispějí článkem do magazínu. :) Jejich články mají přidanou hodnotu v tom, že autoři k dané problematice mají blízko, ví o ní nejvíce a snaží se své vědomosti maximálně předat dál.

Radimradi.cz
Logo