Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Cvičení doma – jaké pánské boty vybrat? - Radimradi.cz

Cvičení doma – jaké pánské boty vybrat?

Cvičení doma – jaké pánské boty vybrat?

Pokud jste se rozhodli sportovat v domácím prostředí, bude to chtít i kvalitní sportovní obuv. Že nevíte jakou? Nevadí. Na následujících řádcích si povíme, podle jakých kritérií bude dobré vybírat boty na cvičení. Také se zaměříme na módní barvy, vzory a motivy pro letošní sezónu. I při cvičení doma nebo v posilovně vám to může slušet. Čtěte a nechte se inspirovat s námi!

Podle jakých kritérií vybírat obuv na domácí cvičení?

Obuv na domácí cvičení musí splňovat hned několik důležitých kritérií. Boty by měly mít rovnou a odolnou podrážku, která vám zajistí stabilitu na pevném terénu. Také je vhodné, aby měly boty na cvičení prodyšný svršek. Chodidla musí dýchat. Švy obuvi na cvičení musí být dokonale zarovnané. Nikde nesmí nic trčet ani překážet. Barva by se z obuvi na domácí cvičení neměla odírat. Podle toho často poznáme padělky. A že se to nimi na internetových obchodech jen hemží. Raději se proto zaměřte na nákup značkového zboží v ověřených e-shopech či v kamenných prodejnách. Oblíbeným prodejcem obuvi pro muže, ženy i děti je CCC. Zde si boty na cvičení vyberete jistě i vy. Obuv na domácí cvičení by vám měla sedět tzv. na míru. Nakupujete-li boty na e-shopu, řiďte se délkou stélky vašeho chodidla.

Jaké barvy, vzory, motivy a materiály sportovní obuvi budou letos in?

V letošní sezóně neuděláte chybu, zakoupíte-li si boty na domácí cvičení v přírodních nebo v pastelových odstínech. Hnědé, tmavě modré i pistáciové sportovní boty tak budou dobrou volbou. Vyhýbat se pak nemusíte ani staré dobré černé nebo bílé klasice. Černá a bílá jsou barvy univerzální a dobře se ladí i s pestrobarevným funkčním oblečením. K černým nebo k bílým botám můžete zvolit i sportovní oděvy se vzory a s motivy. Stejně tak si můžete zvolit vzorované sportovní boty. Prim budou hrát ty zvířecí a květinové. Záleží tedy jen na vás a na vašem jedinečném vkusu. Boty na domácí cvičení v zmíněných odstínech najdete také na přehledném e-shopu CCC. Je zde k mání značková pánská sportovní obuv za příjemně nízké ceny. Zaměříme-li se na materiály, vítězí na plné čáře ty přírodní. A není se čemu divit. Boty z přírodních tkanin jsou odolné, ale i vysoce módní a v neposlední řadě jsou i tzv. udržitelné. Udržitelný způsob života již akcentují ty největší módní světové značky. Je tak z čeho vybírat.

Jak pečovat o boty na domácí cvičení a do jakých outfitů je zakomponovat?

Jestli-že chceme, aby nám domácí sportovní obuv vydržela sloužit déle než jednu sezónu, měli bychom o ni i vhodně pečovat. Hodit se vám bude ochranný krém v neutrální barvě a čistící obuvnický prostředek. Koupit si můžete i ochranné vnitřní vložky nebo osvěžující sprej do obuvi. Impregnace v tomto případě není potřeba. Speciální obuvnické prostředky můžete i s obuví na domácí cvičení nakupovat také v kamenných prodejnách CCC. Boty na sportování se pak hodí k teplákovým soupravám, ale i k šortkám a k upnutým topům. Zvolit k nim pak můžete i pohodlné tričko ze 100% bavlny. U domácího cvičení se rychle odreagujete a naberete potřebnou sílu.

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo