Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze pracího prášku Batole | Radimradi.cz

Batole prací prášek

batole prasek na prani

Prací prášek Batole patří k nejlevnějším na trhu. Vyzkoušeli jsme, jak vypere prádlo špinavé od příkrmů, zda je vyprané prádlo měkké a hodnotili jsme vůni. V recenzi najdete také srovnání ceny a kvality, stejně jako složení pracího prášku.

Cena a dostupnost     80 %

Prací prášek Batole  koupíte za nízkou cenu. Často jej seženete v akci v drogerii Teta. Z balení si můžete zakoupit 18, 35 nebo 45 dávek. Na výběr máte Batole prací prášek pro dětské prádlo nebo Batole ECO. Jednu dávku pořídíte od 3 Kč do 6 Kč v závislosti na velikosti balení a na obchodě, ve kterém jej budete kupovat.

Složení     50 %

< 5 %: anionický a neoinický tenzid, enzymy, fosfonáty, parfém, optický zjasňovač, mýdlo, 5 % nebo více, avšak méně než 15 %: zeolit, bělící činidlo na bázi aktivního kyslíku

Aniontové povrchově aktivní látky: Tato látka je bezpečná pro citlivou pokožku.
Bělící činidla na bázi kyslíku: Tato látka je bezpečná pro citlivou pokožku.
Neiontové povrchově aktivní látky: Dobře se rozpustí ve vodě a nejsou nebezpečné pro citlivou pokožku.
Fosfáty: Ztěžují úpravu pitné vody. Mají negativní ekologický dopad.
Zeolity: Mohou na sebe vázat a uvolňovat těžké kovy. Reagují se solemi a s potem se mohou dostat skrze pokožku do těla, kde mohou vyvolat poruchu imunitního systému.
Optické zjasňovače: Tato chemická látka nevypere oblečení lépe, ale umí odrážet světlo a oblečení působí jasněji a čistěji. Látka může způsobit kožní problémy.
Enzymy: Likvidují skvrny od jídla a nejvhodnější teplota pro praní do 60 °C. Při překročení této teploty nefungují.

Prací prášek není BIO ani EKO.

Batole prací prášek, složení.

Vůně     70 %

Prádlo po vyprání voní pěkně, ale vůně poměrně rychle vyprchá. Vůně je příjemná.

Hebkost prádla     60 %

Prádlo není hebké, ale není extrémně tuhé a nepoddajné. Kojencům je potřeba po vyprání v tomto prášku oblečení pečlivě vyžehlit.

Čistota a odstranění skvrn     70 %

Na odstraňování skvrn a na praní zaschlých skvrn od příkrmů vám Batole poslouží dobře. Nevypere vše na výbornou, ale zaschlé skvrny mírně vyčistí. Občas se nepovede vyprat banán, mrkev nevypere. Zkoušeli jsme vyprat skvrny od banánu na 60 °C (2:20 hod), 40 °C (2:05 hod), 40 °C (1:20 hod), 30 °C (1:15 hod).

Poměr cena a kvalita     70 %

Prací prášek Batole pořídíte za perfektní cenu. Na to, že se jedná o jeden z nejlevnějších prášků, tak pere poměrně dobře. Pytel prášku 45 dávek koupíte v akci za 150 Kč. Složením není nejoptimálnější.

Shrnutí

Klady (+) 

  • Nízká cena
  • Dobrá dostupnost – koupíte jej online, v drogeriích, hypermarketech.
  • Hezky voní.

Zápory (-)

  • Vůně po čase vyprchá.
  • Prádlo není měkké.

 

Celkové hodnocení
  • 67%
    Hodnocení - 67%
67%

Prací prášek Batole patří k nejlevnějším na trhu. Prádlo vypere obstojně, vůně rychle vyprchá a svým složením vás neohromí. Poměr ceny a kvality je dobrý.

 

Zdroj foto: www.qualt.cz

 

 

Tags:

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo