Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze DM Babylove Anfangmilch 1 - počáteční mléko | Radimradi.cz

DM Babylove Anfangmilch 1 – počáteční mléko

Počáteční mléko Babylove Anfangsmilch 1 od narození od společnosti DM nepatří mezi poptávaná mléka. Privátní značka německé drogerie mléko prodává za přijatelnou cenu a rodiče, kteří nemohou dětem kupovat značkové mléko z reklamy, tuto počáteční výživu ocení. Víte, jaké jsou jeho klady a zápory? Nahlédněte do hodnocení.

Jak si stojí Babylove Anfangsmilch 1

Balení

Babylove Anfangsmilch 1, DM BIO Anfangsmilch PRE, DM BIO Anfangsmilch 1: 600 gramů V papírové krabici jsou uvnitř dva sáčky po 300 gramech a odměrka. Babylove Anfangsmilch PRE: 500 gramů

Dostupnost

Mléko zakoupíte pouze v drogerii DM. Bohužel bývá často vyprodané. Objednat jej můžete online z internetových obchodů, které se zabývají dovozem potravin z Německa. Zde jej seženete dražší přibližně o 10 %. Dalším způsobem je objednat mléko přímo z německé drogerie DM a nechat si zásilku přeposlat, protože německá drogerie DM nezasílá balíčky do zahraničí. Poštovné po Německu stojí 5 Eur, poplatek za zaslání záleží na hmotnosti balíčku. Drogerie v rámci akčních dní nabízí poštu při nákupu nad určitou částku zdarma.

Cena

V Německu jej koupíte za 3,65 Eur (96 Kč). V České republice vyjde na 119 Kč. BIO variantě za DM BIO Anfangsmilch 1 zaplatíte v Německu za 600 g balení 5,45 (145 Kč) Eur. V České republice DM BIO Anfangsmilch 1 nebo PRE pořídíte za 199 Kč.

Chuť a vůně

Vyloženě nesmrdí, ale na druhou stranu ani příliš nevoní. Dětem chutná, není tak sladké jako jiná umělá mléka.

Bolení bříška

Děti málo zasytí a potřebují jíst častěji, každou hodinu a půl. Pocit plnosti bývá u každého dítěte různý. Mléko přijímají miminka vesměs dobře a nebolí je bříško. Občas se u některých kojenců objeví zácpa.

Vlastnosti

Ze série Babylove se nejlépe rozpouští. Při přípravě se mohou tvořit hrudky, sušené mléko se nelepí na odměrku a při třepání s láhví nepění. Dodržujte přesný návod přípravy. Pokud budete mít s hrudkami stále problémy, zkuste přilít vodu po částech. Možná, že je voda příliš studená, vyzkoušejte teplejší (okolo 40 °C).

Další druhy

Babylove Anfangsmilch PRE
DM BIO Anfangsmilch PRE
DM BIO Anfangsmilch 1

Složení

Odtučněné MLÉKO, SYROVÁTKOVÝ prášek demineralizovaný, rostlinné oleje (palmový, řepkový, slunečnicový olej), škrob, maltodextrin, LAKTÓZA, chlorid draselný, orthofosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, citronan sodný, směs vitamínů (vitamín C, niacin, kyselina pantothenová, vitamin E, thiamin, vitamin A, vitamin B6, riboflavin, kyselina listová, vitamin K1, biotin, vitamin D3, vitamin B12), citronan draselný, uhličitan hořečnatý, cholin-hydrogen-tartarát, L-fenylalanin, taurin, L-tyrosin, inositol, síran železnatý, stabilizátor: L(+)-kyselina mléčná, L-tryptofan, oxid zinečnatý, komplex mědi a lysinu, síran manganatý, jodičnan draselný, selenan sodný

Počáteční mléko Babylove PRE je vhodné pro kojence od narození do šesti týdnů. Nepatří mezi nejvyhledávanější počáteční mléko a rodiče jej kupují díky příznivé ceně. Počáteční mléko zakoupíte také s označením Babylove Anfangsmilch 1. Obě mléka jsou vhodná od narození do půl roku věku, nicméně počáteční mléko s označením PRE obsahuje pouze mléčný cukr, laktózu, je podobné co nejvíce mateřskému mléku a zastupuje stravu dětem po dobu šestinedělí. Výrobky Babylove z drogerie DM, které zakoupíte v České republice, jsou totožné jako ty z Německa. Mají přelepenou německou etiketu českým návodem. Toto platí nejen u mléka, ale také u dětské výživy. Zajímá vás, jak si stojí Babylove Anfangsmilch 1 v porovnání s ostatními kojeneckými mléky? Nahlédněte do srovnávací tabulky, kde najdete více detailů ohledně složení. Dle srovnání jsme zjistili, že mléko neobsahuje prebiotika a probiotika, ale na druhé straně v jeho složení naleznete omega-3 a omega-6 mastné kyseliny. Německá spotřebitelská organizace Stiftung Warentest hodnotila v polovině roku 2016 patnáct mléčných prášků pro děti: jedenáct produktů z kategorie PRE a čtyři výrobky vhodné pro děti se sklonem k alergickým reakcím. Výrobky posuzovala v kategoriích „složení“, „škodlivé látky“ a „obal“. Osm z testovaných produktů získalo hodnocení „dobře“, šest obdrželo známku „uspokojivě“ a jeden produkt „nedostatečně“. Známku nedostatečně získalo počáteční mléko Babydream z Rossmanu. Babylove PRE z DM obdrželo známku 3,2 a skončilo na 13. místě s výsledkem „uspokojivě“.

Počáteční mléko Babylove Anfangsmilch 1 se připravuje snadno, nepění, ale může se hůře rozpouštět při nedodržení návodu na krabici. Cena za 100 gramů se pohybuje okolo 20 Kč. Zakoupíte jej pouze v drogerii DM, případně skrze e-shopy, které dovážejí drogerii a potraviny z Německa. Zde si budete muset 10 % připlatit. Uvnitř slabé krabičky jsou dva nepromokavé zavakuované sáčky. Mléko snadno navlhne, pokud je otevřeno déle. Sáček spotřebujte nejpozději do tří týdnů po otevření.

Shrnutí

Klady (+)

  • Cena
  • Nepění
  • Při testování nedopadlo nejhůře.

Zápory (-)

  • Při nedodržení postupu přípravy se mohou tvořit hrudky.
  • Nezasytí
  • Nevoní
  • Nepraktické balení

Mléko Babylove 1 v roce 2019

Co nám přinese rok 2019? Drogerie DM inovaci v mléčné výživě v roce 2018 neprezentovala a ani nehlásila. Máme ji očekávat letos? Zatím nemáme žádné zprávy o tom, že by se složení kojeneckého počátečního mléka změnilo. V loňském roce přišla se změnou značky například drogerie Rossmann. Uvidíme, zda ji bude DM následovat.


Hodnocení v sobě reflektuje zkušenosti více maminek s dětmi. 
Každému dítěti vyhovuje jiná kojenecká formule. Co sedí jednomu, druhému vyhovovat nemusí. To platí i u sourozenců.

TIP Radima výhodná koupě! ?Klikni zde↓
6x BABYBIO Optima 1 počáteční mléčná kojenecká výživa v prášku 900 g

Celkové hodnocení
  • 55%
    Hodnocení - 55%
55%

Počáteční kojenecké mléko za příznivou cenu neobsahuje probiotika a prebiotika, ale v jeho složení najdete mastné kyseliny omega-3 a omega-6 .

Poznámka: Nejedná se o reklamu a propagaci počátečního umělého mléka. Nejpřirozenější stravou pro miminko je kojení.

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo