Jak ušetřit při nákupu jednorázových plenek | Radimradi.cz

4 tipy jak ušetřit při nákupu jednorázových plenek

Na internetu se dozvíte, kolik stojí jednorázové pleny na rok, jak moc jsou nákladné a že je to jakási daň za komfort, jelikož nemusíte prát látkové plenky. Což je, co si budeme povídat, pravda. Už ale nikde nezjistíte, jak ušetřit při nákupu plínek. Tak šup do čtení.

 1. Sledujte online akce

E-shopy s dětským zbožím mívají pleny často v akci. Vyjma slevy na plenky jako takové se vyplatí tuto akční nabídku kombinovat s voucherem, který zlevní celý nákup. Pozadu nejsou ani lékárny, které často k větší objednávce plen nabízejí dopravu zadarmo.

2. Hurá do drogerie

Co drogerie, to jiná nabídka. Jedny z nejvýhodnějších cen plenek v akci najdete v drogerii Teta. Pro majitele karty Teta klubu má drogerie přichystané velké slevy. Za zmínku stojí také akční nabídky drogerie Rossmann. S kartou Rosmánek výrazně ušetříte, a navíc na první nákup dostanete slevu 10 %. Drogerie často nabízí vouchery na 10% slevu z celého nákupu. Najdete je přímo v letáku nebo v mobilní aplikaci

3. Hyper slevy v marketech

Nejlevnější značkové pleny v akci najdete v Kauflandu. I když se na první pohled nemusí zdát akce tak velká, výsledná cena je nejnižší na trhu. Původní cena plenek v Kauflandu je nižší než v Albertu a Tescu, proto slevy dosahují maximálně 32 %, nicméně konečná cena je nižší než velká akce na plínky v Tescu.

4. Nebojte se privátních značek

Neplatí to vždy, ale privátní značky obchodních řetězců nemusí být vždycky úplně špatné. Podívejte se do našeho srovnání plenek a uvidíte. Pleny v akci znamenají za málo peněz hodně muziky.

Zajímají vás recenze dětských plenek?

Zda koupě dětských plen, které se zdají být na první pohled výhodné, stojí za to, zjistíte například přečtením recenzí na jednorázové dětské plenky. Připravili jsme pro vás velmi podrobné recenze jednorázových dětských plenek a také EKO a BIO plen.

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.