Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze batolecího mléka Beba Optipro 3 - Radimradi.cz

Batolecí mléko Beba Optipro 3 Nestlé od ukončeného 10. měsíce do 15. měsíce nepatří mezi nejvyhledávanější produkty. Ve složení najdete rybí olej a bakterie z mléčného kvašení. Víte, jaké jsou klady a zápory tohoto umělého mléka? Nahlédněte do hodnocení.

Jak si stojí Beba Optipro 3

Balení

600 gramů:  V papírové krabici jsou dva sáčky po 300 gramech a malé odměrka. 

Dostupnost

Velmi dobrá dostupnost. Zakoupíte jej v e-shopech s dětskými potřebami, v e-shopech se smíšeným zbožím, ve vybraných online obchodech s potravinami. Mléko je dostupné také v kamenných prodejnách supermarketů a hypermarketů, v drogeriích a lékárnách.

Cena

Maloobchodní cena je 279 Kč. V akci jej seženete za 219 Kč. Ve vybraných lékárnách a e-shopech dosáhnete na nižší cenu při koupi multipacku.

Chuť a vůně

Vyloženě nesmrdí. Dětem chutná.

Bolení bříška

Většina dětí mléko snáší dobře a nemá po něm bolení bříška. Dětem s velmi citlivým zažíváním nemusí mléko perfektně sednout. Pamatujte, že každé dítě je jiné, některému vyhovuje, u jiného se může objevit zácpa.

Vlastnosti

Dobře se rozpouští, nehrudkovatí, pění. Dobře se rozpustí i ve vlažné vodě.

Další druhy

Beba Optipro Comfort 3
Beba Optipro HA 3
Beba A.R. 3

Složení

Odtučněné mléko 76,2 %, Maltodextrin, Rostlinné oleje (palmový, řepkový nízkoerukový, slunečnicový), Sušený výrobek mléčné syrovátky, Bílkovinný koncentrát mléčné syrovátkyLaktóza, Vitamíny a minerální látky, Emulgátor (sójový lecitin), Rybí olej, Olej z Mortierella alpina, Bakterie mléčného kvašení (Bifidobacterium lactis CNCM I-3446; 1 x 10⁶ KTJ/g prášku na konci minimální trvanlivosti, Streptococcus thermophilus CNCM I-3915; 5 x 10⁵ KTJ/g prášku na konci minimální trvanlivosti)

Beba Optipro 3 složení

Beba Optipro 3 složení

Pokračovací mléko Beba Optipro 3 se hodí pro děti od deseti do patnácti měsíců. Většina dětí snáší mléko dobře, chutná jim, je sladké. U některých kojenců se může objevit zácpa a mléko je nemusí na 100 % zasytit. Toto riziko je ale téměř u každého umělého mléka a záleží na dítěti, zda mu bude vyhovovat. Pokračovací mléko Beba obsahuje rybí tuk, chybí mléčný tuk a je přítomen palmový olej. Složením patří mezi průměrná kojenecká mléka.  Obsahuje AA, DHA, omega 3 a 6 mastné kyseliny. Připravuje se dobře, snadno se rozpouští i ve vlažné vodě, pění. Cena za 100 gramů se pohybuje od 36 Kč do 44 Kč. Umělou výživu zakoupíte v online v obchodě s dětským zbožím, v lékárnách a také v kamenných prodejnách, kde bývá dražší než v e-shopech. Mléko se vyplatí koupit v Alze, kde bývá nejlevnější (36 Kč/100 g).

Výživa je zabalena ve dvou plastových sáčcích, které jsou vloženy do papírové krabice. Balení není příliš praktické – mléko se musí spotřebovat do tří týdnů, aby nenavlhlo. Špatně se z pytlíčku nabírá, rukojeť odměrky není příliš dlouhá.

↓TIP Radima ? kupuj zde↓
NESTLÉ BEBA OPTIPRO 3

 

8.1 Total Score
Beba Optipro 3

Umělé batolecí mléko Beba Optipro 3 patří mezi průměrná kojenecká mléka s velmi dobrou dostupností za středně vysokou cenu. Mléko se často prodává v akci v e-shopech.

PROS
  • Dobře se rozpouští i ve studené vodě.
  • Netvoří se hrudky.
  • Dobře dostupné.
CONS
  • Pění.
  • V kamenných prodejnách je drahé.
  • Svým složením není výjimečné.

Hodnocení v sobě reflektuje zkušenosti více maminek s dětmi. Každému dítěti vyhovuje jiná kojenecká formule. Co sedí jednomu, druhému vyhovovat nemusí. To platí i u sourozenců.

Zdroj foto: www.nestlebaby.cz

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo