Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze plenek Nappynat Natural Care | Radimradi.cz

Jednorázové plenkové kalhotky Nappynat vás zaujmou svým vzhledem na první pohled. Svrchní materiál netvoří textilie, ale tenký biologicky rozložitelný igelit.  Pleny nezapáchají a jsou držiteli certifikátu Vegan OK.  V  recenzi vám ukážeme, pozitiva a negativa tohoto produktu.

Velikost, kilogramy a cena

Pleny zakoupíte v těchto velikostech                                            Cena / kus v Kč (2018)
Nappynat Mini 1+ (2 – 6 kg) 9,5
Nappynat Midi 2+ (4 – 10 kg) 11,5
Nappynat Maxi 3+ (10 – 16 kg) 12,5
Nappynat Maxi Plus 4+ (14 – 25 kg) 14

Jednorázové plenky odpovídají uvedeným kilogramům pouze přibližně. Vyzkoušeli jsme velikost Maxi a dítě o hmotnosti 16 kg by se do plenky nemuselo vejít. Záleží na tělesných proporcích. Balení jednorázových plenek zakoupíte po 26 ks (1+), 22 ks (2+), 20 ks (3+) a 18 ks (4+). Cena za jedno balen se pohybuje kolem 250 Kč až 300 Kč. Plenky koupíte i pod touto cenou, třeba na Heurece v multipacku.

Ceny jsme přebírali z internetových obchodů. Pleny není možné zakoupit běžně v hypermarketu nebo v drogerii.

Jsou biologicky rozložitelné (vyjma lepících pásků), neobsahují chemické látky a nenajdete v nich chlór. Mají certifikaci Vegan OK. Použitý materiál je antibakteriální, přírodní.

Jak plenky vypadají?

Materiál zvenku a zevnitř plenky: Plenky vás zaujmou na první pohled. Vnější materiál tvoří tenká fólie, která je hladká, lesklá a potištěna různými vzory. Každá velikost vypadá zcela odlišně. Uvnitř je plenka jemná, není vybělená chemickými látkami. Na zádech má všitou gumičku, díky níž se přizpůsobí tělíčku dítěte.

Lepící pásky: Pružné pásky na suchý zip lze opětovně rozepnout a zapnout, drží dobře. Jsou na celé pleny jediné, které se biologicky nerozloží.

Pleny Nappynat – vzhled

 Vlastnosti

Parfemace: Námi testované plenky nebyly parfemované, ani nezapáchaly.

Savé jádro: Savé jádro není zřetelné a není jasné odkud kam sahá. Plenka saje perfektně. Savé jádro tvoří biologicky odbouratelná celulóza a absorpční gel.

Absorpce: Velmi dobře absorbuje moč a zanechá suchou pokožku.

Jak dlouho vydrží?: Plenka vydrží přes noc. Vše se odvíjí od toho, kolik tekutiny vypilo dítě před spaním.

Opruzeniny: Po těchto plenách se objevují výjimečně. Každé dítě má jinak citlivou pokožku.

Dostupnost a cenová kategorie

Plenky zakoupíte pouze online a není možné je sehnat v drogerii či hypermarketech.

Youtube

Testy

Plenky nebyly odborně testovány.

Poměr cena a kvalita

Pleny představují velmi dobrý poměr ceny a kvality, neprotečou, dítě si neušpiní oblečení a nezpůsobují opruzeniny. Plenky koupíte levněji v multipacku na Heureka.cz.↓

Shrnutí

Klady (+) 

  • Krásný materiál
  • Neprotečou.
  • Perfektně sedí.

Zápory (-)

  • Dostupné pouze online.

TIP Radima ? kupuj zde↓
Nappynat Natural Care 

 

Celkové hodnocení
  • 87%
    Hodnocení - 87%
87%

Italské pleny Nappynat zemi původu nezapřou. Módní a zajímavý design vám učaruje, stejně jako perfektní savost. Pleny jsou biologicky rozložitelné, nezapáchají chemicky.

 

Zdroj foto: www.biooo.cz, www.nappynat.com

 

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo