Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze kojeneckého mléka Hami 12+ | Radimradi.cz

Hami 12+ od dvanáctého ukončeného měsíce

Pokračovací batolecí mléko Hami 12+ od dvanáctého ukončeného měsíce od společnosti Nutricia patří mezi nejoblíbenější mléka na českém trhu. Víte, jaké jsou jeho klady a zápory? Přečtěte si podrobnější uživatelskou recenzi.

Jak si stojí Hami 12+

Balení

600 gramů: Uvnitř papírové krabice je sáček a odměrka.

Dostupnost

Výborná dostupnost. Mléko zakoupíte v lékárně, drogerii, v e-shopech s dětskými potřebami, v e-shopech se smíšeným zbožím, v online obchodech s potravinami, v hypermarketech a supermarketech.

Cena

Maloobchodní cena za balení 600 g je 240 Kč. Mléko koupíte v akci za 189 Kč, výhodné balení multipack po 6 kusech vyjde na 1 134 Kč (rok 2017).

Chuť a vůně

Krásně voní, dětem chutná, je sladké a dobré.

Bolení bříška

Většina dětí snáší mléko dobře, nebolí je bříško a zasytí.

Vlastnosti

Při nesprávné přípravě se tvoří malé hrudky, které se nerozpustí. Musí se pečlivě protřepat, případně vlít vodu po částech. Hrudky neucpávají savku a drží se na stěnách láhve.
Hodně pění a po zatřepání není vidět, kolik je v lahvi mléka, protože je až po okraj pěna.

Další druhy

Hami 12+ na dobrou noc
Hami 12+ vanilkové

Složení

Sušené odtučněné mléko, Laktóza (z mléka), Demineralizovaná syrovátka (z mléka), Koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), Maltodextrín, Galaktooligosacharidy (z mléka) 12 %, Rostlinné oleje (palmový, řepkový, slunečnicový), Hydrogenfosforečnan draselný, Fosforečnan vápenatý, Fruktooligosacharidy 0,8 %, Uhličitan vápenatý, Citronan hořečnatý, Mléčné aroma, Citronan draselný, Kyselina L-askorbová, Chlorid sodný, Emulgátor (sójový lecitin), Chlorid draselný, L-askorban sodný, Síran železnatý, Síran zinečnatý, Cholekalciferol, DL-α-tokoferyl acetát, D-pantothenát vápenatý, Kyanokobalamin, Kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), Nikotinamid, DL-α-tokoferol, Retinylpalmitát, Riboflavin, D-biotin, Pyridoxin hydrochlorid, Thiamin hydrochlorid, Jodid draselný, Fytomenadion

Batolecí mléko Hami 12+ je vhodné pro batolata od jednoho roku. Patří mezi nejžádanější mléka zejména díky perfektnímu poměru ceny a kvality. Většina dětí snáší mléko výborně, dobře chutná, je sladké a zasytí. Zajímá vás, jak si stojí Hami 12+ v porovnání s ostatními kojeneckými mléky? Nahlédněte do srovnávací tabulky, kde najdete více detailů ohledně složení. Mléko obsahuje palmový, slunečnicový a řepkový olej. Má vyšší obsah prebiotik a kyseliny alfa-linolenové (omega 3 mastná kyselina). Český časopis dTest ohodnotil batolecí mléko z hlediska nežádoucích látek jako „velmi dobře“ s 98 %. Mléko se umístilo na prvním místě z celkově 13 hodnocených batolecích mlék od 12 měsíců. Hezky voní, připravuje se dobře, snadno se rozpouští, i když se někdy utvoří malé hrudky, a hodně pění. Cena za 100 gramů mléka se pohybuje mezi 32 a 35 Kč. Mléko v 600 gramovém balení pořídíte v akci za 189 Kč. Seženete jej téměř v každém obchodě s potravinami, v supermarketu i hypermarketu, v lékárnách, drogeriích, obchodech s dětskou výživou a v e-shopech. Uvnitř slabé krabičky je jeden nepromokavý zavakuovaný sáček. Mléko snadno navlhne, pokud je otevřeno déle. Sáček spotřebujte nejpozději do tří týdnů po otevření.

Shrnutí

Klady (+)

  • Krásně voní                   
  • Příznivá cena
  • Chuť
  • Výborné hodnocení v testu batolecích mlék

Zápory (-)

  • Nepraktické balení
  • Nadměrně pění
  • Občas se tvoří hrudky

                                                                      

Kojenecké mléko Hami 12+ od dvanáctého ukončeného měsíce

Kojenecké mléko Hami 12+ od dvanáctého ukončeného měsíce

Hodnocení v sobě reflektuje zkušenosti více maminek s dětmi. Každému dítěti vyhovuje jiná kojenecká formule. Co sedí jednomu, druhému vyhovovat nemusí. To platí i u sourozenců.

Zdroj foto:www.klubmaminek.cz

Celkové hodnocení
  • 75%
    Hodnocení - 75%
75%

Značkové mléko za přijatelnou cenu dítě zasytí a chutná mu.

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo