Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Kam na levnou dovolenou s dětmi? Do Bulharska - Radimradi.cz

Kam na levnou dovolenou s dětmi? Do Bulharska

Proč se vypravit na rodinnou dovolenou k moři do Bulharska? Je tady levně, poměrně bezpečno, z České republiky se do Bulharska dostanete pohodlně za pár hodin letadlem. 

Proč vyrazit právě do Bulharska

Nízké ceny, bezpečí a vysoký komfort láká stále více českých rodin s dětmi. a není se čemu divit. Hotely a pláže v Bulharsku jsou čisté, pěkné, upravené. Jsou srovnatelné s těmi ve Francii či Itálii a za stejný komfort zaplatíte výrazně méně peněz.

Počasí v Bulharsku

Jaká je teplota vody v Bulharsku a kam se vyšplhají letní teploty ve stínu?

  • Květen – 21 °C
  • Červen – 26 °C
  • Červenec – 29 °C
  • Srpen – 29 °C
  • Září – 24 °C
  • Říjen – 20 °C

Slunečné pobřeží

Slunečné pobřeží je jednou z nejoblíbenějších lokalit pro rodiče s malými dětmi. Proč? Je zde bezpečno, levně, v této oblasti se nachází perfektní aquapark a můžete podnikat krásné výlety do okolí. Jestli si chcete užít klidnou dovolenou, vyberte si hotely s all inclusive stravováním.

Primorsko

Do Primorska jezdí velmi rádi rodiny s dětmi kvůli širokým plážím. Věděli jste, že se v Primorsku můžete potápět? Podívejte se na nabídku hotelů a vyberte si pro vás ten nejlepší.

Nesebar

Historické město bylo zařazeno na seznam UNESCO. Právě proto je vyhledávaným letním letoviskem. Nejdete zde krásný přístav, perfektní pláže a jestli se nakonec rozhodnete pro Primorsko, protože dovolená vyjde o něco levněji, můžete se do Neserbaru zajet podívat.

Zlaté Písky

Skvělé pláže, velké bazény u hotelů, chutné jídlo a parádní noční život. Dovolená v letovisku Zlaté písky láká také mladé páry a novomanžele, aby si vychutnali svatební cestu.

Jak si na dovolené s dětmi šetřit nervy?

Jeďte na dovolenou s cestovní kanceláří. Vyjde vás to ve výsledku levněji a ještě si ušetříte spoustu nervů s organizací hlavně při dovolené s dětmi. Od cestovní kanceláře můžete zakoupit také last minute zájezdy, které se vám vyplatí nejen finančně, ale také co se organizace týče. Děti mohou být v době dovolené nemocné a vy ji budete složitě rušit. Last minute zájezdy jsou pro rodiny s dětmi jako dělané, protože odjedete do několika dní, někdy také do druhého dne.

Tipy pro cestovatele

  • Nikdy peníze neměňte na ulici a zajděte raději do směnárny.
  • Jestli hledáte levnou a pěknou dovolenou, vydejte se na Zlaté písky.
  • Před odletem se dobře pojistěte.

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo