Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Recenze příkrmů první mrkev | Radimradi.cz

Zeleninové příkrmy – první mrkev

Začínáte s příkrmy a nevíte, kterou první mrkvičku si vybrat? Podívali jsme se blíže na první mrkve značek Hipp, Alete, dmBio, Babylove a Hami. Jaký je mezi nimi rozdíl a co nás překvapilo? Nahlédněte do článku.

Bez zahušťovadel

Složením prvních mrkviček jsme byli mile překvapeni. Žádná sklenička neobsahovala zahušťovadla v podobě škrobu, mouky či rýže. Podíl zeleniny u všech příkrmů byl vyšší než 80 %. Příkrmy Alete jsou doplněny o řepkový a slunečnicový olej. Nejvyšší podíl zeleniny (90 %) obsahuje  Hipp První mrkevHami Mrkvička. Příkrmy Hipp koupíte na Feedo.cz, kde bývají v akci, nebo v e-shopu Proděti.cz. Příkrmy Hami seženete na Feedo.cz nebo na Mall.cz. Někdy na ně bývají akce 2+1 zdarma nebo 4+2 zdarma.

Výborně

Hipp První mrkev
Složení: 90 % mrkev, voda
Cena: 30 Kč (125 g), 100 gramů za 24 Kč
BIO
Podíl zeleniny (%): 90
Distributor: HiPP Czech s.r.o.

Hami Mrkvička
Složení: 90 % mrkev, voda
Cena: 25 Kč (125 g), 100 gramů za 20 Kč
Podíl zeleniny (%):90
Distributor: Nutricia a.s.

Velmi dobře

Babylove Ranná mrkev
Složení: 81 % mrkev, voda
Cena: 12 Kč (125 g), 100 gramů za 9,6 Kč
BIO
Podíl zeleniny (%):81
Distributor: dm-drogerie markt GmbH + Co. KG

dmBio Karotka po 4. ukončeném měsíci, 125 g
Složení: 80 % mrkev, voda
Cena: 15 Kč (125 g), 100 gramů za 12 Kč
BIO
Podíl zeleniny (%):80
Distributor: dm-drogerie markt GmbH + Co. KG

Alete BIO mrkev
Složení: mrkev 80 %, voda, řepkový olej, slunečnicový olej
Cena: 21 Kč (125 g), 100 gramů za 16,8 Kč
BIO
Podíl zeleniny (%):80
Distributor: Emco spol s r.o., Türkova 2319/5b, 149 00 Praha 5

Cena a kvalita

Největší rozdíl jsme zaznamenali v ceně produktu. Zatímco za slušný příkrm Babylove Ranná mrkev zaplatíte za celou skleničku 12 Kč, příkrm Hipp První mrkev vás bude stát 30 Kč. Pokud se rozhodnete koupit dvě skleničky Hipp, můžete mít za tuto cenu pět příkrmů Babylove.

 

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo