Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Zajímavá videa na Youtube Radimradi.cz

Zajímavá videa na Youtube

Zabrouzdali jsme trošku po internetu a našli jsme pro vás perfektní videa, která jste ještě neviděli. Jestli si za den vyšetříte chvilku, určitě vás nejen skvěle pobaví, ale také inspirují.

How It’s made

Víte, jak se vyrábí jednorázové plenky? Ne? Mrkněte se na tohle video.

 

WhatsUpMoms

Jak to vypadá u vás doma? Jste na tom stejně? WhatsUpMoms. Naprosto boží a vtipná videa o tom, když máte jedno, dvě a tři děti.

 

The Dad Lab

Dorostly děti do věku, kdy chtějí neustále něco vyrábět? Vy si lámete hlavu nad tím, co s těmi rošťáky celý den tvořit… už nemusíte. The Dad Lab je prostě nejlepší. Táta malého Maxe a Alexe to vyřeší za vás.

 

Tasty Junior

Máte doma malého kuchaře? Uvařte spolu s ním něco k snědku. Tasty Junior vás inspiruje ke snadnému vaření a pečení. Připravit snídani, oběd a večeři spolu s malým předškolákem bude tak snadné.

 

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo