Velká letní výzva #testujsnami – ZMĚNĚNO

Řekněte nám, jaké dětské produkty máte doma a jak jste s nimi spokojeni. Váš názor nás zajímá. Budeme rádi, když se zúčastníte na Instagramu a také na Facebooku. Na Instagramu jednoduše vložíte na svůj profil fotografii s označením #testujsnami a je to. Na Facebooku vložíte fotografii do skupiny “Radimradi.cz #testujsnami”. Nezapomeňte k fotce připojit krátké hodnocení zboží.  🙂 Děkujeme.

Výzva začíná dnes a končí 10.9.2018 ve 24:00. – ZMĚNĚNO NA VELKOU LETNÍ SOUTĚŽ

Přidávat můžete kočárky, plenky, krémy, vlhčené ubrousky, nosítka, hračky a další dětský sortiment. Překročí-li počet účastníků stovku (na obou platformách dohromady), jednoho z vás zúčastněných vyberu a dostane jednu dárkovou sadu Weleda dle vlastního výběru. Komentáře budu pečlivě procházet průběžně.  Při výběru se zaměřím na přínos recenzí a fotek. A co když se vás zapojí 300? Tak si sadu Weleda vyberou dva z vás (500 lidí = 3 výhry, 800 lidí = 4 výhry, 1200 lidí = 5 výher). Nemusíte nic lajkovat a sdílet, ale přízeň potěší nás a také našeho partnera soutěže, Feedo.cz.

Výhry pro soutěžící

Výherce si vybere jeden balíček z níže uvedených dle vlastní volby. Místo balíčků není možné získat peníze. 🙂

WELEDA Měsíčkový kojenecký set: Měsíčková kojenecká koupel 200 ml, Měsíčkový kojenecký olej 200 ml, Měsíčkový kojenecký krém 75 ml, Látková bavlněná plenka s potiskem Weleda, 50 × 70 cm, Kovová krabička

2. WELEDA Rodinný set tradičních produktů v hodnotě 719 Kč 🏆

WELEDA Rodinný set tradičních produktů: WELEDA Balzám na nohy (75 ml), WELEDA Pleťový krém Skin food (30 ml), WELEDA Masážní olej s arnikou (100 ml) WELEDA Rozmarýnové vlasové tonikum (100 ml)

WELEDA set obsahující čaje a sirup (2x WELEDA Čaj pro podporu kojeni 20x2g (40g), 2x WELEDA BIO Čaj pro miminko, WELEDA BIO Trnkový sirup 200ml)

WELEDA set obsahující šťávu a sirupy (WELEDA BIO Březová šťáva (bez cukru) 200 ml, WELEDA BIO Trnkový sirup 200 ml, WELEDA BIO Rakytníkový sirup 200 ml)

5. WELEDA set obsahující mandlový sprchový a pleťový krém a olej v hodnotě 1019 Kč 🏆

( WELEDA Mandlový sprchový krém pro citlivou pokožku 200 ml, WELEDA Mandlový pleťový olej 50 ml, WELEDA Mandlový pleťový krém 30 ml)

WELEDA set obsahující mandlový sprchový a pleťový krém a olej ( WELEDA Mandlový sprchový krém pro citlivou pokožku 200 ml, WELEDA Mandlový pleťový olej 50 ml, WELEDA Mandlový pleťový krém 30 ml)

 

Celá pravidla k soutěži “VELKÁ LETNÍ VÝZVA”

Fotografie: Tereza Krček, feedo.cz, vlastní koláž

Zapojte se do diskuze

comments

Štítky:

Tereza Krček

Vystudovala ekonomickou žurnalistiku ve studijním programu Ekonomie a hospodářská správa na Vysoké škole ekonomické v Praze. V roce 2017 založila www.radimradi.cz a ve volném čase testuje (na svých dětech) produkty určené dětem. Zajímavé recenze kvalitních hraček a dětských knih najdete na jejím osobním blogu www.matkatereza.cz.