Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Velká letní výzva #testujsnami - ZMĚNĚNO - Radimradi.cz

Velká letní výzva #testujsnami – ZMĚNĚNO

Řekněte nám, jaké dětské produkty máte doma a jak jste s nimi spokojeni. Váš názor nás zajímá. Budeme rádi, když se zúčastníte na Instagramu a také na Facebooku. Na Instagramu jednoduše vložíte na svůj profil fotografii s označením #testujsnami a je to. Na Facebooku vložíte fotografii do skupiny “Radimradi.cz #testujsnami”. Nezapomeňte k fotce připojit krátké hodnocení zboží.  🙂 Děkujeme.

Výzva začíná dnes a končí 10.9.2018 ve 24:00. – ZMĚNĚNO NA VELKOU LETNÍ SOUTĚŽ

Přidávat můžete kočárky, plenky, krémy, vlhčené ubrousky, nosítka, hračky a další dětský sortiment. Překročí-li počet účastníků stovku (na obou platformách dohromady), jednoho z vás zúčastněných vyberu a dostane jednu dárkovou sadu Weleda dle vlastního výběru. Komentáře budu pečlivě procházet průběžně.  Při výběru se zaměřím na přínos recenzí a fotek. A co když se vás zapojí 300? Tak si sadu Weleda vyberou dva z vás (500 lidí = 3 výhry, 800 lidí = 4 výhry, 1200 lidí = 5 výher). Nemusíte nic lajkovat a sdílet, ale přízeň potěší nás a také našeho partnera soutěže, Feedo.cz.

Výhry pro soutěžící

Výherce si vybere jeden balíček z níže uvedených dle vlastní volby. Místo balíčků není možné získat peníze. 🙂

WELEDA Měsíčkový kojenecký set: Měsíčková kojenecká koupel 200 ml, Měsíčkový kojenecký olej 200 ml, Měsíčkový kojenecký krém 75 ml, Látková bavlněná plenka s potiskem Weleda, 50 × 70 cm, Kovová krabička

2. WELEDA Rodinný set tradičních produktů v hodnotě 719 Kč ?

WELEDA Rodinný set tradičních produktů: WELEDA Balzám na nohy (75 ml), WELEDA Pleťový krém Skin food (30 ml), WELEDA Masážní olej s arnikou (100 ml) WELEDA Rozmarýnové vlasové tonikum (100 ml)

WELEDA set obsahující čaje a sirup (2x WELEDA Čaj pro podporu kojeni 20x2g (40g), 2x WELEDA BIO Čaj pro miminko, WELEDA BIO Trnkový sirup 200ml)

WELEDA set obsahující šťávu a sirupy (WELEDA BIO Březová šťáva (bez cukru) 200 ml, WELEDA BIO Trnkový sirup 200 ml, WELEDA BIO Rakytníkový sirup 200 ml)

5. WELEDA set obsahující mandlový sprchový a pleťový krém a olej v hodnotě 1019 Kč ?

( WELEDA Mandlový sprchový krém pro citlivou pokožku 200 ml, WELEDA Mandlový pleťový olej 50 ml, WELEDA Mandlový pleťový krém 30 ml)

WELEDA set obsahující mandlový sprchový a pleťový krém a olej ( WELEDA Mandlový sprchový krém pro citlivou pokožku 200 ml, WELEDA Mandlový pleťový olej 50 ml, WELEDA Mandlový pleťový krém 30 ml)

 

Celá pravidla k soutěži “VELKÁ LETNÍ VÝZVA”

Fotografie: Radimradi.cz, feedo.cz, vlastní koláž

Tags:

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo