Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Velká letní soutěž o tři balíčky Weleda v hodnotě až 1000 Kč - Radimradi.cz

Velká letní soutěž o tři balíčky Weleda v hodnotě až 1000 Kč

Ve spolupráci s Feedo.cz jsme pro vás připravili soutěž o tři balíčky kosmetiky a produktů značky Weleda. Vylosováni budou tři soutěžící. Co udělat pro to, abyste byli zařazeni do slosování? Stačí splnit jednoduchá pravidla a je to.  🙂

Soutěž probíhá na dvou platformách, na Facebooku a také na Instagramu. Soutěžící budou z obou platforem smícháni do jednoho losovacího koše. Vytvořeny budou celkem tři koše a soutěžící bude zařazen do slosování o tu cenu, kterou si vybere. K dispozici jsou v součtu tři různé balíčky. Pokud budete soutěžit na Facebooku a na Instagramu, zvýšíte šanci na výhru hned 2x, protože budete zařazeni vícekrát do slosování.

Podmínky pro soutěž na Facebooku

  1. Dejte stránkám @radimradicz a @feedo_cz_sk to se mi líbí.
  2. Do komentáře označte dvě kamarádky (nebo kamarády), které by měly z výhry radost.
  3. Napište, o jakou výhru byste měli zájem.

PS: Budete-li soutěž sdílet, zařadíme vás do slosování hned 2x.

Podmínky pro soutěž na Instagramu

  1. Do komentáře označte dvě kamarádky (nebo kamarády), které by měly z výhry radost.
  2. Napište, o jakou výhru byste měli zájem.

Soutěžíme od 17.7.2018 do 27.7.2018 do 24:00.

Vítěz bude vylosován a označen na té platformě, na které vyhrál výhru. Na Facebooku v komentáři pod soutěží, na Instagramu v Instastories.

Ze soutěže budou vyřazeny soutěžní profily a také profily, které nesplní podmínky soutěže. Splnění podmínek bude kontrolováno.

Hodně štěstí 🙂

Výhry pro soutěžící

Výherce si vybere jeden balíček z níže uvedených dle vlastní volby. Místo balíčků není možné získat peníze. 🙂

WELEDA Měsíčkový kojenecký set: Měsíčková kojenecká koupel 200 ml, Měsíčkový kojenecký olej 200 ml, Měsíčkový kojenecký krém 75 ml, Látková bavlněná plenka s potiskem Weleda, 50 × 70 cm, Kovová krabička

WELEDA set obsahující čaje a sirup (2x WELEDA Čaj pro podporu kojeni 20x2g (40g), 2x WELEDA BIO Čaj pro miminko, WELEDA BIO Trnkový sirup 200ml)

3. WELEDA set obsahující mandlový sprchový a pleťový krém a olej v hodnotě 1019 Kč ?

( WELEDA Mandlový sprchový krém pro citlivou pokožku 200 ml, WELEDA Mandlový pleťový olej 50 ml, WELEDA Mandlový pleťový krém 30 ml)

WELEDA set obsahující mandlový sprchový a pleťový krém a olej ( WELEDA Mandlový sprchový krém pro citlivou pokožku 200 ml, WELEDA Mandlový pleťový olej 50 ml, WELEDA Mandlový pleťový krém 30 ml)

 

Celá pravidla: VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ

Fotografie: Radimradi.cz, feedo.cz, vlastní koláž

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo