Warning: Constant FORCE_SSL_ADMIN already defined in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 91

Warning: Undefined array key "HTTP_X_FORWARDED_PROTO" in /home/www/radimradi.cz/www/radimradi.cz/wp-config.php on line 95
Tesco plenky Fred & Flo (2019) - Radimradi.cz

Tesco plenky Fred & Flo (2019)

Plenky Fred & Flo nahradily sovičkové Tesco pleny. Plenky mají tři absorpční kanálky, které po nasátí tekutiny ztvrdnou. Pojďme se podívat, jak plenka saje a zda protéká.

Velikost, kilogramy a cena  60 %

Plenka je spíše menší, než výrobce uvádí na obale. Plenky koupíte od velikosti 2 do velikosti 5. Jeden kus pořídíte v akci od 3 Kč do 3,7 Kč. Pleny patří k nejlevnějším na trhu. Prodávají se v klasickém balení a také v balení „BIG PACK“, ve kterém vyjde jeden kus levněji než v klasickém menším balení.

Jak plenky vypadají?

Materiál zvenku a zevnitř plenky (70 %): Plena je vyrobena z příjemného materiálu, který není prémiové kvality. Zvenku jsou na plenkách namalovány obrázky dětí, aut a kol. Zevnitř je materiál jemný, měkký. Savé jádro je celé vyznačeno zeleně. Buničina sahá přibližně 10 centimetrů pod okraj plenky v oblasti zádíček. Na zádech není gumička.

Lepicí pásky (90 %): Lepicí pásky jsou pružné a dostatečně dlouhé. Můžete je opětovně rozepnout a zapnout.

Vlastnosti

Parfemace (100 %): Pleny nejsou parfemované.

Zápach (0 %):  Zapáchají.

Savé jádro (70 %): Savé jádro saje spíše pomaleji, ale je dostatečně dlouhé (v testu se objevily horší plenky).

Absorpce (50 %): Pleny mohou prosakovat v oblasti zad.

Jak dlouho vydrží? (70 %): Plenka je vhodná na denní nošení. Vydrží okolo 3 hodin.

Vhodné na noc (50 %): Plenku oceníte na noc třeba jako pojistku pro dítě, které už chodí na nočník.

Opruzeniny (80 %): Není určena pro děti s atopickým ekzémem a velmi citlivou pokožkou. Při testování 4 balíků nezpůsobily pleny opruzeniny.

Tesco plenky Fred & Flo

Tesco plenky Fred & Flo

Dostupnost a cenová kategorie  50 %

Plenky koupíte pouze v hypermarketu nebo supermarketu Tesco. Objednat je můžete také online z e-shopu i-tesco.cz. Patří mezi nejlevnější pleny na trhu. Jeden kus pleny velikosti č. 4 pořídíte pod 3,5 Kč.

Poměr cena a kvalita  70 %

Plenky mohou prosakovat a nehodí se pro miminka se řídkou stolicí. Oceníte je pro batolata nebo pro děti, které mají plenku jenom na ven, na chvilku, na učení na nočník a podobně.

Partnerem testu je Feedo.cz. Podívejte se na jejich nabídku plenek.

5.8 Total Score
Tesco plenky Fred & Flo

Plenky Fred & Flo patří k nejlevnějším, jsou-li v akci. Zapáchají, nejsou parfemované a mohou protékat. Na druhou stranu, pokud se dítě učí na nočník a plenu má pouze pro jistotu, mohou vám posloužit velmi dobře.

Materiál zvenku a zevnitř plenky
7
Lepicí pásky
9
Parfemace
10
Chemický zápach
0
Savé jádro
7
Absorpce
5
Jak dlouho vydrží?
7
Vhodné na noc
5
Opruzeniny
8
Dostupnost
5
Poměr cena a kvalita 
7
PROS
  • V akci patří k nejlevnějším.
  • Stačí pro dítě, které se učí na nočník.
CONS
  • Kanálky po nasáknutí tekutiny ztvrdnou.
  • Mohou protékat.
  • Zapáchají.
  • Jsou menší, než výrobce uvádí na obale.

Zdroj foto: Radimradi.cz, itesco.cz

Redakce
Redakce

Vítejte na stránkách Radimradi.cz. Založili jsme je pro vás. Pro matky s dětmi, nastávající rodiče i prarodiče, kteří neradi kupují zajíce v pytli a před pořízením kočárku, autosedačky, hraček, nádobí nebo dětské výživy si přečtou zkušenosti ze života. Na našich stránkách najdete informace o tom, jak je produkt dobrý, ale také jeho negativa, chyby, na které vás výrobce bude jen těžko upozorňovat. V tom tkví jejich největší přínos. Výrobky testujeme sami ve svém volném čase. Z tohoto důvodu nám může někdy trvat déle, než objektivní recenzi zveřejníme. Testujeme a hodnotíme proto, abychom vám řekli svůj názor a zkušenost, ne abychom dělali reklamu, nebo zneuctili nějaké výrobky.

Radimradi.cz
Logo